Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Živý čchi-kung - Čchi-kung jako životní styl v soukromí

"Umění zdravého života" (zdraví, vnitřní klid, život a vztahy)

Unikátní prožitkově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie - pro jednotlivce, páry a skupiny, na míru!

živý čchi kung, Michaela Sklářová

Chcete posílit své zdraví?

Základem vnitřní spokojnosti a zdraví každého člověka je porozumnění sobě, všem procesům na úrovni těla i psychiky. V rámci individuálních lekcí se postupně naučíte nejen základy čchi-kung a vysoce účinná cvičení pro zdraví eliminující stres a únavu, ale především navážete hlubší kontakt sami se sebou. Přístup, který Vám nabízím je komplexní a zahrnuje rovinu fyzickou, emoční, mentální a duchovní. Úspěšnost celého procesu je pochopitelně závislá od chuti a touze Vás, tedy klienta, jak hlubokou touhu po změně máte a to zejména v přístupu k sobě samému, svých hodnot a priorit.

Jste přetíženi stresem? Máte zdravotní obtíže? Procházíte v životě zásadní změnou a nevíte kudy kam? Nebo se chcete naučit konkrétní cviky a sestavy, které pak můžete sami praktikovat proto, abyste se dobře cítili? Anebo máte rádi soukromí a chcete si pravidelně vyhradit čas jen pro sebe a péči o své tělo, páteř, orgány? 

Pokud je Vaší odpovědí ano, pak jsme pro Vás připravili nabídku individuálních soukromých lekcí s Michaelou Sklářovou, která se umění čchi-kung a komplexními přístupu ke zdraví z pohledu Východu věnuje více jak 20 let! 

Poznejte umění staré Číny, které přináší pozitivní účinky v moderní době.

Když se chcete uzdravit, odjeďte tam, kde budete mít klid. Vypněte mobil a buďte naplno sami se sebou. Zkoumejte svůj život, proč se Vám děje, co se děje. Síla myšlenky je nekonečná..." 

Forma vzdělávání: pohybově prožitková, zahrnuje teorii a praxi 

Pro: pro jednotlivce, páry a skupiny

Cílem je: rozvoj každého jedince po stránce tělesné, duševní, sociální a duchovní formou pohybových a klidových aktivit, které mají pozitivní dopad na tělo a psychiku.

Termíny a časová náročnost: dle individuálních požadavků a domluvy

Naučíte se:
 • - jak pracovat s tělem, dechem, myslí a škodlivými emocemi
 • - jak léčit sebe sama a využít k tomu energii přírody a vlastní mysli
 • - jak udržovat tělo v dobré kondici a zdraví do vysokého věku (speciální cviky na páteř a klouby, čchi-kung 5 elementů, teorie a praxe)
Cena: od 3 000 Kč / 1 h pro max. 10 účastníků (plus doprava pokud se program koná mimo Prahu)

 • Místo konání:
 • Praha 8 - Libeňský ostrov nebo dle domluvy

 • Kontakt:
  kontaktujte nás níže přiloženým formulářem nebo úplně dole na stránce (rolujte až úplně dolů) přiloženým formulářem "Zeptejte se nás" nebo na email: info@zivycchikung.cz nebo zde

 


Po odeslání přihlášky Vám systém musí zahlásit: "Děkujeme, přihláška byla v pořádku odeslána".

Text se objeví úplně dole na stránce. Automaticky Vám budou na email odeslány pokyny k rezervaci místa a k platbě.

V případě, že se tak nestane, napište nám prosím na: info@zivycchikung.cz.

 Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

 • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

 • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

 • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.