Tao ženy

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Typ na to, jak se zbavit únavy a zbytečných myšlenek


Drží se vás stále nejen jarní únava?
Myšlenky se ne a ne zastavit?

Podle tradiční čínské medicíny tím oslabujeme svoji slezinu a žaludek, střed těla.
Máme typ, co s tím udělat!
Michaela Sklářová Vás naučí efektivní a při tom jednoduché cvičení, které si můžete dopřát během dne kdykoliv a kdekoliv...

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 28.08.2018 OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 28.08.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 28.08.2018 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.