Tao ženy

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

O energetické józe

Michaela Sklářová

Energetická jóga pomáhá zbavit mysl od všech negací a omezení.

Učí o tajemství různých prvků života a vesmíru. Bere při tom v úvahu zkušenosti předchozího života, narození až po smrt, které ovlivňují současné životní podmínky a touhy člověka.

Cílem energetické jógy je psychická a fyzická stabilita, celkové protažení těla a jeho uvolnění.

V naší škole vyučujeme systém Yóga Bayu Surya, který  se zaměřuje na tři oblasti: 

  • vnější- fyzické zdraví a kondici,
  • vnitřní- psychické zdraví a intelekt,
  • nejvnitřnější- duchovnost a shovívavost. 

Yóga Bayu Surya více informací  


Kalendář akcí

Aktuality

  • 28.08.2018 OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 28.08.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 28.08.2018 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.