TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A STUDIUM PRO ŽENY

11.04.2018

Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung a taichi k nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní programy Tao ženy jsou zaměřené na hlubší poznání ženy, nastavení jejího sebeprožívání a péče o tělesné a duševní zdraví.

Michaela SklářováPodle taoistů je sexuální energie velice mocná pro svou kreativní podstatu. Proto, aby nezpůsobila žádné fyzické nebo psychické bloky a mohli jsme využít její plný potenciál, je nutné ji nejdříve poznat a ovládnout. Odměnou nám pak může být mladistvý vzhled, duchovní moudrost, rozvoj intuice a optimální zdraví.

Slovo čchi znamená vitální energie, síla, dech. Taoisté tvrdí, že správná stimulace čchi zlepšuje krevní oběh a neustálou regeneraci krevních buněk. Silná stimulace mysli a rozšíření velkého množství sexuální energie (ťing) do celého těla má za následek obnovu buněk v celém těle, posílení orgánů a zlepšení zdraví. 

Jak poznat čchi a využít ke svému zdraví a mládí? Odpovědi na tyto otázky můžete získat ve speciálním programu Tao ženy.

Mohlo by vás zajímat TAO ŽENY - SPECIÁLNÍ STUDIUM PRO ŽENY 

TAO ŽENY - MEDICÍNA DLOUHOVĚKOSTI

TAO ŽENY - VELKÁ LETNÍ ŠKOLA