Reference

"Cchi kung milujem stale, zostavu cvicim nie uplne kazdy deň, ale 4-5 x do tyzda v priemere. Aj ranna rozcvicka a meditacie sa stali súcastou mojho zivota. Vzdy velmi rada spominam na pobyt, bolo to carovne. Minuly rok mi hrozila operacia, bola som dohodnuta s doktorom, ze ked sa vratim z Ciech, dohodneme termin operacie. Ked som sa vratila moje telo sa zacalo napravat, bolesti ustupovali, boli mozne prechadzky stale dlhsie a dlhsie, az som nakoniec  mohla aj behavat.  Pocuvam svoje telo a nejdem uz cez mrtvoly :) :). Miska, v kazdom pripade velka vdaka ti za cchi kung a vsetko co s tym suvisi..."

Jana, SK - Velká letní škola tao ženy 2017 

 


 

"Tato škola, je najvyšši level mojej psychoterapie a vsetkeho co som zatial so sebou robila, lebo neodpusta. Nedovoli ine cesty. Ten tlak je skvely, je dolezity a som vdacna za to... V prvom rade, som sa ti chcela podakovat za sposob akym to robis Ty. " 

Laďka, SK - Akreditované studium 2016 

 


 

"Ahoj Míšo! Jsem naprosto nadšená z cesty čchi-kungu, naprosto jsem se našla! Jen se raduju, že to cvičení je tak úžasný, že mě samo uvolňuje. Moc ti děkuju za to co děláš, protože můj život díky tomu dostal úplně nový směr a smysl."

Monika - Akreditované studium 2016 

 


 

"Ahoj Míšo, cvičení v pondělí bylo zase skvělý. Málokdy zažívám takový pocity ryzího štěstí, jako právě při cvičení pod Tvým vedením".

Martin - rozhlasový reportér

 


 

"Chci Ti moc, moc za všechno poděkovat je úžasný, že lidem pomáháš tim, že je učíš poznávat jak a čím na sobě můžou spoustu věcí zlepšit. Učíš lidi, aby se uměli sami uzdravovat a pracovat se svou myslí, se svým duchem. Maš ohromné charizma. Jako bys byla stvořena pro to, co děláš. Děláš lidi upřimně šťastnější, zdravější a to je něco, co moc lidi neumí předávat tak jako ty. Máš dar a umíš jej užasně používat a všechno je to pro mě nový smysl v mém životě."

Pepa - pravidelný kurz, září 2016 - červen 2017

 


 

"Milá Míšo, zdravim tě... Pociťovala jsem obrovskou vděčnost za celou zkušenost a hlavně za ukázku toho, jaký má lektor byt. Jak jsi se vystavila (a neustále vystavuješ) takovému množstvi lidí, se vším tím zpracovaným a nezpracovaným, i když vím, jak těžké to někdy je, dát se takto všanc, ne vždy "naladěným" lidem, zvláště, když jim zrdcadlíš ty jejich bolístky a oni na to nejsou připraveni... I přesto ses nebála (anebo třeba i bála), ale přesto jsi to udělala a šla jsi do toho a snažila ses to posunout dál práci na sobě, zlepšováním, přijímáním a nasloucháním..... jsi pro mě, tak velkou inspiraci.  Děláš úžasnou praci a věřím, že jsi velkým vzorem toho, jaky by měl lektor dnešní doby být... Dělej dál, co děláš,  tak upřímně, jak to děláš a zůstaň v srdci taková, jaká jsi."

S.Š.  - lektroský akreditovaný kurz, 2016 - 2017

 


 

"Milá Míšo, Ty jsi jako maják...zářivé, jasné světlo, které přibližuje poutníky k jejich "domovu". Ten, kdo si Tvé světlo najde, má velkou šanci dojít ke svému cíli. Hluboce si Tě vážím a děkuji, že jsi ochotna podělit se s námi tápajícími o svou moudrost. Je úžasné a obdivuhodné, co děláš a jak to děláš. Ze srdce Ti děkuji za Tvoji reakci, za podněty a především za podporu..."

P. J.  - účastnice lektorského studia 2017

 


 

"Hledala jsem cvičení, které bude přínosem jak pro mé tělo, tak i pro mou duši, a dodá mi energii. Cvičení, které zlepší můj, do té doby špatný, zdravotní i psychický stav. Čchi-kung mi přinesl to, že se cítím dobře. Mám více energie, mé tělo je pružnější, jsem vitálnější, sama se sebou spokojenější a lépe zvládám své emoce. První výsledky jsem zaznamenala již po prvních 14 dnech intenzivního cvičení na přípravné škole ve Zvánovicích.

Tvůj přístup je jedinečný tím, že do všeho, co děláš, dáváš kus sebe, své srdce, svou osobnost, své nadšení a Tvoji školu jsem zvolila právě proto. Jsi osobnost, která inspiruje svým vlastním příběhem, odhodláním a zapálením pro věc a zároveň je milá a přátelská. Dává mi smysl doporučit studium s tebou. Všem těm, kteří chtějí zlepšit a zkvalitnit svůj život, upevnit své zdraví a poznat lépe sami sebe."

