Cesta k přirozenému uzdravení těla a duše, znovunalezení osobní síly a harmonie

jin a jangCo a jak dělat, abychom mohli dlouho fungovat? Víme, jak správně dýchat? Proč a jak se hýbat? Kde neztrácet energii? S kým čas trávit a komu se raději vyhnout? S kým se milovat? Kde žít a pro co žít?

Je tolik otázek, které si v různých fázích života začneme klást...
Každý z nás se kdykoli během života může ocitnout na bodu mrazu, kdy neví kudy kam. Anebo žijeme tak automaticky, že nás ani nenapadne, že tomu může být jinak? Ale co když může? Co když existují zákony universa, které když poznáme, můžeme být šťastni.
Pojďte se dozvědět něco nového a zajímavého o svém lidském těle, zdraví, myšlení a léčení.
Návod na přístroj jménem "lidské tělo" nám v porodnici, doma, ani ve škole nedali. A tak každý z nás děláme v danou chvíli to nejlepší, co umíme.  Ale ne vždy je to právě to, co potřebujeme. Pak se lehce  stane, že onemocníme, prožíváme zklamání, jsme smutní, tvrdí nebo naštvaní, marní nebo vznětliví, nevíme kudy kam...

Zaměřujeme se především na přírodní medicínu a techniky osobního rozvoje, v oblasti pohybu pak na léčebná, relaxační a rehabilitační cvičení. Chceme přispět konkrétními znalostmi a zkušenostmi k otevření cesty, která vede ke šťastnému a smysluplnému, láskou a zdravím naplněnému životu. Academy Sun Moon je prostor pro zajímavé lektory, kteří vám předají ty nejlepší inspirace, poznatky a osobní zkušenosti, které se nenaučili ve škole, ale zejména samotným životem. Navštivte Centrum Loreto.


akupresuramasáže tuinastravabylinyVíte, proč mají manželé Novákovi rádi čínskou medicínu? A co pomáhalo jejich dcerce Sáře když byla miminko?

Podívejte se na rozhovor s nimi.

 

Pronikněte do tajů sebe sama a přírodní medicíny. Naučte se uzdravovat sebe i druhé! Doporučujeme

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.