TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Aktuální newsletter

Prázdniny 2018

Míša červené šaty


Krásný den,


dneškem končí školní rok a symbolicky končí i naše jarní programy a kurzy. Na léto jsme pro vás připravili samé hezké, oddychové akce. Hned na začátku prázdnin se určitě přijďte podívat na první ročník unikátního festivalu o životní energii a zdraví ČCHI-FEST 2018. V srpnu zveme všechny ženy na Velkou letní školu s intenzivní výukou čchi-kung a relaxem v krásné přírodě. A od září se na vás těšíme u nových kurzů čchi-kung, zájmových i akreditovaných škol (čchi-kung i tao ženy) a tradiční čínské medicíny.

Za celý tým Vám krásné léto plné odpočinku a hezkých zážitků přeje

MichaelaČCHI-FEST 2018 (Praha)

Motto: Jak regenerovat, sebe-uzdravovat a získávat životní sílu čchi z pohledu Východu a Západu.

Otevřete se poznání o životní síle a vitálním zdraví na unikátním festivalu ČCHI-FEST. 5denní festival je nabitý přednáškami, workshopy a cvičením se známými odborníky, lékaři a specialisty. Cílem je přenést praktické poznatky do každodenního života. Zveme všechny, kterým záleží na zdraví a touží po hlubším pochopení sebe sama.

Termín: 11. - 15. 7. 2018

Více informací


TAO ženy - Velká letní škola

Zveme všechny ženy a dívky na regenerační pobyt s bohatým programem zaměřeným na omlazení těla i duše, probuzení moudrosti, intuice a jedinečnosti každé ženy. Čeká vás intenzivní cvičení taichi čchi-kung, práce s dechem, 5 elementů, tajemství sebe-léčení, meditace a relaxace v krásné přírodě na Chrudimsku.

Na tento pobyt pak od října můžete navázat lektorským studiem.

Termín: 11. - 18. 8. 2018

Více informací


4denní pobyt pro zdraví a vitalitu

Klíčová slova pobytu: krása, vitalita, psycho-hygiena těla a mysli. Získáte praktické znalosti o těle z pohledu tradiční čínské medicíny, naučíte se půvabnou sestavu Taichi čchi-kung, pocítíte přirozenou radost, vášeň, novou energii, zvýšíte své SEBE-vědomí.
Jde o zkrácenou formu Velké letní školy - viz výše.

Termín: 11. - 14. 8. 2018

Více informací

 

Zájmová škola přírodní léčby a čchi-kung

Zveme vás na zájmový pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie pro ženy a muže, začátečníky i pokročilé s Michaelou Sklářovou a dalšími lektory.

Studium probíhá víkendově (3x 3 víkendy) s možností studovat jednotlivé moduly.

Zahájení: 14. 9. 2018

Více informací

 

Meridiány, body a základy tradiční čínské medicíny - víkendová škola

Poznejte tajemství energetických drah tzv. meridiánů a získejte základní znalosti o fungování tradiční čínské medicíny pro domácí i profesní užití!

Půlroční kurz (5 víkendů, 1krát měsíčně) s Petrem Novákem začíná v říjnu. 

Zahájení: 6. 10. 2018

Více informací

 

Zobrazit celý kalendář akcí

 


Kalendář akcí

Aktuality