Kalendář akcí

Centrum Loreto

Osobní rozvoj

Články

michaela sklářováMudrcovo léčení  

"Mudrcovo léčení je takovéto- je nutné znát princip jin-jangu nebes a země i zákonitosti chodu čtyř ročních období, vztahy mezi pěti orgány cang a šesti orgány fu, vztah samičího (jin) a samčího (jang), povrchu a nitra; dále je třeba znát všechno podstatné z léčby jehlami a požehováním, kamennými jehlami a bylinami, zkoumat životní styl člověka, ovládat zásady diagnostiky a léčení, rozumět vlivu fyzické kondice na vznik onemocnění, brát v úvahu věk pacienta i jeho povahu, jestli je odvážnější, anebo spíše bojácnější. Více

 


 

 

 

 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.