Úvod

TAO ŽENY Institut - vědomá cesta ženské krásy, zdraví a moudrosti

tao ženy- michaela sklářová Tao ženy - speciální program o kultivaci ženství, vnitřní síly a sexuality ženy pro její harmonický a spokojený život. Vychází z taoistické koncepce zdraví a základů tradiční čínské medicíny propojené s moderními postupy osobního rozvoje. Vědomě rozvíjí čtyři stránky ženy - fyzickou, emoční, mentální a duchovní. Tao ženy je cesta ženy k vědomé proměně vlastního života. Autorkou konceptu je Michaela Sklářová

Program Tao ženy zahrnuje sebepoznávací cvičení a systematickou práci s tělem, dechem a myslí podle pěti elementů formou staročínských umění čchi-kung, konkrétně výuku sestavy Taichi čchi-kung a Jin a Jang, tao meditačních praxí, řízených relaxací, sdílením v kruhu nebo zajímavými přednáškami. 

Cílem programu Tao ženy je návrat ženy ke svému ženství na hluboké spirituální úrovni, upevnění zdraví a otevření její cesty. Propojení se s energiemi přírody, země a kosmu, s vlastní mocí a vnitřní silou. Díky tomu, že pozná žena lépe svoji podstatu, může navázat hlubší kontakt se sebou a pradávnou moudrostí žen svého rodu. Může dojít k poznání toho, kdo je, sebeuzdravovat sebe a druhé. Program Tao ženy je prožitkový a ukazuje ženě cestujak být sama sebou, ve své ženskosti, něžnosti a síle. Můžete s námi studovat pro vlastní zdraví a sebe-rozvoj zájmově o víkendech anebo profesně v navazujícím akreditovaném studiu jako budoucí lektorky. 


Kalendář akcí

Aktuality

  • 08.05.2019 LETNÍ PÁRTY SMYSLŮ A OSLAVA SLUNOVRATU Oslavte s námi Slunovrat a potkejte se s přáteli! Čeká vás letní program plný smyslnosti, zábavy, tance, blízkosti, radosti, letní horkosti a mnohého dalšího.. Termín: středa 19. 6. 2019 od 19.30 - 23.30 h, příchod od 19.00 h, konec akce o půlnoci..

  • 07.05.2019 BALIJSKÁ CESTA DLOUHOVĚKOSTI Vydejte se s námi na jedinečný pobyt na Bali s regeneračním programem a neopakovatelnými cestovatelskými zážitky! avedeme vás do zajímavých míst, která nabízí jedinečnou atmosféru a možnost přirozeného znovuobnovení zdraví a radosti ze života.

  • 07.05.2019 NOVINKA! AKREDITOVANÝ KURZ PRO UČITELE A POMÁHAJÍCÍ PROFESE Nově otevíráme unikátní kurz pro všechny zájemce z řad učitelů, pomáhajících profesí, zdravotníků a široké veřejnosti, kteří chtějí jak pro sebe, tak druhé získat znalosti o vysoce účinných metodách pro zvládání stresu a zachovnání dobrého zdraví.