Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

Březen 2019

 

 


Krásný den,

Právě 1. března slavíme jeden rok od otevření Centra Loreto. Máme radost, že toto místo žije svou misí, pomáhá lidem objevovat nové souvislosti a možnosti v oblasti zdraví, pohybu a terapie.

Březnovou novinkou je také zahájení Individuálního poradenství s Michaelou Sklářovou v centru Prahy (Revoluční ul.). Můžete si vybrat z pěti programů a sestavit si svůj balíček přesně na míru.

Jaro přeje novým výzvám. Vaše záměry a cíle se nyní snadněji zrealizují. Třeba je teď ten správný čas absolvovat kurz čchi-kung či tao ženy. Zveme všechny ženy i muže, kterým záleží na zdraví, vnitřní pohodě a radosti. Věřím, že si každý najde přesně to, co mu bude vyhovovat.

Za celý tým vás zdraví a pohodové čtení vám přeje Michaela

 8 kusů brokátu - zkrácený kurz

Zkrácená forma studia pro ženy i muže. Naučíte se osm velmi efektivních cviků, které pak můžete cvičit po celý svůj život a udržet si tak zdraví, pružnost a vitalitu. Tento kurz je zároveň přípravným pro další stupně studia a případně i akreditovanou školu.  

Termín: 10. - 12. 3. 2019

Více informací

Podzim 2019 - navazující studium pro lektory s adreditací MŠMT

 

Živý čchi-kung - lektorská škola

Unikátní program pro budoucí lektory školy Živý čchi-kung je rozvržen do 3 let. Podmínkou je absolvování zájmového kurzu. Studuje se víkendově. Po úspěšném absolvování prvního roku získáte Certifikát - lektor čchi-kung.

Zahájení: 8. 11. 2019

Více informací

 

Základy čchi-kung pro začátečníky - pravidelné lekce / Praha

Ještě se můžete přidat do rozběhnutého kurzu pravidelných cvičení s Gabrielou Jägerovou pro začátečníky a mírně pokročilé, pro ženy i muže. Naučíte se sestavu 8 kusů brokátu - komplex osmi pohybů, který upravujíe všechny funkce organismu a zvyšuje psychickou a fyzickou kondici.

Termín: 5. 3. - 4. 6. 2019

Každé úterý 17 - 18.30 h

Více informací

 

TAO ženy - zájmový kurz

Využijte další možnost přidat se k zájmovému studiu o zdraví, ženskosti a dlouhověkosti. Během kurzu se naučíte půvabnou sestavu Taichi čchi-kung, poznáte tajemství dlouhověkosti, sebe-léčení a vnitřní krásy. Místo konání: Lesní lázně Zvánovice.

Termín: 10. - 14. 7. 2019

Více informací

podzim 2019 - navazující studium pro lektorky s akreditací MŠMT

 

TAO ženy - lektorská škola

Akreditované studium MŠMT motivuje, inspiruje a seberozvojí ženy a dívky - budoucí lektorky, které chtějí tento program dál šířit. Podmínkou je absolvování zájmového kurzu. Zvýhodněná cena při jednorázové platbě.

Zahájení: 4. 10. 2019 

Více informací

 

Tao ženy - 5 elementů

Speciální program večerních workshopů (1x měsíčně) pro obnovení radosti, omlazení těla a duše, probouzení moudrosti, intuice a jedinečnosti každé ženy.

V březnu se podíváme na element Dřevo a související orgány játra a žlučník.

20. 3. 2019 - téma: dřevo, játra a žlučník
17. 4. 2019 - téma: oheň, srdce a tenké střevo
29. 5. 2019 - téma: země, slezina a žaludek
19. 6. 2018 - téma: kov, plíce a tlusté střevo

Více informací


Základy tradiční čínské medicíny

Poslední ze série tématických workshopů "Jak upevnít své zdraví" s Petrem Novákem tentokrát na téma Element Dřevo - žlučník a játra. Poznejte základy tradiční čínské medicíny, fungování sil yin a yang, důležité akupunkturní body a dráhy, tzv. meridiány.

Termín: 6. 3. 2019

Více informací

 

NOVINKA - Individuální poradenství

Od 1. 3. 2019 povede Michaela Sklářová na poliklinice v Revoluční ul. v Praze (Centrum psychosomatické péče, ordinace MUDr. Máslové) poradenskou praxi.


Vybrat si můžete z 5 programů:
1. Restart koučink
2. Harmonické vztahy -konstelace
3. Intenzivní Relax
4. Výuka Živý čchi-kung nebo Balijská jóga
5. Tao masáž pro ženy

Více informací

 

Centrum Loreto - slaví 1. narozeniny

Přesně 1. 3. 2018 slavnostně zahájilo svůj provoz. Od té doby proběhly desítky zajímavých akcí, přednášek a projektů zaměřených na zdraví a osobní rozvoj.

Loreto je místem vzdělávání v oblasti zdraví, terapie a pohybu. Propojuje východní a západní metody, které vedou k hlubšímu poznání sebe sama.

Pravidelný program

Informace k pronájmu

 

Klub Živý čchi-kung Č. Budějovice

Klub je místem pro všechny příznivce čchi-kung se záměrem posilování zdraví, vnitřní harmonie, spolupráce a přátelství. Klub je otevřen pro stávající i minué studenty školy Živý čchi-kung. Cvičí se sestava Taichi čchi-kung a do budoucna se plánují zajímavé přednášky, klubová setkání aj.

Každé pondělí 18,45 - 20,15 h

Více informací

 

Doporučujeme: přednáška - Praktické využití mediciálních hub

Akademie Medicíny souvislostí vás zve na přednášku MUDr. Michaely Šimkové, která se bude týkat praktického využití mediciálních hub v prevenci i léčbě z pohledu východní i západní medicíny.

Termín: 5. 4. 2019, Č. Budějovice

Více informací

 

Zobrazit celý kalendář akcí