Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Cesta učitele - Traumatreatment BASIC s Milanem Hořínkem

 

Traumatreatment BASIC - práce s traumaty a dynamika potíží - intenzivní dvoudílný základní výcvik 

Cílem je vysvětlení základních principů vlivu stresu na zdraví jak na psychické, tak i fyzické úrovni. Budou ukázány vazby mezi vznikem fyzických a emočních potíží a pravděpodobnou událostí, která vytvořila prostředí pro vznik traumat a rozvoj nemoci. Samozřejmostí je provést účastníky některými způsoby řešení situací tak, aby došlo k symptomatickým změnám a  pochopení vlastní role v odpovědnosti za svůj zdravotní stav. První část se bude zaměřovat na komunikaci a práci s klientem. Druhý blok na práci s traumaty a konstelace traumatu.

  • Termíny: 2 víkendy - 15. - 17. 11. 2019 a 14. - 16. 2. 2020 (od pátku 18 do neděle 12 h)
  • Lektor: Milan Hořínek
  • Pro koho: pro lektory školy Živý čchi-kung a Tao ženy a další studenty nebo klienty školy, které tato tématika zajímá.
  • Program:  1/ Osobnost lektora - terapeuta. Terapeutický - klientský vztah, výběr klienta a podmínky jeho provázení. Komunikace. Hodnoty, etika a manipulace. Změna směru myšlení svého okolí. Jak souhlasit a zároveň stanovit své podmínky tak, abychom nemohli být odmítnuti. Zvládání nesouhlasu. Jak se zbavit strachu ze selhání. Odbourání „toxických“ slov. Použití vzorců předefinování. Tréning technik vedoucích k uspokojení vlastních potřeb. 2/ Vznik traumatu a udržovací stresory. Stresové a traumatické procesy v mozku. Proces disociace (oddělení). Řeč traumat – pocity těla. Konstelace traumatu.

  • Kapacita míst je omezena na 8 až 10 osob. Info 777 204 028 Michaela.

 Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality