jin a jang

Cesta k přirozenému uzdravení těla a duše, znovunalezení osobní síly a harmonie

 

Cílem vzdělávacích programů Academy Sun Moon, z.s. jsou projekty pro širokou veřejnost v oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

 

Pronikněte do tajů sebe sama a přírodní medicínyNaučte se uzdravovat sebe i druhé! 
akupresuramasáže tuinastravabylinyVíte, proč mají manželé Novákovi rádi čínskou medicínu? A co pomáhalo jejich dcerce Sáře když byla miminko?

Podívejte se na rozhovor s nimi.

 
Doporučujeme

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.