TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Magická Kalábrie - regenerační pobyt u moře s cvičením


Navraťte tělu harmonii! 

Objevte kouzlo tao čchi-kung a energetické jógy

A nejen to!

Zveme vás na jedinečnou dovolenou s bohatým programem - cvičení, přednášky a meditace při východu nebo západu slunce přímo u moře s Michaelou Sklářovou v termínu od 8. 6. 2018 letecky nebo od 6. 6. 2018 autobusem.

Program, po celou dobu pobytu, je zaměřen na regeneraci těla a zvýšení jeho energie s pomocí fyzických, dechových a mentálních technik Východu nebo osobního rozvoje jako jsou:

čchi-kung YIN YANG, tao meditace, balijská jóga - bayu surya yoga, poznávání a cestování do nových míst, přednášky o Eneagramu a Cestě nebo Jak na bolesti zad.

 

Poslední jmenované přednášky - Povídání o Eneagramu a Cestě, vás čekají po dva večery s terapeutkou a lektorkou Luckou Kludajovou, která také všem zájemcům mající časté potíže s páteří doporučí jednoduché cviky Jak na bolesti zad.

Zážitkové výlety a celý pobytový servis bude zajišťovat CK OCEAN, s kterou pravidelně pořádáme pobyty u moře.

 

Program, který během dovolené můžete zažít, vás naučí:

 • jak se přirozeně uvolnit, zbavit tělo i mysl stresu a napětí

 • jak léčet sebe-sama a využít k tomu energii přírody a vlastní mysli

 • jak transformovat bolest a strach v odvahu a tvořivost

 • nebude chybět ani zábava, koupání a výlety... a možná mnohem více


Termíny:

 • letecky 8 dní: 8. - 15. 6. 2018
 • autobusem 12 dní: 6. - 17. 6. 2018 (9 nocí) 

 

Časový plán:

 • ráno 5x 1,0 h cca od 7.00 -8.00, upřesníme na místě
 • každé ráno budeme u moře pracovat s energií přírody a živlů, cvičit harmonizační sestavu čchi-kung YIN YANG, která vyrovnává ženský a mužský princip, dělat mořské rituály na doplnění vitality ledvin a posílení trávení
 • přes den cca do 18 h
 • čas můžete strávit opalováním se a koupáním u moře, osobním volnem nebo zážitkovými výlety
 • nabízíme individuální koučink nebo terapii Cestu s Luckou (není zahrnuto v ceně)
 • před večeří 5x 1,0 h cca 18.00 - 19.00 není-li výlet, upřesníme na místě
 • večer se budeme věnovat vizualizační a pohybové části z balijské jógy, která se zaměřuje na práci s energií slunce a planet, svou jemností, však velikou silou otevírá intuici a potenciál člověka, 1x za pobyt cvičení s Luckou zaměřené na prevenci bolestí zad
 • po večeři 3x 1,0 h cca 20.30 - 22.00, upřesníme na místě
 • 2 za pobyt večerní přednášky s Luckou o Eneagramu a Cestě
 • 1x za pobyt večerní meditace a práce se záměrem s Michaelou
 • dle únavy každý večer společné sdílení zážitků formou councilového kruhu s Michaelou
 • BONUS!! 45 minut koučinku zdarma s Michaelou
 • individuální koučinkové sezení si můžete vybrat během pobytu nebo po návratu v Praze, Českých Budějovicích nebo po skype


Více k pobytu: CAPO VATICANO 

Ubytování je zajištěno v 3* Hotelu GROTTICELLE s bazénem, kde jsou nejkrásnější pláže Evropy s bílým pískem, letecká doprava nebo autobusem, polopenze – vynikající kuchyně, vlastní pláž s plážovým servisem, průvodce po celou dobu cesty i pobytu. Výlety: Sicílie, Lipari, Pizzo. Tropea.  

