Tao ženy

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

Září 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásný den,

máme tu krásné babí léto, pomalu začíná podzim... Také máte rádi chladnější rána, příjemně teplá odpoledne a nádherné barvy padajícího listí? Víte, jaký element právě teď působí a na jaké orgány? Na co si dát pozor z pohledu tradiční čínské medicíny? Nebo jak se správně stravovat v každém ročních období? To a mnohem více se můžete naučit na víkendovém kurzu "Zdraví v našich rukách".

O zdraví, pohybu, správném dýchání a harmonickém životě jsou všechny nové kurzy, které od září začínají jak v Praze, tak v Českých Budějovicích - pravidelná cvičení Osm kusů brokátu pro začátečníky, 4denní TAO ženy zájmový kurz, celoroční nebo zkrácená Škola přírodní léčby a čchi-kung nebo večerní kurz Meridiány, body a základy tradiční čínské medicíny. O dalších kurzech a akcích se dozvíte níže.

Znovu vás zveme na tradiční akce v Centru Loreto. Pravidelně se zde konají taneční večery, prožitkové večery s hudbou a slovem, léčení pránou, besedy a mnoho dalšího.

Za celý tým Vás zdraví a brzy na viděnou se těší

MichaelaTAO ženy - zájmové studium 

Nově nabízíme unikátní studium o zdraví, ženskosti a kráse ženy, speciálně pro ženy a dívky, které chtějí vědomě rozvíjet své ženství, zdraví, krásu a sexualitu ve 4 rovinách - fyzické, emoční, mentální a duchovní. Tento kurz je přípravou pro akreditované studium.

Termín: 27. - 30. září 2018

Více informací a přihlášky

 

TAO ženy - akreditované studium

Staňte se lektorkou a pomáhejte ostatním najít cestu ke zdraví. Podmínkou je absolvování zájmového kurzu.

Časová náročnost studia : 5 víkendů + 4 dny v přírodě.
Po zkouškách získáte Certifikát MŠMT a Absolventský list Tao ženy Institut.

Zahájení: 31. 10. 2018

Více informací a přihlášky

 

Škola přírodní léčby a čchi-kung - 9 měsíců

Celoroční (9 víkendů) zájmový pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie pro ženy a muže, začátečníky i pokročilé.
Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti s Michaelou Sklářovou. Zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické, duševní a duchovní zdraví!

Zahájení: 14. 9. 2018

Více informací

 

Škola přírodní léčby a čchi-kung - zkrácená forma na 3 měsíce

Zkrácená varianta (3 víkendy) - Základy čchi-kung + Osm kusů brokátů pro začátečníky

Naučte se 8 jednoduchých, avšak velmi účinných cviků, které můžete cvičit po celý život a udržet si zdraví a eliminovat každodenní stres.

Zahájení: 14. 9. 2018

Více informací


Meridiány, body a základy tradiční čínské medicíny - večerní kurz

Zveme vás na cyklus 10 večerních workshopů s Petrem Novákem, které můžete navštěvovat jako celek nebo samostatně. Určeno pro všechny, kteří chtějí proniknout do základů tradiční čínské medicíny pro své osobní či pracovní potřeby.
Více informací a přihlášky

Zahájení: 10. 10. 2018

Více informací a přihlášky

 

Zdraví v našich rukách - prevence podle ročních období

Získejte základní znalosti a dovednosti o fungování těla z pohledu čtyř ročních období plus jedno další podle tradiční čínské medicíny.

Zveme vás na cyklus 5 víkendů s Petrem Novákem, které můžete absolvovat samostatně nebo jako celý kurz.

Zahájení: 3. 11. 2018

Více informací a přihlášky

 

Besedy s Jiřím Ledvinkou

Tradiční besedy a individuální konzutace s Jiřím Ledvinkou, který v mládí získal schopnost přímé komunikace a "napojení se na Zdroj, Boha, Existenci" (záleží, čemu věříte a jak to nazýváte), se budou konat v Praze a Českých Budějovicích.

Z místa tady a teď umí autenticky odpovídat na všechny vaše dotazy z různých oblastí vašeho života (např. děti, partner, rodina, nemoc, zvířata aj.).

Termíny:
12. 10. 2018 - Praha - Přihláška
17. 12. 2018 - Č. Budějovice - Přihláška

 

Pravidelné lekce v ČB - začátečníci

Pro ženy a muže každého věku, kteří si chtějí poznat čchi-kung, zlepšit si zdraví a psychiku. Naučíte se jednoduchou, avšak velmi účinnu sestavu Osm kusů brokátu.

Ukázkové lekce: pondělí 10. a 17. 9. 2018
Navazující kurz: od 24. 9. 2018

Více informací a přihlášky


Tao meditace jako prevence stresu a syndromu vyhoření

Pro všechny ženy i muže nabízíme zcela nový kurz taostické meditace. Naučíte se jednoduchým a velmi účinným způsobem pracovat s tělem, dechem a myslí. Tao meditace kultivují životní sílu "čchi", odstraňují stres a únavu, mají pozitivní vliv na zdraví a psychiku.
Tao čchi-kung pro mladost a zdraví - pouze pro ženy

Zahájení: 12. 10. 2018

Více informací a přihlášky

 

Tao čchi-kung pro mladost a zdraví - pouze pro ženy

Přidejte se 1x měsíčně na 4 praktické workshopy vhodné pro každou ženu v každém věku. Součástí každého setkání jsou společná sdílení v kruhu, relaxační techniky a povídání o zdraví a sexualitě ženy podle taoistické pohledu na zdraví.
Pravidelný program v Centru Loreto

Zahájení: 13. 11. 2018

Více informací a přihlášky

 

Pravidelný program v Centrum Loreto

Každý den se v Loretu něco děje. Chcete zkusit léčení pránou či poznat léčivou sílu hudby? Nebo si vyzkoušet maorský tanec Haka? Prozkoumejte náš nabitý program na nejbližší období:

Více informací

 

Připravujeme: 21denní cesta - Očistná síla chrámů Bali a sopek Jávy

Poznávací cesta pro očistu těla a duše pro páry i jednotlivce. Zavedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života. Záměrem cesty je sebepoznání, inspirace a nezapomenutelné cestovatelské zážitky.

Termín: 18. 4. - 10. 5. 2019

Více informací

 

 

Zobrazit celý kalendář akcí

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 28.08.2018 OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 28.08.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 28.08.2018 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.