Studium


"Je mnoho škol, kde nás učí věci a informace, které nikdy v životě nevyužijeme.

Smyslem naší školy není vás přehltit, ale předat vám takové informace, které můžete prakticky využít v běžném životě pro potřebu vás samých, vaší rodiny, přátel nebo i v práci.

Nabízíme vám cestu osobního růstu a radosti, cestu k poznání svého těla a mysli jinak, než jste se doposud učili.

Pevně věřím, že informace, které získáte, vám budou dobrým návodem, k nalezení pevného zdraví a optimismu, sebe sama a své životní cesty."

Michaela Sklářovázakladatelka  a garant certifikovaného studia Živý čchi-kung, Škola přírodní léčby.

Reference a zkušenosti studentů

  • "Tato škola, je najvyšši level mojej psychoterapie a vsetkeho co som zatial so sebou robila, lebo neodpusta. Nedovoli ine cesty. Ten tlak je skvely, je dolezity a som vdacna za to... V prvoom rade, som sa ti chcela podakovat za sposob akym to robis Ty. Zjistila som,  ze je to uzasne, aj ked narocne, ale takto postavena filozofia skoly je pre nas uplne to najlepsie. to, ze som musela zacat s kurzom je asi ta najlepsia vec co sa mi mohla stat." (studentka Laďka)

  • "Ahoj Míšo! Jsem naprosto nadšená z cesty čchi-kungu, naprosto jsem se našla! Jen se raduju, že to cvičení je tak úžasný, že mě samo uvolňuje. Moc ti děkuju za to co děláš, protože můj život díky tomu dostal úplně nový směr a smysl." (studentka Monika)


 

 

Součástí studijního programu je doprovodný program:

Pro ženy- rozvíjejte svou ženskost! 

Pro všechny- poznejte věci do hloubky!


Máte-li dotaz, zeptejte se nás níže na stránce