Tao ženy

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Světlo Slunce

světlo slunce

Světlo Slunce spravuje Academy Sun Moon, z.s. (dříve Sdružení pro rodinu a děti - Český Krumlov, spolek) se sídlem Kostelní 163, Český Krumlov. Bylo založeno v roce 2000 a je za ním dlouhodobá historie činnosti pro širokou veřejnost - ženy, muže, děti a mládež. Předsedkyní SRD a iniciátorkou různých programů je zejména Michaela Sklářová.

Aktivity sdružení byly spočátku směřovány k mladým rodinám, zejména ženám na mateřské dovolené a jejich dětem. Během let se činnost sdružení natolik rozrostla, že bylo žádoucí vytvořit prostor pod názvem Světlo Slunce.

V neposlední řadě sdružení spolupracuje s Městem Český Krumlov a dalšími organizacemi, poskytuje prostor a zázemí pro prezentaci dalších aktivit, které jsou v podobném duchu.

Bankovní spojení SRD - účet: Raiffeisen Bank: 4930700001/5500

IČO: 70857997; DIČ: CZ70857997

Možnosti pronájmu zde

Více o historii Světlo Slunce zde


Kalendář akcí

Aktuality

  • 28.08.2018 OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 28.08.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 28.08.2018 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.