Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Cesta učitele - lektorský klub

 

lektorský klubSeberozvojový program pro všechny lektory školy Živý čchi-kung a Tao ženy

 

Klíčová slova: PODPORA - DŮVĚRA - RŮST SEBE A DRUHÝCH

 

Zveme tě na nový program zaměřený na propojování skupiny, zdokonalování a růst lektorů. 

 

Všechny akce jsou vypsány nad rámec výukových seminářů Akreditovaného studia školy živý čchi-kung nebo školy tao ženy pro druhý a třetí rok - pokročilý a doporučený lektor.

 

 

 

 

 

  • Workshopy čchi-kung s Michaelou:


  • Workshopy a semináře (možnost účastnit se jednotlivých termínů):


  • Dlouhodobé výcviky:

 

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 08.05.2019 LETNÍ PÁRTY SMYSLŮ A OSLAVA SLUNOVRATU Oslavte s námi Slunovrat a potkejte se s přáteli! Čeká vás letní program plný smyslnosti, zábavy, tance, blízkosti, radosti, letní horkosti a mnohého dalšího.. Termín: středa 19. 6. 2019 od 19.30 - 23.30 h, příchod od 19.00 h, konec akce o půlnoci..

  • 07.05.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.

  • 07.05.2019 NOVINKA! AKREDITOVANÝ KURZ PRO UČITELE A POMÁHAJÍCÍ PROFESE Nově otevíráme unikátní kurz pro všechny zájemce z řad učitelů, pomáhajících profesí, zdravotníků a široké veřejnosti, kteří chtějí jak pro sebe, tak druhé získat znalosti o vysoce účinných metodách pro zvládání stresu a zachovnání dobrého zdraví.