Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

Leden 2019

 

 


Krásný den,

hned v úvodu vám všem přeji do nového roku vše nejlepší a aby se vám splnilo co nejvíce vašich snů.

Pokud je vaším snem být zdravý, vitální, plný energie, můžete se přidat do některých z nových kurzů čchi-kung: 8 kusů brokátu pro začátečníky, 5 elementů jako prevence stresu či speciálně pro ženy zájmový kurz Tao ženy tajemství dlouhověkosti.

Možná je vaším cílem letošního roku dát svému životu hlubší smysl, najít novou radost a inspiraci, pak vás zveme na 6 prožitkových workshopů s názvem Kou-čchi-kung, kde se spojuje svět koučinku a čchi-kungu.

Spoustu z vás si určitě dalo do letošních přání více cestovat. Naše tipy - Bali nebo Chorvatsko - nabízí vždy něco navíc. Ať už to je cvičení, meditace, zajímavosti o energiích přírody, sebe-léčení, osobním rozvoji.

Vaše individuální sny a případné nepohody vám ráda pomohu řešit v rámci individuálních konzultací každou středu v Centru Loreto - viz níže.

Za celý tým Vás zdraví a pohodové čtení Vám přeje Michaela

 Zájmová škola přírodní léčby a čchi-kung - mírně pokročilí / Praha

Od ledna se mohou přihlásit do dalšího stupně studia ti zájemci, kteří znají sestavu Osm kusů brokátů a chtějí se naučit další sestavy nebo prohlubovat své dosavadní znalosti. Studium probíhá víkendově jedenkrát měsíčně (leden - březen).

Termín zahájení: 12. 1. 2019

Více informací

Podzim 2019 - navazující lektorské studium (akreditované MŠMT)

 

8 kusů brokátu - pro začátečníky

Zkrácená forma studia pro ženy i muže. Naučíte se osm velmi efektivních cviků, které pak můžete cvičit po celý svůj život a udržet si tak zdraví, pružnost a vitalitu. Tento kurz je zároveň přípravným pro další stupně studia a případně i akreditovanou školu.  

Termín: 10. - 12. 3. 2019

Více informací

Podzim 2019 - navazující lektorské studium (akreditované MŠMT)

 

Živý čchi-kung - 5 elementů - prevence stresu

Nově otevíráme pro začátečníky a mírně pokročilé večerní kurz čchi-kung 5 elementů a základy taoistické meditace jako prevence stresu.
Dvouměsíční kurz se koná 1x týdně a naučíte se 5 základních cviků, proniknete do tajů tradiční čínské medicíny, kultivovat svoji "čchi" a viditelně odstranit stres a napětí z těla.

Termín: 17. 1. - 28. 2. 2019

Více informací

 

5 elementů - 5 cviků - 5 kvalit života

Nový program pro ženy i muže - naučíte se 5 efektivních cviků, které ovlivňují tělo, dech i mysl. Podpořte své zdraví, probuďte sebeléčebné procesy a osobnost jedince a zbavte své tělo stresu a napětí.

Čekají vás tři dopolední workshopy v rozmezí 3 týdnů.
Místo konání - Karlovo nám. (Praha)

Termín zahájení: 24. 1. 2019

Více informací

 

Pravidelné cvičení - základy čchi-kung pro začátečníky

V únoru zahajuje kurz pravidelných cvičení s Gabrielou Jägerovou pro začátečníky a mírně pokročilé, pro ženy i muže. Pravidelně 1x týdně v úterý od 17 do 18.30 h. Naučíte se sestavu 8 kusů brokátu - komplex osmi pohybů, který upravujíe všechny funkce organismu a zvyšuje psychickou a fyzickou kondici.

Zahájení: 19. 2. 2019

Více informací

 

Meridány, body a základy TČM

Získejte základní znalosti tradiční čínské medicíny s Petrem Novákem.

Otevřený večerní kurz se v lednu zaměří na element ohně a související orgány srdce a tenké střevo.

