TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Aktuality

09.07.2018 VELKÁ LETNÍ ŠKOLA -OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A STUDIUM PRO ŽENY
Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.


09.07.2018 STAŇTE SE LEKTOREM A POMÁHEJTE OSTATNÍM
Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!


09.07.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ
Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.


09.07.2018 NOVINKA LÉTA - ČCHI FEST Praha
Začíná letní festival pro ženy a muže s bohatým programem! Účast přislíbili lékaři a zajímavé osobnostmi na téma "Jak regenerovat, sebe-uzdravovat a získávat životní sílu Čchi/Qi z pohledu Východu i Západu" s odborníky a lékaři po dobu 5 dní. Termín: 11.- 15. 7. 2018 / celé dny


08.07.2018 NEGATIVNÍ EMOCE A MYŠLENÍ VYČERPÁVAJÍ ENERGII
Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.