Michaela Sklářová

Lektorka čínských cvičení čchi-kung a tao meditací. Autorka vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung a Tao ženy, který jako jediný certifikovaný program u MŠMT tohoto druhu v celé ČR se specializuje na vzdělávání budoucích lektorek formou čínských cvičení čchi-kung a tao meditací, dále na rodinné a partnerské poradenství, ozdravné programy a pobyty na Bali.

Michaela SklářováMichaela Sklářová (1974) 

"Miluji život ve všech jeho podobách a moje krédo zní: Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!"

Miluji krásu, vášeň a žít naplno! Preferuji ve své škole „východní“ přístup výuky, tzn. především osobní kontakt a předávání učení skrze ústní formu, napojení se na své učitele a učitele mých učitelů, propojení se skrze čas a prostor, který přináší transformaci lidského vědomí. Proces, kdy se jedinec může přenést z jednoho břehu na druhý, může najít svou Cestu, jít dál, avšak již jinak, pokud to dovolí jeho mysl (ego). Pomáhám lidem otevírat srdce, poznat úskalí mysli a naleznout své místo tady na Zemi. Jsem "mostem" mezi nevědomím a vědomím, převádím lidi, kteří jsou na to připraveni a touží poznat svoji hlubokou moudrost a podstatu.

Tao meditacím, čchi-kung, józe a tantře se věnuji od svých 14 let. Praxi, která je nutná k dosažení určitých výsledků a prožitků, za vás nikdo neudělá. Jsou to dnes už tisíce a tisíce hodin, které za to stály a ještě stát budou, neboť je v nich ukryto celé poznání o tajemství kosmu, Země a lidské existence... Více o Michaele


Kalendář akcí

Aktuality

  • 21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.