Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

Listopad 2018

 

newsletter listopad

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásný den,

 

přinášíme Vám listopadový přehled novinek ze světa čchi-kung.

Pokud s čchi-kungem chcete začít, máte poslední možnost zapsat se do kurzu pro začátečníky, který začíná 1. listopadu (v Praze v Centru Loreto). Pokročilí a mimopražští nadšenci si mohou najít svého lektora či lektorku po celé ČR. Využijte jejich ukázkových hodin, pravidelných cvičení či zajímavých přednášek. Více o kurzech v ČR. Další možností je cvičit sestavu Osm kusů brokátu či Taichi čchi-kung doma podle výukových DVD.

S předstihem vás zveme na unikátní 21denní sebepoznávací a očistná cesta po Bali a Jávě. Zavedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života. Dopřejte si čas pro sebe, spočinutí a sebe-léčení. Čeká vás zajímavý program včetně cvičení, zdravé stravy a beauty programu.

Za celý tým Vás zdraví a pohodové čtení Vám přeje Michaela

 21denní cesta - Očistná síla chrámů Bali a sopek Jávy

Zveme vás na poznávací cestu za účelem očisty těla a duše pro páry i jednotlivce. Zavedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života. Záměrem cesty je sebepoznání, inspirace a nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Termín: 18. 4. - 10. 5. 2019

Více informací

 

Osm kusů brokátu - cvičení pro začátečníky / Praha

Od 1. 11. začíná kurz pravidelných cvičení s Michaelou Sklářovou. Poznáte jednoduchou, přesto velmi efektivní sestavu, která kultivuje životní sílu "čchi" a upravuje všechny fyzické i psychické funkce. V druhém pololetí navazuje výuka půvabné sestavy Taichi čchi-kung.

Termín zahájení: 1. 11. 2018

Více informací

 

Kurzy pravidelných cvičení po celé ČR

Najděte si svého lektora nebo lektorku blízko svého bydliště. Kurzy probíhají většinou pololetně, včetně ukázkových lekcí. Kurzy Tao ženy jsou určené pouze ženám.

Přehled lektorů a jejich cvičení

 

Besedy s Jiřím Ledvinkou

Tradiční besedy a individuální konzutace s Jiřím Ledvinkou, který v mládí získal schopnost přímé komunikace a "napojení se na Zdroj, Boha, Existenci" (záleží, čemu věříte a jak to nazýváte), se budou konat v Praze a Českých Budějovicích.

Z místa tady a teď umí autenticky odpovídat na všechny vaše dotazy z různých oblastí vašeho života (např. děti, partner, rodina, nemoc, zvířata aj.).

Termíny:
12. 10. 2018 - Praha - Přihláška
17. 12. 2018 - Č. Budějovice - Přihláška

 

DVD Osm kusů brokátu a Taichi čchi-kung

Využijte možnost nakoupit sobě nebo svým blízkým DVD s cvičením. Hodí se pro všechny, kdo už čchi-kung znají a praktikují, ale nemají možnost navštěvovat pravidelné kurzy.

V e-shopu jsou také k dispozici CD s relaxační hudbou - Dech, brána života a Tělo jako strom.

Objednávat můžete zde


Centrum Loreto - aktuálně

Centrum Loreto (LOve - REspect - TOlerance) se zaměřuje na projekty z oblasti celostního zdraví a osobního rozvoje za účelem dosažení šťastného a harmonického života.

Z listopadových akcí vybíráme např.:

Pravidelný program
Informace k pronájmu

 

Doporučujeme: Víkend s Enneagramem

Zveme vás na seminář věnovaný moudrému a dynamickému nástroji sebepoznání a rozvoje.
Enneagram přináší jednoduchost, hravost i hloubku. Porozumíte svému chování i chování lidí kolem vás. Poznáte svůj potenciál, sílu a možnosti dalšího rozvoje. Naučíte se, jak udělat skutečnou změnu ve svém životě.

Termín: 16. - 18. 11. 2018

Více informací

 

 

Zobrazit celý kalendář akcí

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

  • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.