Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Cesta učitele - Jak vést skupinu a být dobrým lídrem sebe a druhých s Lenkou Papadakisovou

 

Cesta učitele

Jak vést skupinu a být dobrým lídrem sebe a druhých

s Lenkou Papadakisovou


Zveme vás na seberozvojový program pro lektory - cyklus 4 workshopů během dvou let s Lenkou Papadakisovou, mentorkou podnikání, koučkou, facilitátorkou poradních kruhů a především charismatickou ženou určený pouze pro lektory školy Živý čchi-kung a Tao ženy.

Termín: 23. - 24. 11. 2019 (nebo 22. - 23. 11.)

Trénink do poradních kruhů a kruhů sdílení (council) - kurz 2

 

 

 

 


  • Anotace: Poradní kruh je ucelená metoda, která učí otevřené komunikaci a autentickému sdílení "od srdce k srdci". Techniku můžeme dobře využít v rámci tvořivosti a vedení vlastních kurzů a také v běžném, osobním i pracovním životě. V rámci workshopu si vyzkoušíme několik technik, jakým způsobem lze dobře facilitovat poradní kruh a hlídat jeho záměr. Jaké předpoklady a základní znalosti by měl facilitátor poradních kruhů znát.
  • Čas: sobota 17 - 20 h, neděle 9 - 12, 13 - 15 h (začínáme přesně!)
  • Cena: 1500 Kč
  • Místo je rezervované po úhradě nevratné zálohy ve výši 700 Kč na č. účtu RB 47375002/5500 a doplatek je na místě v hotovosti nebo na stejné číslo účtu. Poté vystavíme fakturu. Přihlášky do 10. 10.
  • Plánované termíny: 1/ jaro 2019, 2/ podzim 2019, 3/ jaro 2020, 4/ podzim 2020
  • Plánovaná témata: Rozvíjím sebe a své podnikání, přináším hodnoty a jsem v proudu tvoření a učení se navzájem. Další témata na přání a potřeby skupiny lektorů. Každé setkání tvoří samostatný blok.
  • Kdo je Lenka Papadakisová: mentorka podnikání, koučka, facilitátorka poradních kruhů, podnikatelka a cestovatelka, která věří v moudré podnikání dělané hlavou a srdcem. Lenka je součástí podnikatelského hnutí, které proměňuje hodnoty a paradigmata podnikání a věnuje se z ego-systému "já" do eko-systému "my". Od roku 1991 podniká. Založila a vedla dvě vzdělávací společnosti Kredo a Expertis, platformu Moudré podnikání žen a projekt pro podnikatelky ArtBees (program pro podnikatelky, do kterého se v lednu můžete zapojit), je také spolutvůrkyní projektu Učíme se příběhy.
  •  

 Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality