Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Partneři

DOPORUČENÉ ODKAZY A SPŘÍZNĚNÍ PARTNEŘI

živý čchi-kung

www.zivycchikung.cz- škola přírodní léčby Michaely Sklářové

Michaela Sklářová

www.michaelasklarova.cz- autorka a zakladatelka Školy přírodní léčby Živý čchi-kung

www.joga-cviceni-praha.cz - Balijská jóga  

MPŽ
www.moudrepodnikanizen.cz-společenství podnikavých žen

 

 

Spolupráce s www.loona.cz - základna pro 4 projekty - Loona dance academy (akreditované studium) Lucie Kupcové, Cesta ženy Tamary Melissy, Školy pánevního dna (akreditované studium) Renaty Sahani a Tao institutu pro ženy(akreditované studium) Michaely Sklářové


loona logo 
www.loonadanceacademy.cz- škola prožitkového tance


Kalman
www.kalman.cz- rebel netradičních řešení nejen v podnikání

 

www.hojivedoteky.cz

www.maitrea.cz

www.cestyksobe.cz

www.m-adventures.eu

www.nadejecloveka.cz

www.markety-marketing.cz

www.avasa.cz

http://www.abecedapreziti.cz

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

  • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.