Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Nabízíme programy

Můžete s námi studovat 2 základní vzdělávací programy Živý čchi-kung a Tao ženy

PROGRAM I.

Živý čchi-kung, škola přírodní léčby

Pohybově vzdělávací program s akreditací MŠMT o kultivaci těla, mysli a energie formou výuky různých sestav čchi-kung, tao meditací a základů tradiční čínské medicíny zájmově pro širokou veřejnost ženy a muže nebo profesně pro budoucí lektory/ky.

Více na novém webu

 

PROGRAM II.

TAO ŽENY Institut

Součástí školy Živý čchi-kung je speciální program Tao ženy zaměřený na podporu ženství, harmonie a otevření osobní cesty každé ženy, která touží být více sama sebou, chce poznat hlubší smysl života, rozvíjet sebe a druhé formou výuky sestavy taichi čchi-kung, meditací, sdílení a sebepoznávacích technik

Více na novém webu


Kalendář akcí

Aktuality

  • 10.02.2020 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 10.02.2020 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 10.02.2020 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!