Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Světlo Slunce

světlo slunce

Světlo Slunce spravuje Academy Sun Moon, z.s. (dříve Sdružení pro rodinu a děti - Český Krumlov, spolek) se sídlem Kostelní 163, Český Krumlov. Bylo založeno v roce 2000 a je za ním dlouhodobá historie činnosti pro širokou veřejnost - ženy, muže, děti a mládež. Předsedkyní SRD a iniciátorkou různých programů je zejména Michaela Sklářová.

Aktivity sdružení byly spočátku směřovány k mladým rodinám, zejména ženám na mateřské dovolené a jejich dětem. Během let se činnost sdružení natolik rozrostla, že bylo žádoucí vytvořit prostor pod názvem Světlo Slunce.

V neposlední řadě sdružení spolupracuje s Městem Český Krumlov a dalšími organizacemi, poskytuje prostor a zázemí pro prezentaci dalších aktivit, které jsou v podobném duchu.

Bankovní spojení SRD - účet: Raiffeisen Bank: 4930700001/5500

IČO: 70857997; DIČ: CZ70857997

Možnosti pronájmu zde

Více o historii Světlo Slunce zde


Kalendář akcí

Aktuality

  • 21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.