Reneta Lenertová, bankovní úředník - investiční specialista

 


 

"Jsem naprosto nadšená z cesty čchi-kungu, naprosto jsem se našla! Jen se raduju, že to cvičení je tak úžasný, že mě samo uvolňuje. Moc ti děkuju za to co děláš, protože můj život díky tomu dostal úplně nový směr a smysl.

Monika L., žena na MD

 


 

Ahoj Míšo, nejprve Ti chci poděkovat za obohacující víkend, který byl pro mne, jak jsem se již zmínila, velice důležitým pro určité odpovědi. Ale nejen to, přátelství a skvělá parta lidí, která jsme se sešla mne také v mnohém posunuli kupředu. Bylo to velice inspirující a motivující pro mou budoucí práci a za vše Ti ze srdce děkuji :-). O akreditované studium mám zájem...

Z. M., terapeutka (mail po zájmovém třídenním semináři jaro 2017)

 


 

Ahoj Míšo, mám zajímavé pocity, co jsem začala cvičit cchi kung. Daleko méně mentálně řeším věci, které jsem řešila a mnohdy mne zatěžovaly a vlastně byly zbytečné. A jde to samo, bez mého vědomého přičinění, relaxačních riuálů, které jsem dělala i vědomého odsoustředění od zatěžujících myšlenek. Dovolila jsem si být prostě v klidu, cítím se vyrovnaněji a přitom mám dost energie, té pozitivní, klidné. Jsem ráda, že jsem tě potkala! 

M. M., marketingová poradkyně (mail po zájmovém třídenním semináři jaro 2017)

 


 

(úryvek ke sdílení z povinné praxe čchi-kung budoucích lektorek v rámci studia)

"Musím říct, že ty první lekce, kdy jsem se postavila před tři ženy, všechny o generaci starší než já, byl hodně zvláštní - já je mám něco učit...??? ženy, které vychovaly děti, jsou babičkami, tolik toho už v životě zažily a já jim mám teď být průvodcem... Byla jsem hodně nervózní a natěšená zároveň, jak jsem ale potom viděla a slyšela ty reakce, jak jsou nadšené a viděla jsem, že ty emoce, které prožívají jsou hodně podobné tomu, co prožíváme my na tvých lekcích, wow... už tak trochu tuším, jaký máš ty na nás pohled na začátku setkání a na konci cvičení, je zvláštní vnímat tu změnu v obličejích, celkovém držení těla, jak jsou najednou uvolněné, usmívající se, zasněné. Každé toto cvičení s mými "holkami" mě nabíjí novou energií.

Jsou to úžasné chvíle, kdy cítím velkou vděčnost že toho můžu být součástí. A taky cítím hrdost sama na sebe, jakou práci jsem na sobě za ten rok udělala... vzpomínáš na tu ustrašenou holku, která se tě stydlivě ptala, co má udělat pro to, aby mohla být taky lektorkou... A první překonání mé fobie z vlaků a cesta do Prahy... Rok 2016 byl pro mě opravdu hodně zlomový a byly i chvíle, kdy jsem padala na hubu, a brečela a bála se a bylo mi zle, pochybovala jsem o sobě, jestli to vše, co jsem si naložila, zvládnu, ale ať už bylo nebo bude jakkoli, tak jsem věděla a dennodenně se přesvědčuji o tom, že mé rozhodnutí bylo správné a že jsem na správné cestě k sobě, k mému poslání... A děkuji ti za vše, co jsi mi dala, naučila mě, za slova povzbuzení, rady, ale i přísnost a důslednost a těším se na vše, co mě pod tvým vedením ještě čeká :-)

Musím říct, že všechna tvá doporučení - cvičení - co mi energii dává i bere, jaké to je pár dní necvičit... je to opravdu výborná škola - pozorovat co to s mým tělem a psychikou dělá když vynechám pár dní meditace a cvičení, když potom zase začnu, když se začnu vědomě soustředit na dýchání, když začnu vyšilovat, že něco nezvládnu nebo nestihnu, tak všeho nechat a chvíli jen být a pozorovat třeba jak sýkorky zobou do lojových koulí... Každé tohle poznání, každý tenhle vjem, zkušenost, vítám a snažím si zapsat a uvědomit, poučit se z toho a jít dál. Každý den se učím něco nového o sobě i lidech kolem mě. Všímám si věcí, maličkostí, které jsem dříve neviděla nebo je brala jako samozřejmost. Učím se trpělivosti a pokoře."

M.K. 

Čchi-kung pro uvolnění mysli a psychiky - podporuje slezinu a ledviny -  televize Relax

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 01.01.2018 ZDRAVÍ, OMLAZOVÁNÍ A MOUDROST- JAK TYTO CTNOSTI KULTIVOVAT? Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung a taichi k nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení osvícení. Slovo čchi znamená vitální energie, síla, dech.

  • 01.01.2018 EXKLUSIVITA NAŠÍ AKREDITOVANÉ ŠKOLY Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole Živý čchi-kung! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy.

  • 01.01.2018 ZÁZRAČNÁ PILULKA PRO DOBROU NÁLADU A ZDRAVÍ Máte ve své domácí lékárně pilulku pro lepší imunitu, pozitivní mysl a radost, kterou můžete baštit každý den...a nikdy se nepředávkujete? My Vám ji rádi představíme!