Kvalita života a dlouhověkost

Máslová + Sklářová

Ženské zdraví, kvalita života a dlouhověkost 

Zveme Vás na přednášku MUDr. Helenou Máslovou, doplněné praktickým cvičením podle taoistického přístupu o zdraví s Michaelou Sklářovou.

Věděli jste, že jen každá druhá žena kolem čtyřicítky nemá závažný zdravotní problém? A že jedna třetina mladých dívek kolem dvaceti se s něčím léčí? Kvalita zdravotní péče se přitom podílí na našem zdravotním stavu jen z 20 %. Více jak z poloviny máme naše zdraví ve vlastních rukách, sami svým životním stylem určujeme, zda onemocníme a jakou nemocí? 

Pojďme společně diskutovat o tom, co tvoří kvalitu života a z jakých hledisek ji posuzovat? Kolik máme peněz? Na jaké dovolené jezdíme? Jaké máme vzdělání? Jak jsme zdraví? Jakou máme dostupnost zdravotní péče a kolik léků bereme? Jak ovlivňuje komu a kde se narodíme nebo máme svůj osud ve vlastních rukou?

  • Termín: úterý 20. 2. 2018
  • Čas: 18 - 21 h
  • Místo konání: Praha 8, Křižíkova 67, Studio Loona
  • Cena: 360 Kč / předem na účet na č. ú.: 47375002/5500 do 10. 2. 2018
  • Platba na místě a po termínu je 450 Kč
  • Počet míst je omezen s ohledem na kapacitu sálu.
  • Díky velkému zájmu, se prosím přihlašte včas.

Mohly by vás zajímat zajímavé články: Zdraví a dlouhověkost žen a Návod, jak mít více energie – vždy a všude

nebo připravovaný program s názvem Medicína dlouhověkosti

 


Po odeslání přihlášky Vám systém musí zahlásit: "Děkujeme, přihláška byla v pořádku odeslána".

Text se objeví úplně dole na stránce. Automaticky Vám budou na email odeslány pokyny k rezervaci místa a k platbě. 

V případě, že se tak nestane, napište nám prosím na: info@zivycchikung.cz.

 Pole označená (*) musíte vyplnit.

*

*

*

*

*

*


*


*

*Ověřovací kód *Kalendář akcí

Aktuality

  • 28.08.2018 OMLAZOVÁNÍ, CVIČENÍ A JEDINEČNÉ STUDIUM PRO ŽENY Podle starých taoistů patří praxe čchi-kung nejmocnějšímu prostředkům k obnovení mladistvého vzhledu a dosažení zdraví. Unikátní program Tao ženy je zaměřen na hlubší poznání ženy, sebe poznání a péči o tělesné a duševní zdraví.

  • 28.08.2018 STUDIUM JAKO LÉK - ZÁZRAČNÁ PILULKA ZDRAVÍ Poznejte tajemství čínských mistrů a dlouhověkosti, zákony Nebe a Země, které ovlivňují naše fyzické a duševní zdraví! S námi získáte dokonalý přehled a pevné základy v oblasti tradiční čínské medicíny, čchi-kung a práce s tělem, na které můžete stavět další vědomosti.

  • 28.08.2018 OVLÁDEJTE SVÉ ZDRAVÍ A EMOCE Pro uchování rovnováhy v organismu jsou velmi důležité emoce. Čínská medicína popisuje tři energetické zdroje, které lidské tělo využívá ke svému fungování. Od kvality jednotlivých zdrojů se pak odvíjí i kvalita zdraví tělesného a duševního.