Aktuální newsletter

Březen 2018

banner_brezen

 

Krásný den,

 

s radostí Vám sdělujeme, že 1. března otevíráme v Praze nové centrum LORETO. Centrum pro rozvoj osobnosti a zdraví se záměrem inspirovat, léčit a uzdravovat tělo i duši, propojovat východní a západní metody. Prozkoumejte náš bohatý program - pravidelná cvičení, interaktivní přednášky, kurzy tradiční čínské medicíny a mnoho dalšího. Seznamte se již nyní prostřednictvím videopozvánek s našimi lektory. Věříme, že LORETO bude i pro vás zajímavým místem, kam se budete rádi vracet.

Jaro je obdobím nových začátků a výzev. Přemýšlíte o novém cvičení, tanci či detoxikačním programu? Chcete více radosti do života, zdraví a vitalitu? Možná chcete mít v životě nebo v práci "jen" méně stresu. Naše programy jsou zaměřeny jak na pohyb a terapie, tak na osobní rozvoj. Projděte si celou naši nabídku v kalendáři akcí a nezapomeňte, že vy jste ti, kdo můžete vše, co vám neslouží nebo nevyhovuje, změnit!

 

Za celý tým Vás zdraví a pohodové čtení Vám přeje Michaela


 

Jarní zájmová škola Živý čchi-kung pro začátečníky

Poslední šance přidat se do kurzu pro začátečníky. Jde o cyklus tři víkendových seminářů, ve kterém se naučíte základní sestavu Osm kusů brokátu, čchi-kung 5 elementů, základy tradiční čínské medicíny.

Zahájení: 2. března
Víkend: 2. - 4. března - ochutnávkový víkend pro všechny zájemce o čchi-kung
Více informací a přihlášky

 

Ranní cvičení - nastartujte jaro s čchi-kung

Probuďte své tělo po zimním spánku. Jaro je tou nejlepší dobou, kdy se startují nové fyzické procesy. Rozhýbete tělo, zklidníte mysl a získáte energii na celý den. Cvičí se 2krát týdně od 7,15 h. Ještě zbývá pár míst!

Zahájení: 6. března - ukázková hodina
Více informací a přihlášky

 

Osm kusů brokátu - čchi-kung pro zdraví a harmonii

V úterý 6. března od 19 h začíná kurz pravidelných cvičení pro ženy i muže, začátečníky i mírně pokročilé. Naučíte se vynikající sestavu Osm kusů brokátu zaměřenou na fyzickou i psychickou kondici.

Termíny:
6. března - ukázková lekce s Michaelou Sklářovou
13. března - zahájení kurzu s Pavlou Voláčkovou
Více informací a přihlášky

 

Jarní očista těla pro zdraví a harmonii

Využijte jaro - čas obnovy a nových začátků - pro nový detoxikační program se cvičením jin jógy. Získáte příval nekonečné energie a vitality, klid na těle i na duši. A jako bonus - úbytek minimálně jedné konfekční velikosti.

Zahájení: 8. března
Více informací a přihlášky

 

Kde je náš střed nebo-li HSS?

Víte, jaká je správná funkce HSS nebo-li core / power house / dolní tan tien? Jak se jeho správná funkce projevuje v těle nám na přednášce vysvětlí Leona Zavadilová.

Termín: 9. března
Více informací a přihlášky

 

Lidé ve světě s Jiřím Ledvinkou

Zveme vás na interaktivní přednášku s živou diskuzí tentokrát zaměřenou na Duši člověka a její vnímání. Zájemci se mohou hlásit i na individuální harmonizační sezení.

Termín: 11. března
Více informací a přihlášky

 

Tuina masáže pro děti a dospělé

Objevte sílu léčebných tuina masáží s Lenkou Novákovou. Naučíte se pracovat se systémem různých masážních a maniupulativních technik, které příznivě působí na celé tělo a řeší kokrétní problémy.

Termíny a témata:
17. března - seznámení s tuinou
8. dubna - tuina pro děti
19. května - tuina pro dospělé
Více informací a přihlášky

 

Jak náš stres ovlivňuje tělo - úvodní seminář

Cílem úvodního semináře je vysvětlení základních principů vlivu stresu na zdraví jak na psychické, tak i fyzické úrovni. Budou ukázány vazby mezi nemocí a pravděpodobnou událostí, která vytvořila prostředí pro vznik a rozvoj nemoci. Na úvodní seminář pak navazují praktické workshopy.

Termín: 21. března
Více informací a přihlášky

 

Večery s hakou - poznejte maorský tanec

Podle maorské tradice je haka symbolické spojení Země a Nebe. Bojový tanec jako prostředek spojení se sebou, s přítomností a energií proudu Źivota. Provedou vás Zdeněk Vencl a Petr Havlan.

Termín: od 26. března (vždy jednou za měsíc)
Více informací a přihlášky

 

Psychosomatika a tajemství homostation - České Budějovice

Jak souvisí témata osobních vztahů na všech společenských úrovních s dynamikou nemocí, které vznikají narušením těchto vztahů a zpracováním důsledků těžkých emočních zážitků? Na úvodní seminář navazuje dvoudenní praktický workshop.

Termín: 26. března
Více informací a přihlášky

 

Vědomý koučink - akreditace MŠMT

Profesionální vzdělávací program unikátní svou hloubkou a rozsahem - 120 h teorie a praxe. Součástí je práce s Enneagramem na třech rovních - mysl, tělo a emoce. Podle standardů ICF Mezinárodní federace koučů.

Zahájení: 5. dubna
Více informací a přihlášky

 

Na nový kurz v novém oblečení

Vylaďte se na jaro. Udělejte si radost a vyražte na nový kurz v novém outfitu. V nabídce jsou dámská i pánská trička, dámské kalhoty s kytičkou, batoh nebo taška přes rameno.

Objednávat můžete zde

 

Zobrazit celý kalendář akcí