Termín: 9. 1. 2019

Více informací

 

Kou-čchi-kung - cesta osobního rozvoje

Vydejte se s námi na smysluplnou cestu koučinku a čchi-kungu, která Vám přinese novou radost a inspiraci! Program je zaměřen na zlepšení zdraví, sebe-vědomí a vztahů s druhými lidmi. Čeká vás šest 4hodinových workshopů. Kurz vede Michaela Sklářová a Vladimír Kludaj.

Termín zahájení: 18. 1. 2019

Více informací

 

Psychosomatické přístupy a práce s traumaty - Traumatreatment

Lektor Milan Hořínek vás v úvodních přednáškách zasvětí do problematiky traumat - jak souvisí téma osobních vztahů na všech společenských úrovních s dynamikou nemocí, které vznikají narušením těchto vztahů a zpracováním důsledků těžkých emočních zážitků.

Termíny:

28. 1. - Č. Budějovice

30. 1. - Praha

Více informací 

 

Tao ženy - 5 elementů

Čeká vás 5 workshopů (1x měsíčně) pro obnovení radosti, omlazení těla a duše, probouzení moudrosti, intuice a jedinečnosti každé ženy.

Naučíte se 5 velmi efektních cviků pro uvolnění napětí a stresu z těla, proniknete do základů tradiční čínské medicíny a celkově se více naladíte na své tělo a duši.

Zahájení: 27. 2. 2019

Více informací

 

TAO ženy - Taichi čchi-kung - pravidelné lekce

Dopolední kurz (1x týdně v pondělí) pro všechny ženy, které chtějí poznat tajemství krásy a dlouhověkosti s Gabrielou Jägrovou, začíná v únoru. Naučíte se půvabnou sestavu 18 plynulých a uvolněných pohybů. Celá sestava podporuje samoléčebné procesy v těle a rozvíjí ducha.

Zahájení: 18. 2. 2019

Více informací

 

TAO ženy - zájmové studium

Využijte další možnost přidat se k zájmovému studiu o zdraví, ženskosti a dlouhověkosti. Během kurzu se naučíte půvabnou sestavu tao čchi-kung, poznáte tajemství dlouhověkosti, sebe-léčení a vnitřní krásy.

Termín zahájení: 14. 3. nebo 5. 5. 2019

Více informací

podzim 2019 - navazující studium pro lektorky s akreditací MŠMT


Individuální konzultace

Vyhovuje vám více osobní přístup a chcete si ujasnit své postoje a priority, případně konkrétní změny v oblasti zdraví, práce, kariéry, sexuality, partnerských krizí atd., využijte možnosti individuálních sezení - koučink nebo konstalace s Michaelou Sklářovou vždy ve středu odpoledne - 14 - 16 h, 16 - 18 h, 18 - 20 h.

Termín: po telefonické dohodě

Více informací

 

Očistná síla chrámů Bali

Vydejte se s námi na poznávací cestu za účelem očisty těla a duše pro páry i jednotlivce. Zavedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života. Záměrem cesty je sebepoznání, inspirace a nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Termín: 18. 4. - 1. 5. 2019

Více informací


Dovolená v Chorvatsku - s Pravým domácím časopisem

Regenerace, sebepoznání, přátelství, setkání, příležitost pobýt sami se sebou i spolu na ostrově Rab. Ráno společné cvičení, workshopy na téma 5 elementů, feng shui, čchi kung, masáže, čínská medicína a energie našich orgánů, meditace, čištění mysli, večer tanec, hudba, hry a kruh sdílení.

Termín: 3. - 10. 8. 2019

Více informací

 

Centrum Loreto - aktuálně

Centrum Loreto se zaměřuje na projekty z oblasti celostního zdraví a osobního rozvoje za účelem dosažení šťastného a harmonického života.

 

Nenechte si ujít např.:

Pravidelný program

Informace k pronájmu

 

Doporučujeme: Každý umí zpívat

Hlasový workshop s Idou Kelarovou je určen pro všechny, kdo cítí hlubokou potřebu si zazpívat. Idin způsob otvírání a objevování lidského hlasu není vedený zájmem o dosáhnutí technické dokonalosti. Nadechněte se, otevřete se a zpívejte!

Termín: 22. - 24. 2. 2019

Více informací

 

Zobrazit celý kalendář akcí