Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

O energetické józe

Michaela Sklářová

Energetická jóga pomáhá zbavit mysl od všech negací a omezení.

Učí o tajemství různých prvků života a vesmíru. Bere při tom v úvahu zkušenosti předchozího života, narození až po smrt, které ovlivňují současné životní podmínky a touhy člověka.

Cílem energetické jógy je psychická a fyzická stabilita, celkové protažení těla a jeho uvolnění.

V naší škole vyučujeme systém Yóga Bayu Surya, který se zaměřuje na tři oblasti: 

  • vnější - fyzické zdraví a kondici,
  • vnitřní - psychické zdraví a intelekt,
  • nejvnitřnější - duchovnost a shovívavost. 

Yóga Bayu Surya více informací  


Kalendář akcí

Aktuality

  • 10.07.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 10.07.2019 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 10.07.2019 NOVINKA! AKREDITOVANÝ KURZ PRO UČITELE A POMÁHAJÍCÍ PROFESE Nově otevíráme unikátní kurz pro všechny zájemce z řad učitelů, pomáhajících profesí, zdravotníků a široké veřejnosti, kteří chtějí jak pro sebe, tak druhé získat znalosti o vysoce účinných metodách pro zvládání stresu a zachovnání dobrého zdraví.