Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuality

08.05.2019 LETNÍ PÁRTY SMYSLŮ A OSLAVA SLUNOVRATU
Oslavte s námi Slunovrat a potkejte se s přáteli! Čeká vás letní program plný smyslnosti, zábavy, tance, blízkosti, radosti, letní horkosti a mnohého dalšího.. Termín: středa 19. 6. 2019 od 19.30 - 23.30 h, příchod od 19.00 h, konec akce o půlnoci..


07.05.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI
Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.


07.05.2019 NOVINKA! AKREDITOVANÝ KURZ PRO UČITELE A POMÁHAJÍCÍ PROFESE
Nově otevíráme unikátní kurz pro všechny zájemce z řad učitelů, pomáhajících profesí, zdravotníků a široké veřejnosti, kteří chtějí jak pro sebe, tak druhé získat znalosti o vysoce účinných metodách pro zvládání stresu a zachovnání dobrého zdraví.


07.05.2019 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE
Pro uchování rovnováhy v organismu je velmi důležitá znalost fungování našich fyzických potřeb, emocí a mysli. Jen díky tomu následně dokážeme vědomě ovládat to, jak se chceme a můžeme cítit. Poznejte s námi zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické, duševní a duchovní zdraví!


01.05.2019 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY
Otevíráme nový ročník zájmové letní školy Tao ženy, unikátní program zaměřený na hlubší poznání ženy a péči o tělo a duši. Program je zároveň přípravným kurzem pro ty ženy, které by se chtěly stát certifikovanými lektorkami školy Tao ženy.


01.05.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM
Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!