Akreditované studium pro lektory

Studujte unikátní studium, které jako jediné tohoto druhu v celé České republice je akreditované u MŠMT propojuje znalosti východních a západních metod práce s tělem i myslí pro moderního člověka. 

Můžete s námi studovat dva certifikované programy:

 1. akreditované studium všeobecné - pro ženy i muže (200 vyuč. hodin)
 2. akreditované studium Tao ženy- Nově otevíráme! 1.ročník 2016/17 speciálně jen pro ženy (200 vyuč. hodin)

"Tato škola, je najvyšši level mojej psychoterapie a vsetkeho co som zatial so sebou robila, lebo neodpusta. Nedovoli ine cesty. Ten tlak je skvely, je dolezity a som vdacna za to... V prvoom rade, som sa ti chcela podakovat za sposob akym to robis Ty. Zjistila som,  ze je to uzasne, aj ked narocne, ale takto postavena filozofia skoly je pre nas uplne to najlepsie. to, ze som musela zacat s kurzom je asi ta najlepsia vec co sa mi mohla stat.(studentka Laďka)

"Ahoj Míšo! Jsem naprosto nadšená z cesty čchi-kungu, naprosto jsem se našla! Jen se raduju, že to cvičení je tak úžasný, že mě samo uvolňuje. Moc ti děkuju za to co děláš, protože můj život díky tomu dostal úplně nový směr a smysl." (studentka Monika)

živý čchi-kungJaký je rozdíl mezi studiem všeobecným a Tao ženy?

Všeobecné studium je jak pro muže, tak i pro ženy- budoucí lektory/ky a koncepčně i přístupově je program poskládaný odlišně od studia Tao ženy, neboť zaměřením je na budoucí klienty ženy a muže.
 
Studium Tao ženy zahrnuje přípravnou část, kterou mohou ženy studovat zájmově pro vlastní zdraví, radost a rozvoj. Na tuto přípravnou část pak navazuje
akreditované studium na 1 rok pro ženy, které se chtějí stát lektorkami školy. Zaměření Tao ženy je na podporu ženskosti, zdraví a objevení osobní cesty ženy.


Naši budoucí lektoři/ky během studia objeví své dva nejsilnější talenty!

Studium  je určené pro budoucí i stávající lektory/ky a je zakončené akreditací  MŠMT.

Akreditované studium je určeno především odborné veřejnosti.

Probíhá prezenčně o víkendech, formou lekcí, přednášek, seminářů, workshopů a diskusí v celkovém rozsahu 200 hodin, každoročně šest víkendů cca 1x měsíčně, vždy pátek- neděle celé dny.
Zakončeno je praktickou a písemnou zkouškou a následným vydáním certifikátu "Lektor/-ka Školy přírodní léčby a čchi-kung Michaely Sklářové" a udělením rekvalifikace MŠMT o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu Instruktor jógy se zaměřením na Čchi-kung- Jóga MS pro pracovní činnost ve vedení lekcí s celostátní platností.

Akreditační kurz pro budoucí lektory a učitele

Čím je naše studium ojedinělé a vyjímečné? 

Chceme mít jedinečné lektory, kteří mohou zůstat sami sebou,

a proto během studia...

získávají od nás dárek!

JEDINEČNÝ LEKTOR,

seminář, který namotivuje a ukáže cestu budoucím lektorům, jak být přirozeným a zároveň originálním lektorem!

 • Absolvent bude navíc po dobu jednoho roku oprávněn vést lekce přímo pod záštitou Školy přírodní léčby a čchi-kung Michaely Sklářové za předem stanovených podmínek.

Proč seminář jedinečný lektor?

 • U našich studentů vidíme během studia jejich vyjímečné dary. Často se však oni sami podceňují a mají obavy začít předávat to, co se naučili. Každý člověk je však jedinečný a může probudit zájem a touhu u druhých lidí, může začít podnikat.
 • Naši budoucí lektoři rámci  akreditovaného studia od nás získávají dárek- 3hodinový seminář jedinečný lektor jako podporu pro zvýšení kvality jejich startu při práci s klienty. 
 • Seminář Jedinečný lektor je novinkou ve studiu školy přírodní léčby a není zahrnut do osnovy studijního plánu.
 • A proč se zúčastnit semináře Jedinečný lektor?
 • "Milí lektoři. Je vás tolik, že je pro nás nesnadné poznat, který z vás je pro nás ten nejvhodnější. Všichni používáte podobné fráze a podobné sliby. Jediný spolehlivý spůdob jak získat naší plnou pozornost spočívá v tom že budete JEDINEČNÍ. Víte že existuje několik levelů jedinečnosti?"..... Pokud, ale investujete čas a energii na rozvoj své jedinečnosti, tak to s vámi zkusíme.

Česká Škola Čchi kung ? Jóga MS, pravid.cvičení

V akreditovaném studiu všeobecném se vyučují 

 • dvě základní staročínské sestavy čchi-kung Osm kusů brokátů a Taichi čchi-kung pro zdraví a dlouhověkost, 
 • relaxační metody a meditace pro zklidnění psychiky, 
 • dále přednášky z oblasti Tradiční čínské medicíny, Metodika výuky, Anatomie, Fyziologie, Psychologie, Sportovní hygieny, Výživy či První Pomoci.
 • Po úspěšném ukončení prvního ročníku studia se může student dále vzdělávat v nadstavbovém studiu v druhém a třetím ročníku, kde si rozšiřujete znalosti o další obory.
 • V nadstavbovém druhém ročníku  získává student po složení zkoušek  "Potvrzení  o řádném ukončení dvouletého studia".

Info k akreditovanému studiu Tao ženy zde 

V akreditovaném studiu se vyučují

Odbornost studia

Studium  je akreditované MŠMT ČR pod č.j.: 080/2014-50 ze dne 24.9.2014 na základě paragr.3 odst.1 písm.f)zákona 115 / 2001 Sb., o podpoře sportu a podle paragr.108 odst.2 zákona č.435/ 2004 Sb, o zaměstnanosti. 

 • CHCI STUDOVAT - PŘIHLÁŠKA:Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *