Cesta k přirozenému uzdravení těla a duše, znovunalezení osobní síly a harmonie

jin a jang

Zaměřujeme se na projekty z oblasti celostního zdraví a osobního rozvoje za účelem dosažení šťastného a harmonického života. 

V rámci vzdělávání formou prožitkových a ozdravných programů nabízíme nové přístupy vycházející z tradic Východu a moderního přístupu Západu, jež rozvíjí osobnost v rovině fyzické, mentální, emoční a duchovní, což má pozitivní dopad na život jednotlivce i celé společnosti. Naše tělo je zdrojem neuvěřitelného potenciálu, síly a možností, kterou je potřeba neustále rozvíjet a kultivovat.

Věříme, že být zdravým a šťastným je normální. Chceme pomoci najít hlubší smysl života a ukázat cestu, jak pozitivně myslet, utvářet svůj život, předcházet nemocem, jak mít více energie, apod. Cíle našich vzdělávacích a pohybových programů.

Zaměřujeme se především na přírodní medicínu a techniky osobního rozvoje, v oblasti pohybu pak na sebeléčebná, relaxační a rehabilitační cvičení. Chceme přispět konkrétními znalostmi a zkušenostmi k otevření cesty, která vede ke šťastnému a smysluplnému, láskou a zdravím naplněnému životu. Podívejte se na aktuální programy Academy SUN MOON nebo Kalendář akcí a novinka na léto: http://www.cchi-fest.cz


akupresuramasáže tuinastravabylinyVíte, proč mají manželé Novákovi rádi čínskou medicínu? A co pomáhalo jejich dcerce Sáře když byla miminko?

Podívejte se na rozhovor s nimi.

 

Pronikněte do tajů sebe sama a přírodní medicíny. Naučte se uzdravovat sebe i druhé! Doporučujeme

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.