Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Poradenská praxe

Metody koučinku a konstelací podporují rozvoj osobnosti, otevírají nový přístup k životu, práci a lidské bytosti jako celku.

 

Nabízíme: 

Individuální koučink
Individuální konstelace
Skupinové konstelace


Těmito zážitkovými metodami vás provede Michaela Sklářová, 

vyškolená terapeutka pro individuální a skupinovou praxi metody rodinné konstelace a individuální koučink.

Michaela se v rámci

- koučinku zaměřuje na spokojený a šťastný život klienta. Tím, že mu klade konkrétní otázky, nalézá klient sám ve svém nitru jasné odpovědi. Díky tomu se může lépe orientovat v sobě a dosavadní životní situaci. Má konkrétní návody a jasné akce směrem vpřed. Tím může přijít nová energie, radost a vášeň...

- konstelační práce zaměřuje především na práci "s dětským vědomím" tzv. vnitřním dítětem, jeho vývojovými fázemi a případnými bolestnými až traumatickými zkušenostmi, které klient mohl zažít v minulosti, např. již v prenatálu, při porodu, v dospívání. Tyto "blokády" jej pak nevědomě mohou ovlivňovat v současném životě formou závislostí na partnerovi, nízkým sebevědomím, vnitřní izolací, strachy apod.


Kalendář akcí

Aktuality

  • 21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.