 

Hotel GROTTICELLE ***
Capo Vaticano je nejkrásnější oblasti Kalábrie. Od pobřeží se zvedají vysoké skály, které vytváří malé zátoky s romantickými písčitými plážemi a křišťálově průzračnou vodou. Pláže v Kalábrii patří mezi nejkrásnější na světě. Budete mít možnost procházek na mys Faro s úchvatnou vyhlídkou na záliv Gioiatauro, Messinskou úžinu a nezapomenutelný západ slunce nad Liparskými ostrovy a sopkou Stromboli. Pouhých 7 km odtud leží město Tropea, položené na útesech, s historickým centrem a překrásnou vyhlídkou na tyrkysově průzračné moře.

Hotel GROTTICELLE *** 
Hotel leží 350 m od nejkrásnější písečné pláže v Kalábrii. Hotel Grotticelle *** je velmi oblíbený hotel, vybaven jídelnou, barem, TV místností, bazénem pro dospělé i děti, rozsáhlou zahradou s bohatou vegetací, vlastní pláží s plážovým barem.
Pokoje: 2, 3 lůžkové, s koupelnou, WC, balkonem, TV. Klima, trezor a lednice za poplatek.
Stravování: polopenze– vynikající mezinárodní i italská kuchyně. Snídaně -  formou bufetu.Večeře – výběr z menu, přílohy a předkrmy formou bufetu. Možnost dokoupení obědů.


   

Cena: 

včetně celého relaxačně ozdravného programu s Michaelou a Luckou, celkem 15 hodin (cvičení 2x za den, ráno a večer, 2 večerní přednášky, 1 večerní meditace, společné sdílení)  + bonus 45 minut koučinku zdarma 

 • letecky 8 dní    8. - 15. 6. 2018 / 18 090 Kč
 • (v případě zájmu si můžete pobyt prodloužit letecky na 12 dní  8. - 19. 6. 2018, program však již nepokračuje)
 • autobusem 12 dní  6. - 17. 6. 2018 / 15 090 Kč

 

Cena zahrnuje: letenky nebo dopravu autobusem, ubytování, polopenzi, ložní a koupelnové prádlo, úklid, zák. pojištění CK, delegáta, 1x plážový servis na pokoj – slunečník a dvě křesílka, transfer na soukromou pláž.

Cena nezahrnuje: nápoje ke stravování, cestovní pojištění vč. storna zájezdu – možno sjednat v CK.

Výlety v místě: celodenní výlet - Sicílie – město Taormina s vyhlídkou na Etnu, celodenní výlet - Lipari – plavba na sopečné ostrovy – Vulcano, Lipari,Stomboli, Tropea – město na útesech, noční Stromboli, Pizzo, skalní město Zungri. Cena každého výletu se pohybuje kolem 40 až 60 Eur.

 

Rezervujte si své místo včas, počet míst je omezen. Záloha na pobyt se hradí ve výši 50%, doplatek ceny do 5. 5. 2018.

Pobyt v tomto místě pořádáme již po třetí a naši klienti byli vždy velmi spokojeni neboť celý hotel i personál nabízí rodinnou atmosféru. Stejně tak s CK OCEAN pořádáme společně již šestý pobyt.

 


vaše ohlasy z dovolené 2014

Milá Míšo, 

... Je velmi těžké slovy vyjádřit, jak úžasné a silné prožitky mám ze sedmi dnů, které jsme spolu strávily na Capo Vaticano. Chvílemi mám pocit, jako by se mi život obrátil vzhůru nohama, síla zážitků a setkání s báječnými lidičkami je nepopsatelná...  O to silnější mé prožitky jsou, oč vše více spontánní a neplánované v Kalábrii bylo. Moc ti Míšo děkuji za to, jak jsi nás nechala krásně plynout v čase a místě. Děkuji za tvou masáž, za cvičení, za úsměv, za tvůj pohled na život...

S úctou a láskou, Iva

ITÁLIE - KALÁBRIE - AUTOBUSEM

video CK OCEAN 2016Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *