Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuality

21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM
Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!


21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB!
Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!


03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI
Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.


03.10.2019 PODLE VÝZKUMU JE OHROŽENO
61% předškolních pedagogů citovým a mentálním vyčerpáním díky dlouhodobému stresu z práce a téměř pětina učitelů mateřských škol už střední až závažné projevy vyhoření vykazuje! Tato problematika se týká i dalších učitelských profesí na ZŠ a SŠ. Odborná pomoc by byla na místě!


15.07.2019 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE
Pro uchování rovnováhy v organismu je velmi důležitá znalost fungování našich fyzických potřeb, emocí a mysli. Jen díky tomu následně dokážeme vědomě ovládat to, jak se chceme a můžeme cítit. Poznejte s námi zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické, duševní a duchovní zdraví!