Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Živý čchi-kung - Osm kusů brokátů - zájmová škola pro začátečníky - zkrácená forma

Cesta, která prokazatelně zlepšuje harmonii žen i mužů!

Otevíráme zkrácenou formu zájmového studia, a sice základní kurz Osm kusů brokátů - pro ženy a muže s Michaelou Sklářovou, na které v případě zájmu můžete navázat dalším studiem pro budoucí lektory.

 

NAUČÍTE SE 8 POZIC, KTERÉ MŮŽETE PRAKTIKOVAT PO CELÝ ŽIVOT V JAKÉMKOLIV VĚKU!

V této první úrovni se naučíte základy čchi-kung a tradiční čínské medicíny, získáte povědomí o důležitých bodech, naučíte se správně dýchat a praktikovat vynikající sestavu Osm kusů brokátů, která podporuje energii hlavních orgánů jako jsou ledviny, játra, srdce, slezina, plíce...

Zahájení: nový kurz - více informací najdete na novém webu zde

 

Živý čchi-kung 2018 - nové studium zájmové a profesní s akreditací MŠMTPole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

  • 10.02.2020 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 10.02.2020 OTEVÍRÁME NOVÝ ROČNÍK ZÁJMOVÉHO STUDIA V PRAZE Otevíráme nový ročník zájmového studia pro širokou veřejnost Škola přírodní léčby a čchi-kung pro ženy a muže. S námi získáte pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 10.02.2020 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!