Cesta k přirozenému uzdravení těla a duše, znovunalezení osobní síly a harmonie

jin a jangCo a jak dělat, abychom mohli dlouho fungovat? Víme, jak správně dýchat? Proč a jak se hýbat? Kde neztrácet energii? S kým čas trávit a komu se raději vyhnout? S kým se milovat? Kde žít a pro co žít?

Je tolik otázek, které si v různých fázích života začneme klást...
Každý z nás se kdykoli během života může ocitnout na bodu mrazu, kdy neví kudy kam. Anebo žijeme tak automaticky, že nás ani nenapadne, že tomu může být jinak? Ale co když může? Co když existují zákony universa, které když poznáme, můžeme být šťastni.
Pojďte se dozvědět něco nového a zajímavého o svém lidském těle, zdraví, myšlení a léčení.
Návod na přístroj jménem "lidské tělo" nám v porodnici, doma, ani ve škole nedali. A tak každý z nás děláme v danou chvíli to nejlepší, co umíme.  Ale ne vždy je to právě to, co potřebujeme. Pak se lehce  stane, že onemocníme, prožíváme zklamání, jsme smutní, tvrdí nebo naštvaní, marní nebo vznětliví, nevíme kudy kam...

Nabízíme cesty k uzdravení těla a seberozvoj na úrovni osobní, zdravotní, pracovní a partnerské.


akupresuramasáže tuinastravabylinyVíte, proč mají manželé Novákovi rádi čínskou medicínu? A co pomáhalo jejich dcerce Sáře když byla miminko?

Podívejte se na rozhovor s nimi.

 

Pronikněte do tajů přírodní medicíny a naučte se uzdravovat sebe i druhé! Doporučujeme

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.