Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Poradenství a konzultace


Potřebujete řešit vaše potíže v oblasti různých životních situací, změn a krizí jako je např. slabé zdraví, vztahy, hojnost, práce aj.?

 

Individuální konzultace si můžete nově od 1. 3. 2019 dopřát s Michaelou Sklářovou, profesionální lektorka čchi-kung, koučka a průvodkyně pro práci s tělem a myslí, na poliklinice v Revoluční ul. v Praze, kde nově zahajuje svou poradenskou činnost (v Centru psychosomatické péče, ordinace MUDr. Heleny Máslové, 6. poschodí, tramvaj. zastávka Dlouhá třída).

Termín si můžete po předchozí tleefonické dohodě sjednat ve středu a ve čtvrtek v časech: 9 - 16 h dle domluvy

Konzultace je možná dvěma způsoby: 1) osobní návštěva (platba hotově na místě) nebo 2) Skype (platba předem na účet).

Pro více informací volejte na tel. + 420 777 204 028 

Další informace čtěte na novém web - zde!!

 

 

 

 

 


Ceník od 1. 3. 2019

NABÍZENÉ SLUŽBY

Individuální konzultace "dle vašeho zadání":

- jste v situaci, kdy se rozhlížíte kudy kam? Něco není úplně tak, jak si přejete a chcete "to" změnit? Objednejte si termín a pojďme společně systematicky Vaši situaci měnit. Cesta změny si vyžaduje konkrétní změny v realitě, a ty jsou mnohdy nejtěžší. Pojďme krok po kroku. Ověřená doba je od tří do šesti sezení během půl roku, cca každé 3 - 4 týdny. V závěru každého sezení si můžete a nemusíte nechat na podporu namíchat směs "Bachovek".

Pro všechny ženy a muže, kteří potřebují změnu v životě.

Cena sezení 60 minut: 1 200 Kč (sezení trvá 90 - 120 minut / 1 800 Kč - 2 400 Kč). 

Cena za namíchání lahvičky:  350 Kč.

 


 

Speciální programy:

1. Terapie v přírodě

speciální program pro ty, kteří mají volání po přírodě a touhu návratu k sobě. Sezení se odehrává mimo Prahu a trvá 3 až 4 hodiny podle vašeho konkrétního záměru. Zahrnuje kombinaci několika technik (meditace, koučink, konstelace). 

Pro všechny ženy a muže, kteří potřebují změnu na těle i na duši.

Cena za Terepii v přírodě - 1 sezení x 3 až 4 h:  6 000 Kč (platba předem na účet)

 

2. Cesta k radosti

vynikající program pro ty, kteří potřebují změnu a neví, jak začít. Program sestavíme na míru podle vašeho konkrétního záměru. Zahrnuje kombinaci několika možných technik (cvičení, meditace, masáže, řízené relaxace, koučink, konstelace). 

Pro všechny ženy a muže, kteří potřebují změnu na těle i na duši a trvale si ji udržet.

Balíček Cesta k radosti - 6 sezení x 2, 5 h:  15 000 Kč (četnost sezení 1x za 3 týdny až za měsíc)

 Další nabídka - čchi-kung, koučink, konstelace, masáže:

Cena: 1 200 Kč / h

 

3. Restart Koučink

vynikající nástroj sebepoznání a seberozvoje v čase krize nebo změn, který napomáhá k urovnání si myšlenek, priorit a konkrétních akcí v oblasti zdraví, práce, rodiny, partnerství atd. Při kladení konkrétních otázek nalézá klient sám ve svém nitru jasné odpovědi. Díky tomu se může lépe orientovat v sobě a dosavadní životní situaci. Má konkrétní návody a jasné akce směrem vpřed. Tím může přijít nová energie, radost a vášeň.

Pro všechny ženy a muže, kteří potřebují nový impuls ke změně.

 

4. Harmonické vztahy - konstelace

vynikající metoda "do náhledu obrazu duše klienta" vůči jeho rodině, partnerovi, dětem, rodičům atd. s cílem porozumět celému systému, znovunalézt a zpřístupnit mu vnitřní zdroje, tak aby se nastolila harmonie a ozdravné procesy v životě klienta, více o konstelcích.

Pro všechny ženy a muže, ktěří se "cyklí stále dokola" a nemůžou se pohnout z místa, nerozumí proč se děje, co se děje...

 

5. Tao masáž pro ženy

- jemná však hluboká ozdravná masáž speciálně jen pro ženy zaměřená na uvolnění celého těla a psychiky ženy. Zahrnuje kombinaci různých jemných, tlakových nebo relaxačních technik.

Pro všechny ženy, které chtějí rozvinout svou smyslnost a ženskost, uvolnit emoce a srdíčko.

 

6. Výuka Živý čchi-kung nebo Balijské jógy

- pohybový program, kde se můžete naučit konkrétní cviky na páteř a posílení vnitřních orgánů, sestavy z čchi-kung, taoistické meditace pro vnitřní zklidnění nebo balijskou jóguvíce informací. Program sestavíme na míru dle vašeho záměru.

Pro všechny ženy a muže, kteří si potřebují dobít energii a pravidelně si formou nenáročného pohybu nebo meditace odpočinout. 

 
Harmonizace těla a duše:

7. "Bachovky" - Bachovy esence

- konzultace probíhá v rámci sezení dle přání klienta (viz balíčky nahoře) a v závěru lze namíchat na míru esenční "Bachovu lahvičku".

Cena za namíchání lahvičky: 350 Kč 

 

 


 

 

 

Rezervace místa

  • Kdy: ve středy, čtvtky, pátky  (9 - 16 h dle domluvy)
  • Kde: Poliklinika Revoluční, Dlouhá třída, Praha (Centrum psychosomatické péče, ordinace MUDr. Heleny Máslové, 6. poschodí, vstup do budovy je přímo proti tramvaj. zastávce Dlouhá třída)
  • Rezervace místa a platba: potvrzením termínu se zavazujete k osobní návštěvě a úhradě částky na místě anebo ke skype konzultaci a úhradě celé částky předem na účet RB 4904297028/5500.
  • V případě, že osobní anebo Skype konzultaci zrušíte do 3 dnů od termínu objednávky včetně, platbu vrátíme nebo převedeme na jiný termín. V opačném případě celá částka propadá a musíte jí dodatečně uhradit na výše uvedené číslo účtu. Termín je nutné vyčerpat nejpozději do 3 měsíců. Proto prosíme o včasné zrušení termínu, aby měl jiný klient možnost na konzultaci přijít!

Program pro skupiny najdete v Centru Loreto.

 Pobyty v přírodě na Vysočině:

- máte bytostnou potřebu být jen sami se sebou?  Potřebujete uniknout z ruchu velkoměsta,  rodiny, práce, zkrátka vypnout? Znáte ten pocit, kdy nemůžete dál a jste vyhořelí? Chybí Vám energie a nic Vás nebaví? Anebo zkrátka chcete “jen” pobýt v přírodě, odpočinout si a načerpat novou energii? 

Pro všechny ženy a muže, kteří potřebují přírodu.

Přijeďte do rodinné "Relax chaloupky u Mišky" s velkou přírodní zahradou! 

Více informací

 


Kalendář akcí

Aktuality