Kalendář akcí

Centrum Loreto

Osobní rozvoj

Meditace mazlení

Akce přátel

 

Meditace mazlení 

V příjemném, bezpečném a citlivém prostředí se věnujeme komunikačním cvičením na téma blízkosti a hranic. Budeme vědomě prožívat kontakt a komunikovat s okolím (partnery). Uvědomění si vlastních pocitů a jejich spontání vyjadřování jsou základem pro autentické setkání. Tento proces napomáhá i sebepoznání a následně sebepřijetí. Hravá, jemná setkání na úrovni něžného doteku probouzejí naše smysly a zavádí nás hluboko do našeho těla, otevírají naše srdce a vypínají tok myšlenek. Tímto příjemným způsobem nás vedou do stavu nadčasovosti, do mediace - tady a teď.

Budeme zkoumat jakým způsobem se můžeme ztotožnit se svým Já, prozkoumávat své vlastní hranice ve vztahu k intimitě a k sexualitě, k sobě i ke svému okolí. Důležité je respektování a nastavení svých vlastních limitů. V oblasti práce s hranicemi existuje řada cvičení. Cvičení probíhají ve dvojicích, které se vzájemně střídají. K těmto cvičením patří i práce s dechem a doteky.

Seminář je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří už tantrické zkušenosti mají. Poznáváte nové přátelé a otevíráte se komunikaci, lásce, potěšení, smyslnosti a intimitě.

 

 

Více informacíhttp://institut.tantra.cz/medi-mazleni.html

Termíny: 16. 12.

Čas: 18:30 - 22 h

Místo: Centrum Loreto, Štorchova 1555 /5, Rohanský ostrov, více

Lektor: Manguri 

Cena: jeden večer vstupné 390 Kč na osobu, sleva na 290 Kč pro Šakti (ženu), 600 Kč pro pár. Pro ty, kdo potřebují průvodce v anličtině, příplatek 150 Kč na osobu.

Přihlášky: u Lucie na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 604 952 088.

Informace potřebné k přihlášení: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefon (mobilní).

Co na sebe a s sebou: volný lehký a čerstvý (něco, co jste na sobě neměli celý den) oděv, deku, ovocnou šťávu nebo vodu.Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality