Studium TČM

Centrum Loreto

Osobní rozvoj

Studium tradiční čínské medicíny a tuiny

Studujte s námi základy tradiční čínské medicíny a získejte hluboké základy pro sebe, své zdraví a zdraví svých blízkých! 

 

Naše studium probíhá v menší skupině. Nabízíme individuální přístup a autentickou rodinnou atmosféru pro max. 20 osob. Studium děláme srdcem a vše, co předáváme, máme odžité na vlastní kůži. 

 

Nové dvouleté studium se zaměřením na tuinu otevřeme na podzim 2019 

Proč jsem se rozhodla studovat na této škole?

  • Sebereflexe studia TČM a Tuiny 2016/17
  • "Škol TČM je celá řada. Studium na této škole se liší v tom, že je to škola opravdu rodinná. Studuje se v malém kolektivu, v přátelské atmosféře, kde se nám lektoři opravdu věnují. Již během studia můžeme konzultovat zdravotní otázky, které nás zajímají. Co opravdu oceňuji a nenašla jsem nikde jinde je to, že se již od samého začátku v rámci výuky věnujeme cvičení čchi-kung, a to jak po praktické, tak po teoretické stránce. Na škole jsem potkala spoustu skvělých lidí, na které se pokaždé těším. Moc děkuji Míše a Petrovi za jejich nasazení a chuť, předávat své poznatky dál!"    Pavla Voláčková 
  • "Před rokem jsem se rozhodla pro studium tradiční čínské medicíny a Tuiny ve studiu Loona u Michaely Sklářové. V podstatě mě k tomu přivedl Petr Novák, učitel TČM, který se zmínil, že se svou ženou Lenkou budou otevírat studium TČM. Ta myšlenka se mi moc líbila a doslova mě chytla za srdíčko. Bylo to v den, kdy jsem končila 3-leté studium aromaterapie. Byla jsem plná očekávání. Na studijní víkendy jsem se vždycky moc těšila. Tím, že jsem na rodičovské dovolené to pro mě byla úžasná změna prostředí. Toto studium jsem volila proto, že bylo dvouleté a orientované přesně na to co jsem chtěla prohloubit. Tradiní čínskmedicna v praxi a Tuina se zklady Qi gongu." Kateřina Švienta


Kalendář akcí

Aktuality

  • 19.11.2018 TAO ŽENY - OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 19.11.2018 STAŇTE SE LEKTOREM/KOU A POMÁHEJTE OSTATNÍM Jako jediní v celé České republice školíme budoucí lektory/ky v Akreditované Škole MŠMT! Až 80 % našich vyškolených lektorů si po ukončení studia úspěšně otevřelo své vlastní kurzy. Staňte se lektorem a pomáhejte ostatním najít cestu ke svému zdraví!

  • 19.11.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.