Poskytujeme studium přírodní čínské medicíny ve škole s rodinnou atmosférou! 

V OBORECH ZÁKLADY ČÍNSKÉ MEDICÍNY AŽ POKROČILÁ DIAGNOSTIKA, MASÁŽE TUINA, STRAVA, AKUPRESURA A ČCHI-KUNG

jin a jang

Nové víkendové studium 2017/ 2018 otevíráme od 21.října 2017!

Studium přírodní čínské medicíny je na dva roky s možností nadstavbových kurzů. Jsme malá škola s rodinnou atmosférou a výukou v menším počtu studentů. Díky tomu se můžete dokonale uvolnit a získat nejen teoretické, ale zejména praktické znalosti v oborech: akupresura (znalost meridiánů a bodů), tuina (masáže), strava (dietetika), fytoterapie (přehled bylin), čchi-kung (cvičení). 

Koncepce studia je především prožitková a přináší dokonalou rovnováhu mezi vlastním sebepoznáním a zároveň ozdravnými účinky pro tělo i duši. Garantem studia je Michaela Sklářová, která program sestavila ve spolupráci s manželi Lenkou a Petrem Novákovými, dlouholetými terapeuty TČM a lektory školy, více videoObsah studia je rozdělen na několik okruhů. Můžete studovat celoročně nebo jednotlivé okruhy. Studenti mohou také cvičení čchi-kung samostatně studovat ve Škole Živý čchi-kung.

 

Pronikněte do tajů přírodní čínské medicíny a naučte se uzdravovat sebe i druhé! 

akupresuramasáže tuinastravabylinyčchi-kung

 

 

 

                                                 

Víte, proč mají manželé Petr Novák a Lenka Nováková rádi čínskou medicínu? A co pomáhalo jejich dcerce Sáře když byla miminko?

Mrkněte se na rozhovor s nimi v novém videu, které jsme natočili z loňského studia. 
Poznejte s nimi krásnou přírodní cestu, která nabízí pomoc sobě, rodině a druhým lidem.... Nové studium o důležitých bodech, meridiánech, léčbě a také zdravé stravě začíná v říjnu 2017!!! 


!Podívejte se na další videa z výuky a praxe školy!

Proč jsem se rozhodla studovat na této škole?

"Škol TČM je celá řada. Studium na této škole se liší v tom, že je to škola opravdu rodinná. Studuje se v malém kolektivu, v přátelské atmosféře, kde se nám lektoři opravdu věnují. Již během studia můžeme konzultovat zdravotní otázky, které nás zajímají. Co opravdu oceňuji a nenašla jsem nikde jinde je to, že se již od samého začátku v rámci výuky věnujeme cvičení čchi-kung, a to jak po praktické, tak po teoretické stránce. Na škole jsem potkala spoustu skvělých lidí, na které se pokaždé těším. Moc děkuji Míše a Petrovi za jejich nasazení a chuť, předávat své poznatky dál!"    Pavla Voláčková

Kalendář všech akcíDoporučujeme

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.