Co je Tao ženy

tao ženy- michaela sklářováTao ženy - Vědomá cesta ženské krásy, zdraví a moudrosti

 

Tao ženy je pohybově vzdělávací a prožitkový program určený speciálně jen pro ženy a dívky, který podporuje zdraví a ženství, otevírá osobní potenciál ženy, její sexualitu, spiritualitu a cestu k vědomé proměně vlastního života. Autorkou programu je Michaela Sklářová.

Základem programu jsou unikátní staročínská umění čchi-kung, která komplexně kultivují tělo, mysl a emoce, zvyšují energii a znovu nastolují rovnováhu v životě moderní ženy. 

Program propojuje 4 roviny - fyzickou, emoční, mentální a duchovní. Přispívá celkově k dobré kondici těla a vnitřní harmonii ženy, díky čchi-kung, která pomáhají udržovat hormonální rovnováhu, rozhýbávají čchi, krev a lymfu, omlazují buňky a zvyšují sexuální náboj, otevírají intuici a vnitřní moudrost ženy. 

 

Tao ženy probíhá jako:

 

Program Tao ženy pozitivně ovlivňuje tělo, emoce, mysl a duši ženy, její osobní, patnerský, rodinný a pracovní život. Nepřímo budoucí generace a rod ženy. 

Ženám přináší:

  1. prožitkové metody sebepoznání, které napomáhají ke šťastnému a zdravému způsobu života 
  2. eleganci v pohybu díky půvabné sestavě Taichi čchi-kung
  3. vzácné omlazující techniky pro tři poklady ženy - děloha, srdce, intuice
  4. práci s tělem a myslí: harmonizační techniky, masáže, automasáže a práce s energií přírody
  5. znalosti důležitých bodů, základy čínské medicíny a taoistické filosofie
  6. otevření přirozené cesty ke svému potenciálu a sebeuzdravování 

 

Pro koho:

Všechny ženy, které v sobě chtějí znovu probudit duchovní moudrost, podporovat skutečné hodnoty lidství a dál je udržovat na všech úrovních - jak v duchovním, tak v běžném životě - rodinném, partnerském i pracovním anebo se chtějí stát lektorkami Školy Tao ženy. 

 

Staročínská umění čchi-kung otevírají osobní cestu ženy, podporují její ženskost, intuici, sex apeal a krásu. Ženy se naučí pracovat s energií lidského těla, země, nebe a přírody pro své sebeléčení, půvabnou sestavu Taichi čchi-kung, meditaci v pohybu, která přispívá k vyrovnání sil jin a jang v těle (ženský a mužský princip) a má blahodárné účinky na lidské zdraví, psychiku a vitalitu. S pomocí  čchi-kung, tao meditací, společného sdílení, speciální dechových a relaxačních technik si ženy mohou během celého kurzu načerpat novou energii a odpočinout si.


Kalendář akcí

Aktuality