TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

Červen 2018

newsletter květenKrásný den,

zdravíme vás v tomto nádherném květoucím čase.

Níže vám přinášíme výběr toho nejzajímavějšího, co pro vás chystáme na nejbližší období. Nejvíce se těšíme na ČCHI-FEST, pětidenní festival s podtitulem Jak regenerovat, sebe-uzdravovat a získávat životní sílu čchi z pohledu Východu i Západu. Můžete se těšit na 27 přednášek, workshopů a cvičení se zajímavými odborníky, specialisty a lékaři. Rezervujte si termín 11. - 15. července a vezměte s sebou i své partnery nebo kamarády (ušetříte totiž na vstupném). Více info sledujte na našem FB.

Zároveň vás prosíme o součinnost ve věci ochrany vašich osobních údajů.

Protože od 25. května vstupuje v platnost nový zákon EU o zpracování a ochraně osobních údajů (tzv. GDPR), je naší povinností se vás zeptat, zda je v pořádku, abychom vám jednou měsíčně posílali náš zpravodaj s novinkami ze světa čchi-kung. Pokud se zasíláním souhlasíte, nemusíte nic dělat a ponecháme si vás v našem adresáři kontaktů. V případě, že si nepřejete náš zpravodaj nadále dostávat, dejte nám prosím emailem vědět, my vás z databáze vyřadíme. Vaše údaje zpracováváme bezpečně v souladu s novou legislativou. Podívejte se na Zásady o zpracování osobních údajů

Děkujeme!

Za celý tým Vás zdraví

MichaelaČCHI-FEST (Praha)

Motto: Jak regenerovat, sebe-uzdravovat a získávat životní sílu čchi z pohledu Východu a Západu.

Unikátní 5denní festival nabitý přednáškami, worskhopy a cvičením se zajímavými odborníky s dlouholetou praxí a mnohými zkušenostmi. Cílem je propojit moudrost Východu a Západu k hlubšímu pochopení sebe sama. Již nyní si můžete rezervovat termín ve svých kalendářích. webové stránky k festivalu budou spuštěny na konci května.

Termín: 11. - 15. 7. 2018
Více informací


TAO ženy - Velká letní škola

Zveme všechny ženy a dívky na regenerační pobyt s bohatým programem zaměřeným na omlazení těla i duše, probuzení moudrosti, intuice a jedinečnosti každé ženy. Čeká vás intenzivní cvičení taichi čchi-kung, práce s dechem, 5 elementů, tajemství sebe-léčení, meditace a relaxace v krásné přírodě na Chrudimsku.

AKCE - vezměte kamarádku a ušetříte každá 1500 Kč

Na tento pobyt pak od října můžete navázat lektorským studiem.

Termín: 11. - 18. 8. 2018

Více informací


Medicína dlouhověkosti - program pro ženy

Unikátní program zaměřený na hlubší poznání zdraví ženy, péči o tělesné a duševní zdraví podle zásad psychosomatiky, taoistického přístupu k tělu a životu, doplněné o zásady zdravé výživy.

Program zahrnuje 4 setkání v roce na 4 různých místech rezonujících právě s daným ročním obdobím.

Zahájení: 23. 8. 2018

Více informací

 

Bachovy květové esence

Zveme vás na seminář s MUDr. Dagmar Komárkovou, kde se seznámíte s účinky jednotlivých esencí a naučíte se je používat v praxi.

Akce je určena jak pro odbornou veřejnost, tak pro laiky.

Termín: 15. a 16. 6. 2018

Více informací

 

Akreditované studium TAO ženy

Na podzim otevíráme nový ročník unikátního studia s akreditací MŠMT pro budoucí lektorky. Podmínkou pro vstup je účast na zájmovém kurzu - viz výše - Velká letní škola TAO ženy.

Staňte se lektorkou a pomáhejte ostatním ženám najít cestu ke zdraví.

Zahájení: 30. 10. 2018
Více informací

 

Zobrazit celý kalendář akcí