Kalendář akcí

Centrum Loreto

Osobní rozvoj

Najdi svůj hlas, najdi sebe

hlasový workshop

Akce přátel

Zazpívat si z plných plic je nejlepším lékem proti depresím a dodává sílu potřebnou k plnohodnotnému prožití života. Již dnes si lidé víc a víc uvědomují jakým důležitým lékem proti stresu a nemocem je samotný zpěv. Zpěv je důležitý pro vyjádření osobnosti a pomáhá uvolnit nakumulované emoce, které se v těle zadržují a proměňují v negativní energii.

 

 

 

 

 

Základním přesvědčením Idy Kelarové je, že každý umí zpívat. Problém Ida vidí v tom, že více a více lidí zpívat přestává a proto si také více a více lidí přestává věřit v tom, že zpívat umí. Každý má možnost si na workshopech Idy Kelarové zazpívat a inspirovat se její filozofií a její unikátní metodou. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost poznání třicetileté intenzivní práce s lidmi a lidským hlasem, které Ida zasvětila svůj život.¨

 

Termín: 13. 9. - 15. 9. 2019

Pátek |   18.00 - 20.00

Sobota | 11.00 - 18.00  

Neděle | 10.00 - 15.00

V sobotu bude hodinová pauza na oběd 13.00 - 14.00, v neděli bude pauza na menší svačinu cca 20 min.

Vstupné zahrnuje účast na víkendovém workshopu pátek - neděle: 4 500 Kč

Registrace na http://www.cestainspirace.cz/cs/registrace-4

Více informací na http://www.cestainspirace.cz/cs/experiences/najdi-svuj-hlas-najdi-sebe/

Místo konání: Centrum Loreto, Štorchova 5, Praha 8

 


Související akce, která by vás mohla zajímat: 

22.02.2019 KAŽDÝ UMÍ ZPÍVAT“ s Idou Kelarovou - hlasový workshop - Praha / akce přátel - více informací

 Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

  • 21.10.2019 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu k harmonii!

  • 21.10.2019 NOVINKA! SPUSTILI JSME NOVÝ WEB! Cesta harmonie a vnitřní proměny​ je tu pro vás... Všechny akce najdete na novém moderním webu!

  • 03.10.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.