Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuality

03.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM
Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!


03.10.2019 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE
Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.


03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI
Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.


03.10.2019 PODLE VÝZKUMU JE OHROŽENO
61% předškolních pedagogů citovým a mentálním vyčerpáním díky dlouhodobému stresu z práce a téměř pětina učitelů mateřských škol už střední až závažné projevy vyhoření vykazuje! Tato problematika se týká i dalších učitelských profesí na ZŠ a SŠ. Odborná pomoc by byla na místě!


16.08.2019 NOVINKY V PRAVIDELNÝCH KURZECH CVIČENÍ ČCHI-KUNG OD ZÁŘÍ
Otevíráme nové pravidelné kurzy čchi-kung pro vnitřní harmonii a vitalitu s Michaelou Sklářovou, lektorkou starobylých technik čchi-kung pro kultivaci těla, mysli a životní energie. Čchi-kung napomáhá ke správnýcm funkcí těla a mysli.


15.07.2019 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE
Pro uchování rovnováhy v organismu je velmi důležitá znalost fungování našich fyzických potřeb, emocí a mysli. Jen díky tomu následně dokážeme vědomě ovládat to, jak se chceme a můžeme cítit. Poznejte s námi zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické, duševní a duchovní zdraví!


10.07.2019 NOVINKA! AKREDITOVANÝ KURZ PRO UČITELE A POMÁHAJÍCÍ PROFESE
Nově otevíráme unikátní kurz pro všechny zájemce z řad učitelů, pomáhajících profesí, zdravotníků a široké veřejnosti, kteří chtějí jak pro sebe, tak druhé získat znalosti o vysoce účinných metodách pro zvládání stresu a zachovnání dobrého zdraví.