TAO ŽENY Institut s.r.o - vědomá cesta ženské krásy, zdraví a moudrosti

tao ženy- michaela sklářováJedinečný program Tao ženy vychází z taoistické koncepce zdraví a základů tradiční čínské medicíny propojené s moderními postupy osobního rozvoje. Vědomě rozvíjí čtyři stránky ženy - fyzickou, emoční, mentální a duchovní. Tao ženy je cesta ženy k vědomé proměně vlastního života. Autorkou konceptu je Michaela Sklářová

Program Tao ženy zahrnuje sebepoznávací cvičení a systematickou práci s tělem, dechem a myslí podle pěti elementů formou staročínských cvičení čchi-kung, konkrétně výuku sestavy Taichi čchi-kung a Jin a Jang, tao meditačních praxí, řízených relaxací, sdílením v kruhu nebo zajímavými přednáškami. 

Cílem programu Tao ženy je návrat ženy ke svému ženství na hluboké spirituální úrovni, upevnění zdraví a otevření její cesty. Propojení se s energiemi přírody, země a kosmu, s vlastní mocí a vnitřní silou. Díky tomu, že pozná žena lépe svoji podstatu, může navázat hlubší kontakt se sebou a pradávnou moudrostí žen svého rodu. Může dojít k poznání toho, kdo je, sebeuzdravovat sebe a druhé. Program Tao ženy je prožitkový a ukazuje ženě cestujak být sama sebou, ve své ženskosti, něžnosti a síle. 

Můžete s námi studovat pro vlastní zdraví a sebe-rozvoj zájmově o víkendech nebo intenzivně o prázdninách anebo profesně v navazujícím akreditovaném studiu jako budoucí lektorky. Speciálním programem pro ženy je Medicína dlouhověkosti. Můžete navštívit také naše další programy osobního rozvoje.

 

velká letní škola

medicína dlouhověkosti

 Doporučujeme

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.