Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola pro začátečníky - zkrácená forma

Cesta, která prokazatelně zlepšuje harmonii žen i mužů!

Otevíráme zkrácenou formu zájmového studia, a sice základní kurz Osm kusů brokátů - pro ženy a muže s Michaelou Sklářovou, na které v případě zájmu můžete navázat dalším studiem pro budoucí lektory.

 

NAUČÍTE SE 8 POZIC, KTERÉ MŮŽETE PRAKTIKOVAT PO CELÝ ŽIVOT V JAKÉMKOLIV VĚKU!

V této první úrovni se naučíte základy čchi-kung a tradiční čínské medicíny, získáte povědomí o důležitých bodech, naučíte se správně dýchat a praktikovat vynikající sestavu Osm kusů brokátů, která podporuje energii hlavních orgánů jako jsou ledviny, játra, srdce, slezina, plíce...

Zahájení: nový kurz 24. 01. 2019

 

Základní kurz je zároveň přípravným kurzem pro akreditované studium pro budoucí lektory

Více informací najdete na novém webu zde

Více informací najdete na novém webu zde


 

Živý čchi-kung 2018 - nové studium zájmové a profesní s akreditací MŠMTPole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

  • 21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.