Úvod

TAO ŽENY Institut - vědomá cesta ženské krásy, zdraví a moudrosti

tao ženy- michaela sklářováJedinečný program Tao ženy vychází z taoistické koncepce zdraví a základů tradiční čínské medicíny propojené s moderními postupy osobního rozvoje. Vědomě rozvíjí čtyři stránky ženy - fyzickou, emoční, mentální a duchovní. Tao ženy je cesta ženy k vědomé proměně vlastního života. Autorkou konceptu je Michaela Sklářová

Program Tao ženy zahrnuje sebepoznávací cvičení a systematickou práci s tělem, dechem a myslí podle pěti elementů formou staročínských cvičení čchi-kung, konkrétně výuku sestavy Taichi čchi-kung a Jin a Jang, tao meditačních praxí, řízených relaxací, sdílením v kruhu nebo zajímavými přednáškami. 

Cílem programu Tao ženy je návrat ženy ke svému ženství na hluboké spirituální úrovni, upevnění zdraví a otevření její cesty. Propojení se s energiemi přírody, země a kosmu, s vlastní mocí a vnitřní silou. Díky tomu, že pozná žena lépe svoji podstatu, může navázat hlubší kontakt se sebou a pradávnou moudrostí žen svého rodu. Může dojít k poznání toho, kdo je, sebeuzdravovat sebe a druhé. Program Tao ženy je prožitkový a ukazuje ženě cestujak být sama sebou, ve své ženskosti, něžnosti a síle. Můžete s námi studovat pro vlastní zdraví a sebe-rozvoj zájmově o víkendech nebo intenzivně o prázdninách anebo profesně v navazujícím akreditovaném studiu jako budoucí lektorky. 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 28.08.2018 OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 28.08.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 28.08.2018 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.