Zájmové studium pro všechny

Akreditované studium MŠMT

Pravidelná cvičení čchi-kung

Individuálně

Informace

Studujte Tao ženy

Tao čchi-kung / statický čchi-kung

Špičkový čchi-kung vyšší úrovně zahrnuje principy taoistické alchymie a meditace, určený pro pokročilé ročníky.

michaela sklářová qigong

Zdravotní účinky.

Vědci a lékaři zjistili, že právě lehkost cvičení tao čchi-kung má velmi pozitivní vliv na naše zdraví, neboť nás znovu učí tomu, co jsme v dětství uměli zcela přirozeně - uvolněnosti. Dále nutnost dokonalého soustředění cvičí náš mozek, aby se uměl koncentrovat na to, co právě děláme - ať už cvičíme, nebo vykonávám nějakou pracovní činnost.   

Tao čchi-kung pomáhá obnovit a udržet přirozené zdraví, protahuje, posiluje a uvolňuje celé tělo, je vhodným nástrojem pro zvládání stresu a je to také jemné pomalé cvičení, které vyhovuje lidem každého věku, včetně seniorů. Proto se čchi-kung v dnešní době začal klást větší důraz na zdravotní, než na bojovou stránku.                                                        

čchi-kung 

Pokyny pro cvičení.

Pravidelnost cvičení pěstuje sílu, vůli a vytrvalost, pomáhá pozitivně rozvíjet život na mnoha rovinách- osobní, zdravotní, partnerské, pracovní, finanční. Vědomé uvolnění  celého těla i mysli je pro nás cestou hlubokého léčení a sebepoznání.



Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*



Ověřovací kód *



Kalendář akcí

Aktuality

  • 23.08.2017 BALI JE OSTROV VŮNÍ KVĚTŮ A KONTRASTŮ Chystáme již 6. netradiční cestu za hodnotami Bali a nás samotných, netradiční zážitky, netradiční poznání sebe sama. S možností prodloužení o relaxaci na krásných plážích ostrova Lombok.

  • 16.07.2017 ZDRAVÍ, OMLAZOVÁNÍ A MOUDROST- JAK TYTO CTNOSTI KULTIVOVAT? Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung a taichi k nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení osvícení. Slovo čchi znamená vitální energie, síla, dech.

  • 16.07.2017 HNĚV, SMUTEK NEBO STRACH VYČERPÁVAJÍ ENERGII. Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.