Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola pro začátečníky - zkrácená forma

 

Michaela Sklářová Osm kusů brokátů

Cesta, která prokazatelně zlepšuje duševní, fyzické i emociální zdraví žen i mužů!

Otevíráme zkrácenou formu zájmového studia, a sice základní úroveň - celkem cyklus 3 víkendových seminářů pro ženy a muže, na které v případě zájmu můžete navázat dalšími moduly (mírně pokročilý a pokročilý).

V této první úrovni se naučíte základy čchi-kung, získáte povědomí o důležitých bodech, naučíte se správně dýchat a praktikovat vynikající sestavu pro zdraví Osm kusů brokátů a také vysoce účinnou sestavu Čchikung 5 elementů, který harmonizaje 5 základních orgánů podle čínské medicíny jako jsou ledviny, játra, srdce, slezina, plíce...

Základní úroveň studia je zároveň přípravným kurzem pro akreditované studium pro budoucí lektory

Zahájení: 2. 3. 2018 

 

Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola přírodní léčby a čchi-kung - pro laickou veřejnost, začátečníky

Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti s Michaelou Sklářovou. Zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické, duševní a duchovní zdraví! 

Škola přírodní léčby a čchi-kung je pohybově vzdělávací program o kultivaci těla, mysli a energie pro úplné začátečníky, ale i pokročilé Michaelou Sklářovou.

Naše víkendové studium je ojedinělé svojí unikátní skladbou výuky. Jediný certifikovaný studijní program MŠMT tohoto druhu v České republice vytvořila Michaela Sklářová ve spolupráci s mezinárodní školou Mgr. Natálie Yadryshnikové (International Institute of chikung). 

Koncepce  studia je prožitková s ozdravnými účinky pro tělo i duši, spojuje jednotlivé metody přírodní léčby v jeden celek. S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti. Poznáte nové přátele a zajímavé lektory!

Naše studium motivuje, inspiruje a rozvojí ženy a muže, kteří chtějí ze svého života eliminovat stres a mít konkrétní nástroje na jeho regulaci. Chtějí se systematicky naučit vysoce účinné sestavy čchi-kung pro zdraví a dobrou kondici celého organismu, včetně vnitřních orgánů, páteře a kloubů. Program je určen všem, kteří touží po zdravém a harmonickém životě nebo se chtějí stát lektory školy.

Základní úroveň studia trvá 3 víkendy. Obsahuje jak teoretickou, tak praktickou část. Podrobně vysvětlujeme technickou i filosofickou pointu každého čchi-kung. Můžete se účastnit prvního úvodního kurzu samostatně nebo prvních dvou víkendů samostatně (v případě, že se hlásíte na akredtované studium).

 • Pro koho:
  Studium je vhodné pro laickou veřejnost ženy a muže, kteří mají zájem posílit své zdraví, vnitřně se zklidnit a zpomalit tempo života. Chtějí navázat hlubší kontakt s tělem a duší, rozvíjet svou intuici a efektivněji hospodařit se svou energií až do vysokého věku. Chtějí cvičení čchi kung zařadit do svého každodenního života a být zdraví (manažeři, podnikatelé, pomáhající profese, úředníci, všechni, kdo pracují ve stresovém prostředí atd.). Také všechny zájemce o čchi-kung, taichi, jógu aj. podobné styly, učitele, pedagogy, výchovné poradce a pracovníky, terapeuty, cvičitele, instruktory různých zdravotních cvičení, poradce zdravého životního stylu nebo wellness, kteří chtějí cvičení čchi kung šířit dál.

