TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola pro začátečníky - zkrácená forma

 

Michaela Sklářová Osm kusů brokátů

Cesta, která prokazatelně zlepšuje duševní, fyzické i emociální zdraví žen i mužů!

Otevíráme zkrácenou formu zájmového studia, a sice základní úroveň - celkem cyklus 3 víkendových seminářů pro ženy a muže, na které v případě zájmu můžete navázat dalšími moduly (mírně pokročilý a pokročilý).

NAUČTE SE 8 CVIKŮ, KTERÉ MŮŽETE CVIČIT PO CELÝ ŽIVOT V JAKÉMKOLIV VĚKU!

V této první úrovni se naučíte základy čchi-kung, získáte povědomí o důležitých bodech, naučíte se správně dýchat a praktikovat vynikající sestavu pro zdraví Osm kusů brokátů a také vysoce účinnou sestavu Čchikung 5 elementů, který harmonizaje 5 základních orgánů podle čínské medicíny jako jsou ledviny, játra, srdce, slezina, plíce...

Základní úroveň studia je zároveň přípravným kurzem pro akreditované studium pro budoucí lektory

Zahájení: 14. 9. 2018

 

Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola přírodní léčby a čchi-kung - pro laickou veřejnost, začátečníky

Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti s Michaelou Sklářovou. Zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické, duševní a duchovní zdraví! 

Škola přírodní léčby a čchi-kung je pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie pro úplné začátečníky, ale i pokročilé Michaelou Sklářovou.

Naše víkendové studium je ojedinělé svojí unikátní skladbou výuky. Jediný certifikovaný studijní program MŠMT tohoto druhu v České republice vytvořila Michaela Sklářová ve spolupráci s mezinárodní školou Mgr. Natálie Yadryshnikové (International Institute of chikung). 

Koncepce  studia je prožitková s ozdravnými účinky pro tělo i duši, spojuje jednotlivé metody přírodní léčby v jeden celek. S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti. Poznáte nové přátele a zajímavé lektory!

Naše studium motivuje, inspiruje a rozvojí ženy a muže, kteří chtějí ze svého života eliminovat stres a mít konkrétní nástroje na jeho regulaci. Chtějí se systematicky naučit vysoce účinné sestavy čchi-kung pro zdraví a dobrou kondici celého organismu, včetně vnitřních orgánů, páteře a kloubů. Program je určen všem, kteří touží po zdravém a harmonickém životě nebo se chtějí stát lektory školy.

Základní úroveň studia trvá 3 víkendy. Obsahuje jak teoretickou, tak praktickou část. Podrobně vysvětlujeme technickou i filosofickou pointu každého čchi-kung. 

 • Pro koho:
  Studium je vhodné pro laickou veřejnost ženy a muže, kteří mají zájem posílit své zdraví, vnitřně se zklidnit a zpomalit tempo života. Chtějí navázat hlubší kontakt s tělem a duší, rozvíjet svou intuici a efektivněji hospodařit se svou energií až do vysokého věku. Chtějí cvičení čchi kung zařadit do svého každodenního života a být zdraví (manažeři, podnikatelé, pomáhající profese, úředníci, všechni, kdo pracují ve stresovém prostředí atd.). Také všechny zájemce o čchi-kung, taichi, jógu aj. podobné styly, učitele, pedagogy, výchovné poradce a pracovníky, terapeuty, cvičitele, instruktory různých zdravotních cvičení, poradce zdravého životního stylu nebo wellness, kteří chtějí cvičení čchi kung šířit dál.

 • Časová náročnost:
  - základní úroveň - celkem 3 víkendy/ vždy 1x měsíčně: 
 • první víkend je zahájení v pátek od 18- 21 h, dále všechny 3 víkendy sobota od 9.30 - 12.30 a 14.00 - 17.00 h  (po skončení sobotní výuky připravujeme od 17.30 setkání s různými hosty) + neděle od 9.00 - 12.00 a 13.30 - 16.30 h
 • moduly lze studovat jako celek (9 víkendů) nebo jen samostatné bloky / úrovně (1x 3 víkendy) 
 • v případě zájmu můžete pokračovat ve studiu a prohlubovat své znalosti v navazujících modulech mírně pokročilá úroveň  a pokročilá úroveň, více 
 • Po ukončení prvního základního bloku mohou zájemci přejít do akreditovaného studia.

  Zájmovou školu přírodní léčby a čchi-kung vede Michaela Sklářová s dalšími lektory, zde rozhovor s ní

   

 • Obsah:

  základní úroveň - výuka základů čchi-kung a koordinace pohybu, praxe a teorie staročínských sestav čchi-kung Osm kusů brokátů a strečová sestava s prvky čchi-kung 5 elementů pro zdraví a dlouhověkost, základy statické formy Džan Džuan, 

  - relaxační metody a meditace pro zklidnění psychiky a mysli

  Zde najdete plán, co cvičíme a učíme

   

 • Naučíte se základním dovednostem:

  - jak zlepšit fyzické a psychické zdraví, omlazovat tělo a vnitřní orgány
  - jak léčit sebe sama a využít k tomu energii přírody a vlastní mysli
  - jak udržovat tělo v dobré kondici a zdraví do vysokého věku

 • Harmonogram:
  časová osa: celkem 3 víkendy, cca 1x měsíčně (sobota + neděle)
  - termíny: 
 • A/ základní úroveň - 1x 3 víkendy: zahájení 14. 9. 2018, dále 1/ 15. - 16. 9. 2018, 2/ 6. - 7. 10. 2018, 3/ 3. - 4. 11. 2018
 • UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 10. 9. 2018! Počet je min 10 a max. 18 osob.

 • Cena:
 • Základní úroveň 3 víkendy: 10 800 Kč (3 600 Kč / 1 víkend)
 • Rezervace místa
  • Místo je rezervované po zaslání přihlášky, kde uveďte do poznámky způsob platby ("základní úroveň" ).
  • Rezervace místa je po úhradě celé částky ve výši 10 800 Kč do 5 dnů od přihlášení na číslo účtu: RB 47375002/5500.
  • Studium je možné kdykoliv přerušit a zase navázat. Peníze se však nevrací ani nepřevádí na jiný termín.
  • Ubytování v Praze vlastní nebo v centru ve vlastním spacáku: 200 Kč / osoba
  • Strava vlastní
  • PŘIHLÁŠKA DOLE NA STRÁNCE


 • Místo konání:
 • Praha 8 - Štorchova 5 (Libeňský Ostrov) více

 

Živý čchi-kung 2018 - nové studium zájmové a profesní s akreditací MŠMT
Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

 • 09.08.2018 OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

 • 09.08.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

 • 03.08.2018 STAŇTE SE LEKTOREM A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!