Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola pro začátečníky - zkrácená forma

 

Michaela Sklářová Osm kusů brokátů

Cesta, která prokazatelně zlepšuje duševní, fyzické i emociální zdraví žen i mužů!

Otevíráme zkrácenou formu zájmového studia, a sice základní úroveň - pro ženy a muže, na které v případě zájmu můžete navázat dalšími moduly (mírně pokročilý a pokročilý).

NAUČÍTE SE 8 CVIKŮ, KTERÉ MŮŽETE CVIČIT PO CELÝ ŽIVOT V JAKÉMKOLIV VĚKU!

V této první úrovni se naučíte základy čchi-kung a tradiční čínské medicíny, získáte povědomí o důležitých bodech, naučíte se správně dýchat a praktikovat vynikající sestavu pro zdraví Osm kusů brokátů, která podporuje hlavní orgány jako jsou ledviny, játra, srdce, slezina, plíce...

Zahájení: 15. - 18. 02. 2019 (pá - po)

Základní úroveň studia je zároveň přípravným kurzem pro akreditované studium pro budoucí lektory

Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola přírodní léčby a čchi-kung - pro laickou veřejnost, začátečníky

Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti s Michaelou Sklářovou. Zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické, duševní a duchovní zdraví! 

Škola přírodní léčby a čchi-kung je pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie pro úplné začátečníky Michaelou Sklářovou.

Naše víkendové studium je ojedinělé svojí unikátní skladbou výuky. Jediný certifikovaný studijní program MŠMT tohoto druhu v České republice vytvořila Michaela Sklářová ve spolupráci s mezinárodní školou Mgr. Natálie Yadryshnikové (International Institute of chikung). 

Koncepce  studia je prožitková s ozdravnými účinky pro tělo i duši, spojuje jednotlivé metody přírodní léčby v jeden celek. S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti. Poznáte nové přátele!

Naše studium motivuje, inspiruje a rozvojí ženy a muže, kteří chtějí ze svého života eliminovat stres a mít konkrétní nástroje na jeho regulaci. Chtějí se systematicky naučit vysoce účinné sestavy čchi-kung pro zdraví a dobrou kondici celého organismu, včetně vnitřních orgánů, páteře a kloubů. Program je určen všem, kteří touží po zdravém a harmonickém životě nebo se chtějí stát lektory školy.

Základní úroveň studia trvá 4 dny. Obsahuje jak teoretickou, tak praktickou část. Podrobně vysvětlujeme technickou i filosofickou pointu každého čchi-kung. 

 • Pro koho:
  Studium je vhodné pro laickou veřejnost ženy a muže, kteří mají zájem posílit své zdraví, vnitřně se zklidnit a zpomalit tempo života. Chtějí navázat hlubší kontakt s tělem a duší, rozvíjet svou intuici a efektivněji hospodařit se svou energií až do vysokého věku. Chtějí cvičení čchi kung zařadit do svého každodenního života a být zdraví (manažeři, podnikatelé, pomáhající profese, úředníci, všechni, kdo pracují ve stresovém prostředí atd.). Také všechny zájemce o čchi-kung, taichi, jógu aj. podobné styly, učitele, pedagogy, výchovné poradce a pracovníky, terapeuty, cvičitele, instruktory různých zdravotních cvičení, poradce zdravého životního stylu nebo wellness, kteří chtějí cvičení čchi kung šířit dál.

 • Časová náročnost:
  - základní úroveň - celkem 4 dny (6 bloků x 4 vyuč. h)
 • zahájení v pátek od 19- 21 h, dále sobota a neděle od 9.00 - 12.00 a 14.30 - 17.30 h, pondělí od 9.00 - 12.00 h
 • v případě zájmu můžete pokračovat ve studiu a prohlubovat své znalosti v navazujících modulech mírně pokročilá úroveň  a pokročilá úroveň, více 
 • Po ukončení prvního základního bloku mohou zájemci přejít do akreditovaného studia.

  Zájmovou školu přírodní léčby a čchi-kung vede Michaela Sklářová, zde rozhovor s ní

   

 • Obsah:

  základní úroveň - výuka základů čchi-kung a koordinace pohybu, praxe a teorie staročínské sestavy čchi-kung Osm kusů brokátů (základní verze), základy statické formy Džan Džuan, LaQI

  - relaxační metody a meditace pro zklidnění psychiky a mysli

  Zde najdete plán, co cvičíme a učíme

   

 • Naučíte se základním dovednostem:

  - jak zlepšit fyzické a psychické zdraví, omlazovat tělo a vnitřní orgány
  - jak léčit sebe sama a využít k tomu energii přírody a vlastní mysli
  - jak udržovat tělo v dobré kondici a zdraví do vysokého věku


 • UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 1. 2. 2019! Počet min 8 a max. 12 osob.

 • Doporučení: kurz bude začínat na jaře, záměrně v čase, kdy se z pohledu čínské medicíny příroda probouzí a dává příležitost novým začátkům.  Máme tedy možnost načerpat s novým pohybem novou inspiraci, kterou na jaře "zasejeme". Doporučujeme proto, abyste si vyhradili ve svém životě čas pro "místo pohroužení se do sebe". Vemte si zápisník a najděte si ve svém bytě/domě místo, kde budete pravidelně praktikovat čchi-kung a mít čas pro sebe. Promyslete si záměr, proč do kurzu jdete a co od něj očekáváte. Jak s nabitými znalostmi dále naložíte.

 • Cena:
 • Základní úroveň: 5 400 Kč (4 dny)
 • Rezervace místa
  • Místo je rezervované po zaslání přihlášky, kde uveďte do poznámky způsob platby ("základní úroveň") a po úhradě zálohové platby ve výši 2 000 Kč do 5 dnů od přihlášení na číslo účtu: RB 47375002/5500. Doplatek se hradí na místě v hotovosti nebo týden před akcí na stejné číslo účtu.
  • Studium je možné kdykoliv přerušit a zase navázat. Peníze se však nevrací ani nepřevádí na jiný termín.
  • Ubytování v Praze vlastní nebo v centru ve vlastním spacáku: 200 Kč / osoba
  • Strava vlastní
  • PŘIHLÁŠKA DOLE NA STRÁNCE

 • Místo konání:
 • Praha 8 - Štorchova 5 (Libeňský Ostrov) více

 

Živý čchi-kung 2018 - nové studium zájmové a profesní s akreditací MŠMT
Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

 • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

 • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

 • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.