Michaela Sklářová

Lektorka čínských cvičení čchi-kung a tao meditací. Autorka vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung a Tao ženy, který jako jediný certifikovaný program u MŠMT tohoto druhu v celé ČR se specializuje na vzdělávání budoucích lektorek formou čínských cvičení čchi-kung a tao meditací, dále na rodinné a partnerské poradenství, ozdravné programy a pobyty na Bali.

Michaela SklářováMichaela Sklářová (1974) 

"Miluji život ve všech jeho podobách a moje krédo zní: Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!"

Miluji krásu, vášeň a žít naplno! Preferuji ve své škole „východní“ přístup výuky, tzn. především osobní kontakt a předávání učení skrze ústní formu, napojení se na své učitele a učitele mých učitelů, propojení se skrze čas a prostor, který přináší transformaci lidského vědomí. Proces, kdy se jedinec může přenést z jednoho břehu na druhý, může najít svou Cestu, jít dál, avšak již jinak, pokud to dovolí jeho mysl (ego). Pomáhám lidem otevírat srdce, poznat úskalí mysli a naleznout své místo tady na Zemi. Jsem "mostem" mezi nevědomím a vědomím, převádím lidi, kteří jsou na to připraveni a touží poznat svoji hlubokou moudrost a podstatu.

Tao meditacím, čchi-kung, józe a tantře se věnuji od svých 14 let. Praxi, která je nutná k dosažení určitých výsledků a prožitků, za vás nikdo neudělá. Jsou to dnes už tisíce a tisíce hodin, které za to stály a ještě stát budou, neboť je v nich ukryto celé poznání o tajemství kosmu, Země a lidské existence... Více o Michaele


Kalendář akcí

Aktuality