Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

 

Říjen 2019

newsletter říjenKrásný den,


podzim nás zve k usebrání a zklidnění. Svůj vnitřní klid si můžete udržovat pravidelným cvičením čchi-kung. Ještě se můžete přidat do dvou večerních kurzů: úterý od 17 h - Osm kusů brokátu nebo ve čtvrtek od 17 h - Taichi čchi-kung.

V novém večerním kurzu se můžete naučit kultivovat vnitřní sílu pomocí cvičení, tao meditací a stát se sám sobě vnitřním léčitelem díky hlubokému kontatku s tělem za doprovodu původní hudby.

Ještě zbývá pár míst do základního zájmového kurzu čchi-kung, který zahajuje začátkem října. Po absolvování můžete navázat dalším studiem nebo od listopadu pokračovat v akreditované škole a stát se přímo lektorem/lektorkou.

Sebeuzdravování, pochopení souvislostí, napojení na své zdroje vedou k naplněnému a harmonickému životu. K tomu vám mohou pomoci i jednorázové přednášky, které vám mohou otevřít oči a vysvětlit mnohá témata: např. Základy taoistického pohledu na svět a feng shui s Otakarem Chocholou nebo Základy tradiční čínské medicíny s Petrem Novákem či živá beseda s Jiřím Ledvinkou.

Věřím, že si z naší nabídky vyberete!

Za celý tým vás zdraví a pohodové dny vám přeje Michaela

 


SEBEROZVOJOVÉ KURZYČchi-kung a tao meditace

Večerní kurz pro začátečníky

Na novém kurzu s Michaelou Sklářovou se naučíte, jak kultivovat vnitřní sílu a klid. Čeká vás 10 workshopů pro celkové uvolnění a zklidnění těla a mysli. Pochopíte spoustu souvislostí, naladíte se více na potřeby vlastního těla, naučíte se sestavu 8 kusů brokátu a mnohem více. Součástí jsou dva speciální živé hudební večery (6.11. a 18.12.) se Standou Stejskalem.

Zahájení: 30. října 2019

Více informací

 

Plynutí vnitřním vesmírem s mužem a ženou

Živé hudební večery

Získejte harmonii pro tělo a duši skrze meditaci, čchi-kung a původní hudbu. Věříme, že hudba, pohyb a hluboký kontakt s tělem může nastavit procesy sebeléčení a harmonie. Stačí se uvolnit a odevzdat se proudu tady a teď.

Termíny: 6. 11. a 18. 12. 2019 

Více informací

 


STUDIUM A AKREDITACEČchi-kung - základní kurz

Pro úplné začátečníky (ženy i muže) otevíráme nový pohybově vzdělávací kurz základů čchi-kung (2x 3 dny, pá - ne). Naučíte se základní sestavu Osm kusů brokátu, získáte povědomí o základech tradiční čínské medicíny a v případě zájmu můžete navázat dalším studiem.

Zahájení: 11. října 2019

Více informací


Zájmové studium 2019-2020

Otevíráme nový ročník zájmového studia pro ženy i muže. Ve 3 navazujících úrovních získáte dokonalý přehled o fungování těla, duše, přírodních zákonitostí a základy tradiční čínské medicíny. V případě zájmu můžete navázat lektorským studiem.

Zahájení: 11. října 2019

Více informací

 

Živý čchi-kung - lektorská škola

Unikátní program pro budoucí lektory školy Živý čchi-kung jedinečný svého druhu v ČR je rozvržen do 3 let. Podmínkou je absolvování zájmového kurzu v říjnu. Po úspěšném absolvování prvního roku získáte Certifikát - lektor čchi-kung. Zájemci se mohou dále vzdělávat v programu Cesta učitele.

Zahájení: 8. listopadu 2019

Více informací


KURZY PRAVIDELNÝCH CVIČENÍOsm kusů brokátu

Pro začátečníky i mírně pokročilé

Naučíte se pracovat s dechem, tělem a myslí díky jednoduchým cvikům, které pak můžete praktikovat kdekoli a kdykoli.

Každé úterý od 17 do 18.30, jednou za 14 dní (liché týdny).

Zahájení: 8. října 2019

Více informací

 

Taichi čchi-kung s Míšou Sklářovou

Pro ženy i muže

Sestava pro zdraví a udržení mladosti je vhodná pro každého bez ohledu na věk. Využijte možnosti dvou nezávazných ukázkových hodin a uvidíte, že si cvičení zamilujete.

Každý čtvrtek od 17 do 18.30 h.