 • Časová náročnost:
  - základní úroveň - celkem 3 víkendy (celkem 60 vyuč. h, vždy 1x měsíčně, pátek od 18.00 - 21.00 h, sobota + neděle od 9.30 - 12.30 a 14.00 - 17.00 h) 
 • v případě zájmu můžete od ledna 2019 pokračovat ve studiu a prohlubovat své znalosti v navazujících modulech mírně pokročilá úroveň  a pokročilá úroveň (základní úroveň si můžete s 50% slevou zopakovat od 14. 9. 2018, kdy začíná celoroční zájmová škola, více zde 
 • Po ukončení prvního základního bloku mohou zájemci přejít do akreditovaného studia (podmínkou je účast minimálně na prvních dvou víkendech). 

  Zájmovou školu přírodní léčby a čchi-kung vede Michaela Sklářová s dalšími lektory, zde rozhovor s ní

   

 • Obsah:

  základní úroveň - výuka základů čchi-kung a koordinace pohybu, praxe a teorie staročínských sestav čchi-kung Osm kusů brokátů a strečová sestava s prvky čchi-kung 5 elementů pro zdraví a dlouhověkost, základy statické formy Džan Džuan, 

  - relaxační metody a meditace pro zklidnění psychiky a mysli

  - součástí jsou přednášky se zajímavými lektory a tématy

  Zde najdete plán, co cvičíme a učíme

   

 • Naučíte se základním dovednostem:

  - jak zlepšit fyzické a psychické zdraví, omlazovat tělo a vnitřní orgány
  - jak léčit sebe sama a využít k tomu energii přírody a vlastní mysli
  - jak udržovat tělo v dobré kondici a zdraví do vysokého věku

 • Harmonogram:
  časová osa: celkem 3 víkendy (celkem 3x 20 vyučovacích hodin praxe a teorie), cca 1x měsíčně (pátek večer až neděle)
  - termíny JARO 2018: 1/ 2. - 4. 3. 2018, 2/ 13. - 15. 4. 2018, 3/ 25. - 27. 5. 2018
 • UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 25. 2. 2018!

 • Cena:
 • Zvýhodněná cena - základní úroveň 3 víkendy: 9 900 Kč (3 300 Kč / 1 víkend)
 • Cena za první úvodní víkend: 3 500 Kč
 • Cena za první dva víkendy: 7 000 Kč  
 • Rezervace místa
  • Místo je rezervované po zaslání přihlášky, kde uveďte do poznámky způsob platby ("základní úroveň" nebo "první víkend" nebo "první dva víkendy").
  • Nevratnou zálohu ve výši 1 500 Kč uhradte do 5 dnů od přihlášení na číslo účtu: RB 47375002/5500 . Doplatek se hradí 1 měsíc před zahájením na stejné číslo účtu nebo v hotovosti na místě v první den zahájení.
  • Studium je možné kdykoliv přerušit a zase navázat. Peníze se však nevrací ani nepřevádí na jiný termín.
  • Ubytování v Praze vlastní nebo v centru ve vlastním spacáku: 200 Kč / osoba
  • Strava vlastní
  • PŘIHLÁŠKA DOLE NA STRÁNCE


 • Místo konání:
 • Praha 8 - Štorchova 5 (Libeňský Ostrov) více
 • Kurz probíhá ve spolupráci s Ostrov Inspirace a Klinika TČM Inspirita: www.inspirita.cz.

 

Živý čchi-kung 2018 - nové studium zájmové a profesní s akreditací MŠMT
Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

 • 01.01.2018 ZDRAVÍ, OMLAZOVÁNÍ A MOUDROST- JAK TYTO CTNOSTI KULTIVOVAT? Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung a taichi k nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení osvícení. Slovo čchi znamená vitální energie, síla, dech.

 • 01.01.2018 EXKLUSIVITA NAŠÍ AKREDITOVANÉ ŠKOLY Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole Živý čchi-kung! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy.

 • 01.01.2018 ZÁZRAČNÁ PILULKA PRO DOBROU NÁLADU A ZDRAVÍ Máte ve své domácí lékárně pilulku pro lepší imunitu, pozitivní mysl a radost, kterou můžete baštit každý den...a nikdy se nepředávkujete? My Vám ji rádi představíme!