Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Živý čchi-kung - Čchi-kung jako životní styl v soukromí

"Umění zdravého života" 

Individuální pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie - pro jednotlivce, páry a skupiny, na míru!

živý čchi kung, Michaela Sklářová

Chcete posílit své zdraví?

Základem vnitřní spokojnosti a zdraví každého člověka je porozumnění sobě, všem procesům na úrovni těla i psychiky. V rámci individuálních lekcí se postupně naučíte nejen základy čchi-kung a vysoce účinná cvičení pro zdraví eliminující stres a únavu, ale především navážete hlubší kontakt sami se sebou. Přístup, který Vám nabízím je komplexní a zahrnuje rovinu fyzickou, emoční, mentální a duchovní. Úspěšnost celého procesu je pochopitelně závislá od chuti a touze Vás, tedy klienta, jak hlubokou touhu po změně máte a to zejména v přístupu k sobě samému, svých hodnot a priorit.

Lektor: Michaela Sklářová, která se umění čchi-kung a komplexními přístupu ke zdraví z pohledu Východu věnuje více jak 20 let! 

Poznejte umění staré Číny, které přináší pozitivní účinky v moderní době.

Když se chcete uzdravit, odjeďte tam, kde budete mít klid. Vypněte mobil a buďte naplno sami se sebou. Zkoumejte svůj život, proč se Vám děje, co se děje. Síla myšlenky je nekonečná..." 

Termíny a časová náročnost: dle individuálních požadavků a domluvy

Naučíte se:
  • - jak pracovat s tělem, dechem, myslí a škodlivými emocemi
  • - jak léčit sebe sama a využít k tomu energii přírody a vlastní mysli
  • - jak udržovat tělo v dobré kondici a zdraví do vysokého věku (speciální cviky na páteř a klouby, čchi-kung 5 elementů, meditace aj.)

Cena individuální výuka 90 minut: 1 800 Kč

Balíček Živý čchi-kung - 3 sezení x 90 minut:  4 500 Kč (četnost sezení 1x za 14 dní až měsíc) 

Cena pro skupinu od 8 - 20 účastníků: od 3 000 Kč / 1 h  (plus doprava pokud se program koná mimo Prahu)

  • Kontakt:
    kontaktujte nás níže přiloženým formulářem nebo úplně dole na stránce (rolujte až úplně dolů) přiloženým formulářem "Zeptejte se nás" nebo na email: info@zivycchikung.cz nebo zde

 


Po odeslání přihlášky Vám systém musí zahlásit: "Děkujeme, přihláška byla v pořádku odeslána".

Text se objeví úplně dole na stránce. Automaticky Vám budou na email odeslány pokyny k rezervaci místa a k platbě.

V případě, že se tak nestane, napište nám prosím na: info@zivycchikung.cz.

 Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

  • 08.05.2019 LETNÍ PÁRTY SMYSLŮ A OSLAVA SLUNOVRATU Oslavte s námi Slunovrat a potkejte se s přáteli! Čeká vás letní program plný smyslnosti, zábavy, tance, blízkosti, radosti, letní horkosti a mnohého dalšího.. Termín: středa 19. 6. 2019 od 19.30 - 23.30 h, příchod od 19.00 h, konec akce o půlnoci..

  • 07.05.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.

  • 07.05.2019 NOVINKA! AKREDITOVANÝ KURZ PRO UČITELE A POMÁHAJÍCÍ PROFESE Nově otevíráme unikátní kurz pro všechny zájemce z řad učitelů, pomáhajících profesí, zdravotníků a široké veřejnosti, kteří chtějí jak pro sebe, tak druhé získat znalosti o vysoce účinných metodách pro zvládání stresu a zachovnání dobrého zdraví.