Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Prohlášení přístupnosti

Při tvorbě stránek v maximální míře přihlížíme k metodickému pokynu MIČR (Best practice - Pravidla pro tvorbu přístupného webu), k hlavním normám WCAG (Web Content Accessibility Guidelines), k metodickým pokynům "Blind Friendly Web" (projekt Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých ) a také zásadám W4D. Stránky neobsahují žádné nedoporučované prvky.

Obsah i jeho rozvržení na stránkách jsou vytvořeny strukturálním XHTML 1.0 Strict, samotná grafická úprava pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Velikosti textů jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů (například při stisknuté klávese CTRL+posun kolečka myši).

Součástí webových stránek je také CSS styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky internetového prohlížeče (standardně ikona tiskárny v navigační liště prohlížeče, nebo přes menu Soubor - Tisk).

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami (formou alternativního obsahu).

Klávesové zkratky

Pro snadnější přístup k nejdůležitějším položkám navigace jsou na celém webu jednotně použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys). Klávesovou zkratku aktivujete způsobem obvyklým ve vašem prohlížeči (např. současným stiskem kláves ALT + zkratka).

ALT+0 - Prohlášení o přístupnosti
ALT+1 - Úvodní stránka
ALT+2 - Kontakt
ALT+3 - Mapa stránek
ALT+4 - Textová verze

Kontakt v případě problémů

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co podle vás neodpovídá požadavkům přístupnosti, informujte nás prosím, abychom mohli provést patřičné kroky k odstranění těchto nedostatků.


Kalendář akcí

Aktuality

  • 10.02.2020 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 10.02.2020 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 10.02.2020 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!