Zahájení: 3. října 2019

Více informací

 

Ranní čchi-kung - od listopadu

21 denní výzva pro všechny

Přijměte naši výzvu a znovu pocítíte živost a vnitřní spokojenost. Cílem je dosažení hluboké relaxace mysli a těla díky vnímání přirozenosti pohybu, dechu a energie, odpora volné cirkulace krve a životní síly. Naučíte se sestavu 5 elementů.

Každý den (pondělí - pátek) 7.15 - 8.30 h.

Zahájení: 1. listopadu 2019

Více informací


Otevřené lekce v Č. Budějovicích

Pro ženy i muže všech věkových kategorií

Najděte si čas pro sebe a přijďte posílit své zdraví a vnitřní spokojenost. Lekce vedou: Jana Dörnerová, Jana Šrámková a Radek Kaňa, jednou za měsíc Míša Sklářová.

Každé pondělí od 17.30 do 19 h.

Zahájení: 9. září 2019

Více informací

 


DALŠÍ ZAJÍMAVÉ AKCE, PŘEDNÁŠKY A KURZYŽivá beseda s Jiřím Ledvinkou

Jiří Ledvinka má neobyčejný dar vnitřního vedení, díky kterému může odpovědět na vaše otázky nad rámec pochopitelných mezí a nasměrovat vás na cestu životem, vedoucí k naplněnému a harmonickému životu.

Termín: 11. října 2019

Více informací


Základy taoistického pohledu na svět a feng shui

Lektor: Ing. Arch. Otakar Chochola


Celodenní přednáška je o čchi, taoistické kultivace, proč praktikovat taichi a jak působí základní principy Feng Shui na náš život.

Termín: 11. října 2019

Více informací


Základy tradiční čínské medicíny a meditační praxe

Lektor: Petr Novák

Obsahem přednášky je tradiční čínská medicína jako komplexní zdravotní systém zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Součástí je i 1hodinnová přednáška o meditační praxi, kterou vede Michaela Sklářová.

Termín: 1. listopadu 2019

Více informací


Individuální poradenství

Potřebujete řešit vaši životní situaci, krizi či zdraví a neumíte si sami pomoci? Sjednejte si osobní sezení (v centru Prahy) či konzultaci po Skype s Michaelou Sklářovou.
Pro stálé klienty a pro studenty školy Živý čchi-kung sleva!

Termín si domluvíte dle Vašich preferencí.

Více informací


Terapie v přírodě

Individuální sezení s Michaelou Sklářovou


Speciální program pro ty, kteří mají volání po přírodě a touhu návratu k sobě. Sezení se odehrává mimo Prahu a trvá 3 až 4 hodiny podle vašeho konkrétního záměru.

Zahrnuje kombinaci několika technik (meditace, koučink, konstelace)

Více informací

 

Centrum Loreto

Centrum Loreto se zaměřuje na zdraví a osobní rozvoj.

Průběžně přibývá pravidelných akcí, přednášek a workshopů.

V říjnu si nenechte ujít např.:

7. 10. - Meditace mazlení

14. a 28. 10. - Pranic healing

18. 10. - Vědomé BDSM a tantra

Pravidelný program

Informace k pronájmu


DOPORUČUJEME: Dejte si své zdraví do souvislostí

Poznejte, jak funguje lidské tělo ve zdraví i nemoci ve světle moderních poznatků anatomie a fyziologie, ve spojení s pohledem východní medicíny a psychosomatiky.
V rámci osmi tématicky zaměřených přednášek porozumíte svému tělu jako celku a prakticky se naučíte u jednotlivých onemocnění nastavit v praxi smysluplnou dietetiku, použít české i čínské bylinné směsi a příp. doplňky dostupné na našem trhu.

Průvodkyně: MUDr. Michaela Šimková

Zahájení: 19. října 2019

Více informací na FB nebo na webu

 

DOPORUČUJEME: Škola Vědomého koučinku Vladimíra Kludaje

Jedinečný rozsah a hloubka studia, 120 h teorie a praxe, podle mezinárodních standardů.

Nový ročník obohacený o 3 významné lektory:

- Kalman Horvát - práce s jedinečností a talenty
- Michaela Sklářová - pohyb s umění čchi-kung
- Bohdana Nádas - Enneagram

Půlroční víkendový kurz není jen koučování, poznáte svoje emoce, jedinečnost a talenty, naučíte se pracovat s typologií lidí a mnoho dalšího. Nabité zkušenosti využijete jak při práci, tak v soukromí.

Kurz je akreditovaný MŠMT a na jeho konci získáte Certifikát Kouč.

Zahájení: 17. října 2019

Více informací

 

Zobrazit celý kalendář akcí

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 03.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 03.10.2019 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.