Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Mgr.Natalie Jadryshniková

INTERNATIONAL INSTITUTE OF CHI KUNG

Natalie JadryshnikováMgr. Natálie Jadryshniková

Čchi-kung se Mgr. Natálie Jadryshniková věnuje od roku 1988. Mezi její první učitele patří ruští mistři. Další poznání o čchi-kung, ale i o taoistické alchymii získala od čínského mistra S´-fu Daj Čchaa v letech 1995 - 2003, se kterým spolupracovala na pravidelných seminářích a letních kempech na Slovensku. V tomto období přepracovala a zdokonalila metodiku čchi-kungu. Poznání čchi-kungu si v současnosti dále prohlubuje na seminářích renomovaných specialistů: S´-fu Dou Wanchuna, Dr. Hu Jue Xian a dalších.

Tchaj-ťi čchuan a nové kurzy čchi-kung vyučuje podle legendárního čínského velmistra Chen Xiao Wanga.

Ve škole Mgr. Natálie Jadryshnikové INTERNATIONAL INSTITUTE OF CHI KUNG se vyučuje 30 různých druhů čchi-kung: klasické, čchi-kung pro zdraví a omlazení, a také špičkový čchi-kung vnitřní taoistické alchymie.

Na Slovensku vyučuje čchi-kung a tchaj-ti od roku 1996, v současné době vede Mezinárodní školu - INTERNATIONAL INSTITUTE OF CHI KUNG se sídlem v Bratislavě a působením v České republice a Rusku. Součástí výuky jsou kromě pravidelných tréninků také semináře a workshopy pod vedením zahraničních mistrů a pedagogů: Alexander Panurin, Rusko (1997 - 2003), Marco Pallassini, Itálie (2002 - 2004), Otakar Chochola, Česká republika (od r. 2004), José Luís Serra, Španělsko (od r. 2005), mistryně Siaw Voon Sim, Malajsie- Anglie (od r. 2006).


Kalendář akcí

Aktuality