Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

 

Květen 2019

 


Krásný den,

je Máj - lásky čas, vše je v rozpuku, jaro je cítit všude kolem. A jak jste na tom Vy? Cítíte jarní únavu nebo naopak jste plní energie? Pracujete se svojí energií tak, aby Vám vydržela? Umíte správně zacházet se svými zdroji?

Pokud se chcete dozvědět o životní síle víc, hledat nové souvislosti o zdraví, polaritách, fyzioterapii či o kultivaci energie z pohledu tao, pak si nenechte ujít 2. ročník unikátního festivalu ČCHI-FEST 2019, který se bude konat 13. - 15. září v Praze v Centru Loreto.

Váháte, kam letos na dovolenou? Hledáte něco netradičního? Chcete spojit odpočinek, relax pro tělo i duši, zajímavý program a mít kolem sebe bezva partu? Pak se s námi vyjdejte v srpnu k moři na ostrov Rab.

Pouze pro ženy je v červenci určen 5denní pobyt v krásné přírodě Lesních lázní Zvánovice. Kromě cvičení sestavy Taichi čchi-kung, poznají ženy hlavně samy sebe, napojí se znovu na svoji intuici, poznají tajemství dlouhověkosti a vitality.

Od června si můžete pronajmout Relax chaloupku u Mišky v krásné přírodě na Vysočině a užívat si klid, soukromí a romantiku života na vsi se vším všudy - od snídaně v trávě, přes procházky lesem až po vaření marmelád z darů místní zahrady.

V zaří spouštíme absolutní novinku - akreditovaný kurz MŠMT se zaměřením na prevenci stresu, syndrom vyhoření a obnovu zdraví pro učitele, pomáhající profese, zdravotníky a širokou veřejnost.

Za celý tým vás zdraví a pohodové čtení vám přeje Michaela

 ČCHI-FEST 2019

Zveme vás na 2. ročník festivalu o životní síle ČCHI-FEST 2019.
Téma festivalu: Životní síla a souvislosti porait žensko-mužského světa z pohledu Východu i Západu.

Čeká vás bohatý program - přednášky, cvičení a workshopy se zajímavými osobnostmi, odborníky a lékaři. 

Místo konání: Praha, Centrum Loreto

Termín: 13. - 15. 9. 2019

Více informací

 

Letní párty smyslů a oslava slunovratu

Čeká vás ojedinělý večer plný smyslnosti, zábavy, tance a otevřenosti v bytí a okamžiku tady a teď s Michaelou Sklářovou, za doprovodu hudby Dušana Jurčíka.
Přijďte oslavit příchod léta, slunce, ohně, vášně, živosti, hravosti, blízkosti, světla a lásky....a všeho co nás "oživuje"..

Termín: 19. 6. 2019

Více informací

 

Dovolená v Chorvatsku - k moři s Pravým domácím časopisem

Hledáte trochu jinou dovolenou? Trochu odpočinku, trochu pohybu pro tělo, partu nadšených lidí a skvělou atmosféru?
Pravý domácí časopis (Petra Kruntorádová) a Moudré podnikání žen (Lenka Papadakisová) a další úžasní průvodci a lektoři se spojili a rýsuje se z toho skvěle obsazená akce s úžasnou atmosférou na ostrově Rab..

Termín: 3. - 10. 8. 2019

Více informací

 

Relax chaloupka u Mišky

Načerpejte novou energii z přírody v chaloupce v srdci Vysočiny. Užijte si naplno klid, soukromí a zahradu plnou letních dobrot.
Týdenní pobyty pro 1 - 6 osob si můžete užít sami nebo využít doprovodu Míši Sklářové a využít její nabízené programy: Divoká duše ženy, Ticho v nás, Konstelace, Tao ženy či Živý čchi-kung.

Termín: dle dohody

Více informací


Individuální poradenství

Potřebujete řešit vaši životní situaci, krizi či zdraví a neumíte si sami pomoci? Sjednejte si osobní sezení (v centru Prahy) či konzultaci po Skype s Michaelou Sklářovou.
Pro stálé klienty a pro studenty školy Živý čchi-kung sleva!

Vybrat si můžete ze 7 programů a termín si domluvit dle Vašich preferencí.

Více informací


TAO ženy - 5 dnů v přírodě

Intenzivní 5denní kurz v přírodě můžete využít jako netradiční dovolenou. Zveme všechny ženy a jejich matky nebo dcery (dospělé). Během kurzu se naučíte půvabnou sestavu Taichi čchi-kung, poznáte tajemství dlouhověkosti, sebe-léčení a vnitřní krásy.

Místo konání: Lesní lázně Zvánovice.

Termín: 10. - 14. 7. 2019

Více informací


8 kusů brokátu - zájmový kurz

Pro velký zájem otevíráme zkrácenou formu studia pro ženy i muže. Během 3denního kurzu se naučíte osm velmi efektivních cviků, které pak můžete cvičit po celý svůj život a udržet si tak zdraví, pružnost a vitalitu. Tento kurz je zároveň přípravným pro další stupně studia a případně i akreditovanou školu.

Termín: 20. - 22. 6. 2017

Více informací

podzim 2019 - navazující studium pro lektory s certifikací MŠMT


Živý čchi-kung - lektorská škola

Unikátní program pro budoucí lektory školy Živý čchi-kung jedinečný svého druhu v ČR je rozvržen do 3 let. Podmínkou je absolvování zájmového kurzu - viz výše. Po úspěšném absolvování prvního roku získáte Certifikát - lektor čchi-kung. Zájemci se mohou dále vzdělávat v programu Cesta učitele.

Zahájení: 8. 11. 2019

Více informací

 

Zájmové studium Živý čchi-kung 2019-20

Otevíráme nový ročník zájmového studia pro ženy i muže. Získejte dokonalý přehled o fungování těla, duše, přírodních zákonitostí a základy tradiční čínské medicíny.

Čeká vás 5 prodloužených víkendů a 5 zajímavých odborníků:
- Petr Novák (tradiční čínská medicína)
- Otakar Chochola (feng shui)
- MUDr. M. Šimková (dietetika)
- MUDr. D. Komárková (5 elementů)
- Michaela Sklářová (čchi-kung)

Zahájení: 20. 9. 2019

Více informací

 

Akreditovaný kurz MŠMT - pro učitele a pomáhající profese

Absolutní novinka - roční kurz se zaměřením na prevenci stresu, syndrom vyhoření a obnovu zdraví pro učitele, pomáhající profese, zdravotníky a širokou veřejnost.
Výuka zahrnuje např.: výuka relaxačních metod, dechová cvičení, přednášky z psychologie, sportovní hygieny, práce s traumaty, základy koučinku a další.

Zahájení: září 2019

Více informací

 

Centrum Loreto

V Centru Loretu probíhá řada zajímavých akcí, přednášek a projektů zaměřených na zdraví a osobní rozvoj.

V květnu si nenechte ujít:

Pravidelný program

Informace k pronájmu

 

DOPORUČUJEME

LETNÍ KEMP 2019 - Objev svůj talent
2. - 7. července 2019

www.muzespodnikat.cz

 

Zobrazit celý kalendář akcí