Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Uplatnění

Po ukončení studia budete mít dostatek znalostí a dovedností k bezpečnému vedení lekcí a budete moci učit ve veřejných institucích, jako jsou pečovatelské domy, wellness centra, studia jógy atd.


Budete schopni vést samostatně lekce nebo jednodenní seminář pro malou skupinu dospělých. Naučíte se pro ně sestavit cvičební plán dle jejich individuálních potřeb a požadavků.


Již během prvního ročníku si vytvoříte vlastní skupinu formou vlastní povinné praxe min. pro 5- 6 osob na 2- 3 měsíce, se níž můžete čchi-kung praktikovat a zároveň v rámci studia konzultovat své zkušenosti s ostatními studenty a lektory. Absolvováním studia se vám celkově zvýší možnost uplatnění na českém trhu.

Díky ojedinělému prožitkovému studiu Školy přírodní léčby a čchi-kung můžete získat živnostenské oprávnění k vykonávání této činnosti. Certifikát MŠMT, který po dokončení studia obdržíte, vás bude přímo opravňovat k tvorbě a vedení individuálních cvičebních programů pro malé skupiny žen i mužů (do 12 ti osob) v rozsahu max. 10 lekcí nebo jednodenního workshopu v rozsahu max. 8 vyučovacích hodin v relaxačních a sportovních centrech, státních zařízeních apod.Kalendář akcí

Aktuality

  • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

  • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.