Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Knihy a zajímavosti

Zajímavé knihy a videa z oblasti přírodní léčby.

Čtyři dohody - kniha moudrosti starých Toltéků

Miguel Ruiz

Čtyři dvoryRecenze:
Čtyři dohody jsou esencí moudrosti Toltéků, známých po celém jižním Mexiku jako ženy a muži poznání. Jejich dodržováním můžete nečekaně zrychlit postup na své stezce za poznáním.

První dohoda: Nehřešte slovem. Hovořte jako osobnost. Říkejte jen to, co si myslíte. Vyhýbejte se užívání slova proti sobě nebo k pomlouvání druhých. Užívejte sílu slova ve jménu pravdy a lásky.

Druhá dohoda: Neberte si nic osobně. Nikdo nedělá nic kvůli vám. Co druzí říkají a dělají je projevem jejich vlastní situace a snů. Když budete imunní proti názorům a činům druhých, nestanete se obětí zbytečného utrpení.

Třetí dohoda: Nevytvářejte si žádné domněnky. Nalezněte odvahu klást otázky a vyjádřit, co skutečně chcete. Komunikujte s ostatními tak jasně, jak jenom dovedete, abyste se vyhnuli nedorozuměním, smutku a dramatům. Pouze touto jedinou dohodou dokážete zcela změnit svůj život.

Čtvrtá dohoda: Dělejte vše tak, jak nejlépe dovedete. Vaše činnost se mění od okamžiku k okamžiku; bude vypadat jinak, když jste nemocní, než když jste zdraví. Dělejte však za všech okolností vše, jak nejlépe dovedete, a vyhnete se zbytečným soudům a lítosti

 

Tajemství

Rhonda Byrne

TajemstvAnotace

Stojíte na prahu poznání. Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete - v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc. Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.

Vyšlo i na DVD

  • Nyní se poznání Tajemství / The Secret otevírá světu.

Délka filmu: 91 minut
Zvuková verze: 5.1 Česky, 5.1 Anglicky, 2.0 Česky, 2.0 Anglicky
Titulky: české
Formát obrazu:
widescreen 16:9

Obsah balení:

DVD The Secret - Tajemství
Tištěná upoutávka na knihu Tajemství
List vděčnosti "Tvé přání je mi rozkazem"

 

Bohatý táta chudý táta

Robert T. Kiyosaki

Bohatý tátaKniha představuje vynikající podnět k zamyšlení. Jejím hlavním přínosem je, že nabízí způsob myšlení, který je většině lidí zcela cizí a tím vám pravděpodobně pootevře oči. Je to užitečné čtení nejen pro lidi na volné noze.

Běžný pasivní přístup neboli "vystuduj, aby sis našel dobré a jisté zaměstnání," podle něj fungoval dobře pro dřívější generace. Svět se ale změnil, jistá práce už dávno neexistuje a ačkoliv vzdělání je stále užitečná věc, život bez starosti o peníze vám přinese spíše odvaha, překonání strachu z nejistoty a vědomosti o tom, jak vzít osud do vlastních rukou.

 


Kalendář akcí

Aktuality