Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Cesta učitele - úrovně studia

 

Cesta učitele je program pro stávající lektory školy Živý čchi-kung a Tao ženy.

Termíny školení

Celý studijní plán zahrnuje tyto úrovně:

 

 

- 0. rok zájmové studium tzv. přípravné pro všechny: Škola přírodní léčby nebo Tao ženy Velká letní škola

- 1. rok akreditované studium MŠMT pro budoucí lektory/ky: Živý čchi-kung 1 rok / nebo Tao ženy 1 rok (200 vyuč. hodin)

- 2. rok a dál nadstavbové studium pro stávající lektory: Cesta učitele - Pokročilý lektor (2 rok) a Doporučený lektor (3 rok a dále)

- rozšiřující seberozvojové programy pro lektory školy: Konference pro lektory

 

 

Úrovně studia

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

  • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.