Kalendář akcí

Centrum Loreto

Osobní rozvoj

Naše vize

Chceme přispět konkrétními znalostmi a zkušenostmi k otevření cesty, která vede ke šťastnému a smysluplnému, láskou a zdravím naplněnému životu nás samých, rodiny a budoucích generací, kterým tyto poznatky můžeme předávat dál. 

Chceme vám ukázat možnosti a způsoby, jak se o sebe dobře starat a pečovat. Pochopit proč např. přichází únava, vyhoření, v horším případě úrazy, těžké nemoci atd., proč jsme zodpovědni za svá rozhodnutí, která činíme.

Přejeme si, aby lidé v naší zemi převzali zodpovědnost za svá rozhodnutí, své zdraví, svůj život a své konání vůči přírodě, druhým lidem a celé planetě, aby našli přirozeným způsobem rovnováhu ve své mysli a harmonii v rovině těla, duše a ducha.


Kalendář akcí

Aktuality

  • 21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.