Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

O rakoviněPROBLEMATIKA LÉČENÍ RAKOVINY

 E-mail od paní Jaroslavy Z.:  

Ahoj, při hledání léčby pro mojí tetu, která má rakovinu, jsem našla webovky s dost důležitými informacemi o léčbě a prevenci rakoviny, které by se měli myslím dostat mezi lidi. Takže, jestli  znáš někoho, kdo má rakovinu, tak by mu mohly tyto informace i zachránit život. Proto posílám úryvek a odkazy na pár stránek o léku na rakovinu Amygdalinu - Laetrilu, kterým se léčí v několika klinikách v Mexiku a mají 98% úspěšnost u případů, které nebyly ještě léčeny chemo, ozařování atd. Tento lék lze i objednat přímo u výrobce. Jinak jsou to velice zajímavé informace nejen pro léčbu ale i pro prevenci.  Můžeš to přeposlat, těm co by to mohli potřebovat.  

Úvod do problematiky léčení rakoviny

V průběhu roku 1950 po několika létech výzkumu, oddaný biochemik Dr. Ernest T. Krebs ml. izoloval nový vitamín, který označil číslem B-17 a pojmenoval ho "Laetrile".  Jak léta plynuly, tisíce lidí začalo být přesvědčených, že Krebs konečně objevil prostředek úplné kontroly nad všemi druhy rakovin a toto přesvědčení dnes sdílí ještě daleko víc lidí. V padesátých létech minulého století Ernest Krebs neměl téměř žádnou představu do jakého vosího hnízda píchl. Proč? Protože farmaceutické nadnárodní společnosti nemohly patentovat nebo si jinak nárokovat výhradní právo na tento vitamín, spustily propagační útok nevídané krutosti proti vitamínu B17, napříč faktu, že konkrétní důkazy jeho účinku o převzetí kontroly nad všemi druhy rakovin odborníky obklopují v drtivém množství. Proč tedy ortodoxní medicína spustila válku proti bezlékovému přístupu. G. Edward Griffin, autor knihy "Svět bez rakoviny" tvrdí, že odpověď nenajdeme ve vědě, ale v politice a je založená na skrytých ekonomických a mocenských zájmech těch, kteří dominují zdravotnickým institucím.

Každoročně tisíce Američanů podstupuje v Mexiku terapii vitamínem B17 (Laetrile). Dělají to, protože v USA je tato terapeutická terapie pro veřejnost nedostupná a oficiálně ji nelze zajistit. Těmto pacientům bylo řečeno, že jejich rakovina je v konečném stadiu a zůstává jim jen několik měsíců života. Napříč tomu po této terapii neuvěřitelné procento z nich se zotavilo a vede normální život. Přesto FDA, AMA, American Carcer Society a centra výzkumu rakoviny stále prohlašují, že Laetrile je podvod a šarlatánství. O zotavených pacientech říkají, že jejich choroba spontánně ustoupila, anebo, že vůbec žádnou rakovinu neměli. Když kdokoliv z těchto pacientů po Laetrile zemře, mluvčí ortodoxní medicíny rychle vyhlašují "Vidíte, Laetrile nefunguje!". A to i když statisíce pacientů každoročně zemře po operaci rakoviny, po ozařování nebo chemoterapii jsou tyto metody oficiálně stále bezpečné a účinné.   

V U.S. společnost FDA se pokouší už 18 let využít striktní nařízení, ne zákon, na zakázání vitamínu B17.

Vitamín B17, nebo Laetrile terapie se používá jen v některých nemocnicích v Mexiku, které léčí rakovinu výživou. Tyto nemocnice dosahují téměř 100% úspěšnosti v léčbě ranných stádií různých rakovin, které ještě nebyly zasažené ozařováním, otrávené chemoterapií nebo nebylo do nich chirurgicky zasahováno. Většina z pacientů léčená Laetrile má pozitivní reakce počínajíce nárůstem pocitu duševní pohody a optimističtějšího pohledu na život ale také zřetelné fyzické reakce jako zvýšená chuť k jídlu, nárůst hmotnosti, obnovení přirozené barvy nebo vymizení bolesti spojených s rakovinou a pachu způsobeného rakovinou. V tisícich případů se potvrdila úplná regrese všech symptomů rakoviny.

Vitamín B17 je všeobecně známý jako  ?Amygdalin" nebo ?Laetrile" (česky ?Laetryl") je přirozená látka, která se nachází v různých rostlinných druzích. Největší koncentrace vitamínu B17 je v semenech ovoce jako jsou meruňky, švestky, ale i jadércích jablíček v hořkých mandlích a jiných hořkých oříšcích a jádrech. Existuje mnoho semen, obilovin a zeleniny, které obsahují minimální množství vitamínu B17 a tvoří část naší denní stravy.

(Toto je jen úryvek ze stránek, kde se můžete dočíst vše o léku, léčbě,kde lék sehnat, jak dávkovat, jaká je prevence rakoviny atd.)

http://jan1212.webgarden.cz/rakovina-leukemie/lecba-rakoviny-vitaminem-b17-2.html 

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 10.07.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 10.07.2019 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 10.07.2019 NOVINKA! AKREDITOVANÝ KURZ PRO UČITELE A POMÁHAJÍCÍ PROFESE Nově otevíráme unikátní kurz pro všechny zájemce z řad učitelů, pomáhajících profesí, zdravotníků a široké veřejnosti, kteří chtějí jak pro sebe, tak druhé získat znalosti o vysoce účinných metodách pro zvládání stresu a zachovnání dobrého zdraví.