Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

VE VIBRACÍCH ŽIVOTNÍ SÍLY

09.09.2019

Zveme vás na závěrečnou tanečně meditační párty v rámci ukončení festivalu ČCHI-FEST 2019 s názvem: "Ve vibracích životní síly", kde propojíme dva rozlišné světy - Umění čchi-kung & Ecstatic dance. Akce je otevřena veřejnosti od 15.15 - 18.00 h. Průvodci: Michaela Sklářová & Ondřey

"Ve vibracích životní síly", Umění čchi-kung & Ecstatic dance

Závěrečná tanečně meditační párty jako ukončení festivalu ČCHI-FEST 2019.

Akce je otevřena veřejnosti od 15.15 - 18.00 h.

Cena: 250 Kč

Místo konání: Centrum Loreto, Praha 8

Průvodci: Ondřey Lakomý a Michaela Sklářová

Ondřey žije na Bali od roku 2015, odkud cestuje po světě. Cestování změnilo jeho život. Z pokerového hráče, který miloval party a alkohol se stal člověk, který se věnuje zákonu přitažlivosti, spiritualitě a zdravému životnímu stylu. Našel vášeň k tanci a pořádá ecstatic dance v Praze. O svých zážitcích a uvědoměních natáčí videa, věnuje se coachingu, pořádá workshopy a vzdělávací pobyty. Jeho posláním je inspirovat, pomáhat druhým na spirituální cestě a neustále se vyvíjet.

Míša za dobu její více jak 20leté praxe čchi-kung a jógy spolupracovala s řadou zajímavých osobností a učitelů. Nejvíce ji ovlivnila Mgr. Natálie Jadryshniková z Ruska (INTERNATIONAL INSTITUTE OF CHI KUNG). Velkou zkušeností bylo učení u balijského mistra Mangku Mastra jeho systém Yoga Bayu Surya (fyzická cvičení a práce s energií kosmu). Na základě jejích mnohaletých zkušeností vytvořila ojedinělý program pod názvem Živý čchi-kung, Škola přírodní léčby a TAO ženy, které jako jediné tohoto druhu v celé České republice mají akreditaci MŠMT. Specializuje se na vzdělávání budoucích lektorů a široké veřejnosti - žen i mužů.

Přidat se můžete také na další zajímavé vstupy během celého festivalu ČCHI-FEST 2019, více: http://cchi-fest.cz/