Studium a kurzy

Centrum Loreto

Osobní rozvoj

Kurz Jedinečnost I. a II. s Kalmanem Horvátem

Zveme vás na ojedinělý program s  Mgr. Kalmanem Horvátem o tom, jak být přirozeným a originálním člověkem, podnikatelem, lektorem nebo lektorkou školy Živý čchi-kung. O tom, jak nabídnout svůj talent druhým i světu.


Kurz je o dvou částech a je určen především pro studenty/ky akreditovaného lektorského programu. V případě volných míst máme také pár míst pro zájemce z řad veřejnosti. Je možné se zůčastnit kurzu 1 nebo kurzu 2 samostatně nebo jako celek (kurz 1 + 2) za zvýhodněnou cenu. Do přihlášky uveďte jaký způsob platby volíte.

Díl I. - Kurz Jedinečnost, Váš talent je odpověď

Úvod do tématu

 • termín: sobota  4. 11. 2016 
 • čas: 14- 17.30 h (18) h 
 • kde: Křižíkova 67, Studio Loona, 186 00 Praha 8
 • cena kurz 1.: 900 Kč

 • zvýhodněná cena za celý kurz 1 + 2: 2.900 Kč (900 + 2.000 Kč)
 • místo je rezervované po úhradě celé částky na číslo účtu: RB 47375002/5500
 • počet míst je omezen vůči kapacitě sálu a počtu studentů
 • storno podmínky

Díl II. - Test jedinečnosti + seminář 

Navazující kurz 

 • termín: pátek 5.1. 2018 - přeloženo na březen!!!
 • čas: 14- 17.30 h (18) h 
 • kde: Křižíkova 67, Studio Loona, 186 00 Praha 8
 • cena kurz 2: 2.400 Kč (seminář + test jedinečnosti)
 • místo je rezervované po úhradě celé částky na číslo účtu: RB 47375002/5500
 • počet míst je omezen vůči kapacitě sálu
Kalman HorváthLektor Mgr. Kalman Horváth- je špičkovým odborníkem na zvyšování prestiže firem, podniků i jednotlivců, kterým pomáhá zvýšit zisky, objevit výrazné talenty a dosáhnout vytoužených cílů podle  budhistických principů. Učí finanční gramotnosti podle přírodních zákonů. Pokládá při tom otázky, které si klienti většinou nekladou. Vytváří akční plány a konkrétní strategické kroky. Otevřeně mluví o tom, co vidí. Ukazuje, jak končit každý den s dobrým pocitem, že jste udělali vše podstatné. Kalman Horvát se narodil s myšlenkou, že na všechno existuje nějaký systém, postup či metoda. Když mu ve škole nešlo učení a z většiny předmětů měl trojky a čtyřky, začal zkoumat, jak by vylepšil svou paměť. S pomocí uznávaných učitelů se naučil metodám, díky nimž si snadno zapamatuje čísla, učí cizí jazyky atd. Dnes vyučuje jedinečnost v českých i v zahraničních firmách. Vystudoval konzervatoř, je absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a University of Westminster v Londýně. Kalman Horvát je rebel mezi kouči, tzn. že inteligentně porušuje pravidla. Přináší novou podnikatelskou kulturu. Vytvořil vzdělávací programam - Podnikání podle buddhistických principů. Velkou pozornost věnuje ženám podnikatelkám které učí, jak pomocí empatie úspěšněji podnikat, aniž by kopírovaly mužské agresivnější podnikání. Způsobuje změny ve školství. Akreditoval do škol MateMagiku (matematika pravou mozkovou hemisférou) inspirovanou čínskou, indickou a japonskou tradicí. Co jej popohání v před? "Zjistil jsem že mi moje talenty přináší obrovský pocit naplnění, když si je nenechávám pro sebe. Jsem mnohem šťastnější když skrze svého REBELA a VÁŠEŇ způsobuju pozitivní změny i v životě druhých lidí". Více na www.kalman.cz
"Úspěch je schopnost ovlivňovat druhé, aniž bychom je iritovali."
Po odeslání přihlášky Vám systém musí zahlásit, "Děkujeme, přihláška byla v pořádku odeslána".
Text se objeví úplně dole na stránce. Automaticky Vám budou na email odeslány pokyny k rezervaci místa a k platbě.
V případě, že se tak nestane, napište nám to na : info@zivycchikung.cz.

Kalendář akcí

Aktuality