TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

ŽIVÝ ČCHI-KUNG- Vegefest / Praha

30.09.2017

Zveme Vás na 7. ročník Vegetariánského festivalu ve dnech 30.9. – 1. 10. 2017.

 

Program sobota 30.9. 2017

Tajemství života s živým čchi-kung  

(přednáška a cvičení od 13- 15h)

aneb Jak si v dnešní moderní době udržet vitalitu a zdraví až do vysokého věku se cvičením Osm kusů brokátů- 8 omlazovacích cviků pro vnitřní orgány a páteř.

 

Cvičení Osm kusů brokátů- 8 omlazovacích cviků pro vnitřní orgány a páteř  

Unikátní sada osmi cviků Ba Duan Jin nebo-li Osm kusů brokátů je zaměřena především na zesílení všech vnitřních orgánů, protažení páteře a posílení zad. Odstraňuje stres, únavu a napětí ze svalů. Tento vynikající komplex upravuje všechny funkce organismu, zvyšuje psychickou a fyzickou kondici, což má pak pozitivní dopad na zdraví i psychiku, více

Co je čchi-kung (gigong)?
Čchi-kung je ucelený systém staročínské medicíny pro zdraví a dlouhověkost nebo-li umění pěstování života, někdy označované také jako čínská jóga. Současnému člověku odkrývá perspektivu dosáhnutí reálného zdraví, stability a harmonie osobnosti, poznání vesmírných zákonů. Čchi-kung v Číně patří k nejoblíbenějším formám cvičení, protože stejně jako jóga má schopnost rozvíjet sílu, pružnost a vytrvalost těla i dechu, zklidňuje mysl. Čchi-kung patří mezi základní pilíře tradiční čínské medicíny a je doporučován lékaři východní i západní medicíny jako účinný nástroj prevence zdraví a posílení imunity.  Přirozenou cestou odkrývá člověku hluboké poznání o životě a vesmírných zákonech.

Provází: Michaela Sklářová, www.zivycchikung.cz


Michaela SklářováMichaela Sklářová, 1974.   
"Miluji život ve všech jeho podobách a moje krédo zní: "Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!"
Lektorka čínských cvičení čchi-kung a tao meditací. Autorka vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung, škola přírodní léčby a Tao ženy, který jako jediný certifikovaný program u MŠMT tohoto druhu v celé ČR se specializuje na vzdělávání budoucích lektorů,žen a široké veřejnosti formou čínských cvičení čchi-kung a tao meditací, dále na rodinné a partnerské poradenství, ozdravné programy a pobyty na Bali.
Více

 

 


Pořádá a informace: http://www.vegetarianskyfestival.cz