Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Poradenská činnost


Potřebujete řešit vaše potíže v oblasti různých životních situací, změn a krizí jako je např. slabé zdraví, vztahy, hojnost, práce aj.?

 

Individuální konzultace si můžete nově od 1. 3. 2019 dopřát s Michaelou Sklářovou, profesionální lektorka čchi-kung, koučka a průvodkyně pro práci s tělem a myslí, na poliklinice v Revoluční ul. v Praze, kde nově zahajuje svou poradenskou činnost (v Centru psychosomatické péče, ordinace MUDr. Heleny Máslové, 6. poschodí, tramvaj. zastávka Dlouhá třída).

Pro více informací volejte na tel. + 420 777 204 028 nebo využijte kontaktní formulář níže na stránce.

Další informace čtěte na novém web - zde!!

 Pobyty v přírodě na Vysočině:

- máte bytostnou potřebu být jen sami se sebou?  Potřebujete uniknout z ruchu velkoměsta,  rodiny, práce, zkrátka vypnout? Znáte ten pocit, kdy nemůžete dál a jste vyhořelí? Chybí Vám energie a nic Vás nebaví? Anebo zkrátka chcete “jen” pobýt v přírodě, odpočinout si a načerpat novou energii? 

Pro všechny ženy a muže, kteří potřebují přírodu.

Přijeďte do rodinné "Relax chaloupky u Mišky" s velkou přírodní zahradou! 

Více informacíPole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

  • 10.02.2020 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 10.02.2020 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 10.02.2020 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!