Získejte energii s Živým čchi-kung, Školou přírodní léčby Michaely Sklářové

Joga

Živý čchi-kung, Škola přírodní léčby Michaely Sklářové se zaměřuje zejména na efektivní cvičební programy sestavené z čchi-kung (čínská jóga), tradiční čínské medicíny pro život (TČM) a tao meditací formou víkendového nebo večerního studia pro budoucí lektory a širokou veřejnost. Studium zahrnuje ucelený systém práce s tělem, dechem a myslí zaměřený na kultivaci životní síly čchi, rozvoj lidského potenciálu, a harmonie v každodenním životě. 

Unikátní studium Živý čchi-kung a Tao ženy je jediné tohoto druhu v celé ČR s udělenou akreditací MŠMT! Zahrnuje nejúčinnější techniky pro celkové uvolnění a posílení zdraví a zlepšení paměti. Informace o celostním pojetí zdraví ve třech rovinách - fyzické, emoční, duchovní. Poznání energetických systémů lidského těla a fungování mysli. Osobní rozvoj a hlubší porozumění sobě samému, svým problémům a jejich příčinám... Doprovodný program zahrnuje další zajímavé akce a odborné kurzy. 

Program na základě vlastních zkušeností sestavila Michaela Sklářová, která se této oblasti věnuje více jak 20 let. Naše mise.

 

Video Akreditované školy Živý čchi-kung školní rok 2015


Aktuality

  • 23.08.2017 BALI JE OSTROV VŮNÍ KVĚTŮ A KONTRASTŮ Chystáme již 6. netradiční cestu za hodnotami Bali a nás samotných, netradiční zážitky, netradiční poznání sebe sama. S možností prodloužení o relaxaci na krásných plážích ostrova Lombok.

  • 16.07.2017 ZDRAVÍ, OMLAZOVÁNÍ A MOUDROST- JAK TYTO CTNOSTI KULTIVOVAT? Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung a taichi k nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení osvícení. Slovo čchi znamená vitální energie, síla, dech.

  • 16.07.2017 HNĚV, SMUTEK NEBO STRACH VYČERPÁVAJÍ ENERGII. Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.


Doporučujeme

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.