Kalendář akcí

Centrum Loreto

Osobní rozvoj

Maitri dýchání - seminář

Akce přátel

Zveme vás na léčivou a prožitkovou práci s dechem Maitri BreathworkTM

maitri logo

Maitri dýchání je podpůrnou technikou napomáhající celkovému rozvoji a procesu uzdravování na rovině tělesné, emoční i spirituální. Zpřístupňuje rozšířené stavy vědomí bezpečným způsobem a pomáhá tak léčení, vnitřnímu posílení a rozvoji laskavosti k sobě samým i druhým. Maitri pracuje s neverbální, tělově-emoční pamětí, energeticky nás pročišťuje a uvolňuje na velmi hluboké úrovni, což může vést k léčení fyzických i psychických traumat. 

Proces Maitri dýchání je kombinací prohloubeného intenzivního dýchání, evokativní hudby, doteku a dalších prvků, jejichž synergie v nás probouzí léčivé procesy. Můžeme se potkat s tím, co je právě přítomné v našich tělech, emocích a myšlenkách, ale i s tím, co je skryté v paměti našeho těla a nevědomí (období porodu, rané dětství další životní fáze). Objevují se i zkušenosti, jež přesahují naše běžné vnímání (transpersonální oblast).

Díky kontaktu s těmito vnitřními procesy se otevírají možnosti osobní transformace, jež se dotýkají každého aspektu naší identity - tělesného, emočního, mentálního i spirituálního. Maitri pracuje s neverbální, tělově-emoční pamětí, energeticky nás pročišťuje a uvolňuje na velmi hluboké úrovni, což může vést k léčení fyzických i psychických traumat.

 • Datum/čas: nový termín 27. 04. 2019   / 8:30 - 20:30 (prosíme o včasný příchod)
 • Místo konání: Centrum Loreto, Štorchova 5, 
 • Průvodci: 
  • Mgr. Michal Petr - psycholog, terapeut a lektor. Je certifikovaným gestalt terapeutem (EAGT) a Maitri BreathworkTM. Používá holistické modely směřující k funkční změně a rozšíření osobní kompetence. Zajímá se o neverbální komunikaci, psychospirituální metody léčení a o možnosti řešení a zvládání náročných životních situací.
  • Mgr. Jana Bartošová - klinická psycholožka, terapeutka, lektorka. Je certifikovanou terapeutkou v PCA (Carl R. Rogers), Pesso Boyden System Psychomotor metodě a Maitri BreathworkTM. V praxi zohledňuje komplexní pohled na možnosti terapeutické pomoci. Zajímá se o transpersonální psychologii, možnosti léčby traumatu, techniky podporující vědomé tělo.
  • Plus tým facilitátorů, který má letité zkušenosti s psychoterapií a bioenergetickou prací s tělem. Pokud budete potřebovat, můžete po dýchání využít následnou individuální podporu či psychoterapeutické provázení při integraci vašeho procesu.
 • Cena: 2 300 Kč (v ceně je zahrnutý lehký oběd, večeře, čaj a pomůcky)
 • Informace k platbě: Pro závazné potvrzení rezervace Vás žádáme o uhrazení celého kurzovného. Částku 2 300 Kč zaplaťte prosím do 28. února 2018 na účet číslo 210 279 1674 / 2700 (do předmětu uveďte: MD - Vaše příjmení).

  • Pokud se změní Váš záměr či možnost zúčastnit se Maitri dýchání, dejte nám prosím co nejrychleji vědět, abychom mohli místo nabídnout náhradníkům.
  • Storno podmínky: Jestliže svou účast zrušíte do 7 dnů před termínem konání, vrátíme Vám celou částku. Dáte-li vědět 3 dny předem, vrátíme Vám 700 Kč. Na pozdější odhlášení se vrácení částky nevztahuje.
 • Průběh dne: Den začne povídáním v kruhu. Dýchání bude mít dvě části. Nejdříve bude dýchat první polovina dýchajících a ti, kteří nebudou dýchat, budou pomáhat tvořit bezpečné prostředí pro dýchající. Ve druhé polovině se vše vymění. Po dýchání si namalujete mandalu, kterou budete moci zachytit své prožitky z procesu dýchání. Zážitky z dýchání (jen ty, o kterých budete chtít sami mluvit) budete mít možnost sdílet s ostatními v kruhu.
 • Doporučení ke stravě: Cca tři dny před dýcháním zkuste omezit těžká jídla. V den dýchání je lépe již nejíst, maximálně něco velmi lehkého a rychle stravitelného (např. ovoce, lehkou kaši či zeleninové šťávy). Nepijte, prosím, kávu či povzbuzující čaje.
 • Co s sebou: Pohodlné světlé oblečení, bílé napínací prostěradlo, spacák či jiná přikrývka, polštářek. K pití vodu.
  Vyplněné a podepsané dokumenty - zdravotní dotazník a zproštění odpovědnosti (závazně přihlášeným pošleme emailem).
 • Občerstvení a nápoje: K obědu bude zeleninová polévka. K dispozici budou různé čaje.
  Na večeři pro vás připravíme vydatnější zeleninovou polévku, pečivo a nějaké další mlsání. Máte-li chuť přispět nějakou slanou či sladkou dobrotou na večerní stůl, jste vítaní. Pokud vás tato možnost oslovila, dejte nám prosím vědět, ať máme dobrot tak akorát.
 • Kapacita: maximálně 20 osob
 • Dotazy: mikael.petr@gmail.com, tel. 773 907 079, www.michalpetr.com

 

 


Po odeslání přihlášky Vám systém musí zahlásit, "Děkujeme, přihláška byla v pořádku odeslána".

Text se objeví úplně dole na stránce. Automaticky Vám budou na email odeslány pokyny k rezervaci místa a k platbě.

V případě, že se tak nestane, napište nám to na: info@zivycchikung.cz.

 Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality