TAO ŽENY Institut

Živý čchi-kung

Academy Sun Moon

Michaela Sklářová

Centrum Loreto

Cesty na Bali a jóga

Místo konání

studio LoonaStudium Školy přírodní léčby a čchi-kung probíhá v Praze

ve Studiu Loona, není-li uvedeno jinak, na adrese: Křižíkova 67, PRAHA 8 - Karlín, 18600 nebo Šeříková, PRAHA- Průhonice

 

JAK SE DOSTANETE DO STUDIA LOONA (www.loona.cz) 

  • MHD - Pokud pojedete do Studia Loona městskou hromadnou dopravou, vystoupíte na tramvajové zastávce Křižíkova nebo na stanice metra B - Křižíkova. Odtud jsou to 3 minut chůze. Nebo 10 min pěší rychlejší chůze z Florence. Naproti studiu je nábytek Vitra. (Pozor! není to ulice Sokolovská, kde jezdí tramvaje.)
  • Doprava autem - V okolí studia se dá snadno zaparkovat v přilehlých ulicích nebo parkovištích, zatím zdarma. 

STRAVOVÁNÍ 

je individuální. V centru je k dispozici malá kuchyňka pro drobné občerstvení, jako je káva a čaj. Během výuky budou přestávky na oběd nebo odpočinek.

UBYTOVÁNÍ 

je individuální. Po domluvě je možné přespat v centru za poplatek 200 Kč/noc nebo vám můžeme doporučit, kde se lze ubytovat. 

CO SI VZÍT S SEBOU

Pohodlné volné oblečení na cvičení, ve kterém se cítíte dobře, nejlépe lehké bavlněné kalhoty a triko, svetr v případě kdyby vám bylo chladno, menší deku na přikrytí pro relaxaci, psací potřeby na poznámky, pastelky nebo fixy, alespoň- žlutá, červená, zelená, modrá a černá, lehkou obuv na cvičení, přezůvky, sešit na poznámky.

POBYT V PŘÍRODĚ

Každý ročník Školy přírodní léčby zahrnuje závěrečné soustředění v přírodě, které probíhá mimo Prahu. Místo je vždy upřesněno cca dva měsíce před konáním akce. Zpravidla se pobyt koná v Lesních lázních u Prahy, kde je výborná dostupnost a krásná energie místa. Pobyt se po domluvě studentů může konat i na jiném místě. V minulých ročnících proběhly pobyty např. nedaleko Písku na samotě nebo na Jindřichohradecku v České Kanadě. 

Veškeré další informace

poskytuje na tel.: +420 777 204 028 Michaela Sklářová, garant akreditovaného programu.Kalendář akcí

Aktuality