Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Individuální koučink

michaela sklářováNabízíme Vám:

Individuální Koučink

vynikající nástroj sebepoznání, seberozvoje a jasnosti v životě, který napomáhá k urovnání si myšlenek, priorit a konkrétních akcí v oblasti zdraví, práce, kariéry, sexuality, životních změn, partnerských krizí atd.

Cena: 1 500 Kč /  90 minut 

Doporučení: 3 - 6 sezení

 
michaela sklářováDalší nabídka:

Individuální výuka Čchi-kung v soukromí, více informací


Individuální Tao masáž pro ženy s koučováním

- ozdravně- intimní masáž pro uvolnění celého těla a zvýšení energie, probuzení ženství, uvolnění těla, emočních a mentálních bloků, která působí blahodárně na celé tělo a nervovou soustavu. 

Cena 1 800 Kč / 1 sezení 2 hodiny

Pro více informací 

volejte na tel. + 420 777 204 028, Michaela Sklářová nebo formulář níže na stránce


Kalendář akcí

Aktuality

  • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

  • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.