Rodinné vztahy

Partnerská láska

Životní osudy

Děti a porody

Finanční hojnost

Vítejte na stránách Konstelace, doprovodný program Školy přírodní léčby Michaely Sklářové

Metoda rodinné konstelace se využívá v poradenství a psychoterapii, skupinově nebo individuálně. Tato silná a účinná metoda rozvoje osobnosti, sebepoznávání a práce s lidmi  může pomoci uspořádat vztahy na mnoha rovinách: osobní, zdravotní, partnerské, pracovní, finanční, spirituální. Ženám a mužům každého věku či vzdělání může pomoci vyřešit jejich minulost i současnost. Může jim názorně ukázat souvislosti mezi vztahy v rodině nebo v jiných systémech i to, jak tyto vztahy ovlivňují jejich vlastní život. Touto zážitkovou metodou vás provede Michaela Sklářová, vyškolená terapeutka pro individuální a skupinovou praxi metody rodinné konstelace. 

 

 

 

 Doporučujeme

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.