Studium tradiční čínské medicíny a tuiny

Základní roční studium tradiční čínské medicíny se zaměřením na tuinu je určeno těm zájemcům, kteří chtějí získat hluboké základy pro vlastní život, stát se lékařem a odborníkem především pro sebe a své blízké, ale také veřejnost! Tyto základy pak můžete rozvíjet ve druhém roce.

Naše studium probíhá v menší skupině. Je vhodné pro ty, kdo má rád individuální přístup, legraci a autentickou rodinnou atmosféru. Studium děláme srdcem a vše, co předáváme, máme odžité na vlastní kůži. Těšíme se na Vás!

Nové studium otevíráme od 6.10. 2018!


Jednotlivé kurzy


Proč jsem se rozhodla studovat na této škole?

  • "Škol TČM je celá řada. Studium na této škole se liší v tom, že je to škola opravdu rodinná. Studuje se v malém kolektivu, v přátelské atmosféře, kde se nám lektoři opravdu věnují. Již během studia můžeme konzultovat zdravotní otázky, které nás zajímají. Co opravdu oceňuji a nenašla jsem nikde jinde je to, že se již od samého začátku v rámci výuky věnujeme cvičení čchi-kung, a to jak po praktické, tak po teoretické stránce. Na škole jsem potkala spoustu skvělých lidí, na které se pokaždé těším. Moc děkuji Míše a Petrovi za jejich nasazení a chuť, předávat své poznatky dál!"    Pavla Voláčková