Studujte s námi Školu Tradiční čínské medicíny se zaměřením na tuinu a dietetiku

cvik na krční páteř

NOVINKY: Otevíráme nové víkendové studium od 21.října 2017!

Cílem naší Školy Tradiční čínské medicíny, tuiny a dietetiky je výuka pro malou skupinu lidí, aby se zachoval, co nejvíce individuální přístup a dostatečný prostor pro praxi.  Škola TČM je určena zejména všem zájemcům o čínskou medicínu a budoucím terapeutům, kteří chtějí proniknout do tajů přírodní léčby, získat kvalitní prožitkové vzdělání, praktické nástroje tzv. "léky" pro každodenní život. Je to výborně strávený čas pro mladé ženy a muže, aktivní seniory a partnerské dvojice plánující početí miminka. 

V naší škole poznáte nové přátele a velkým bonusem je Vaše nové uplatnění na trhu práce!

Nabízíme dvouleté studium pro širokou veřejnost s možností nadstavby. Jsme jedineční v tom, že garantujeme práci v omezeném počtu studentů a kvalitní výukové materiály. Více informací. Garantem studia je Michaela Sklářová, která program sestavila ve spolupráci s manželi Lenkou a Petrem Novákovými, dlouholetými terapeuty TČM a lektory školy, více Video.

Studenti mohou dále samostatně studovat  Školu Živý čchi-kung, víkendově nebo v pravidelných kurzech čchi-kung

Proč jsem se rozhodla studovat na této škole?

"Škol TČM je celá řada. Studium na této škole se liší v tom, že je to škola opravdu rodinná. Studuje se v malém kolektivu, v přátelské atmosféře, kde se nám lektoři opravdu věnují. Již během studia můžeme konzultovat zdravotní otázky, které nás zajímají. Co opravdu oceňuji a nenašla jsem nikde jinde je to, že se již od samého začátku v rámci výuky věnujeme cvičení čchi-kung, a to jak po praktické, tak po teoretické stránce. Na škole jsem potkala spoustu skvělých lidí, na které se pokaždé těším. Moc děkuji Míše a Petrovi za jejich nasazení a chuť, předávat své poznatky dál!"    Pavla Voláčková


Pronikněte do tajů tradiční čínské medicíny a naučte se uzdravovat sebe i druhé! 

petr novákškola čínské medicínydiagnostika jazykuvýuka čínské medicínyškola čínské medicíny

 

 

 Doporučujeme

  • Sexualita podle tao "Tajemství nesmrtelnosti spočívá v tom, že nikdy nedovolíme, aby nám energie čchi unikla. Neustálou absorpcí a polykáním sexuální energie, dechu a slin udržujeme, kultivujeme čchi, stejně jako mladistvý vzhled a dlouhověkost.”

  • Čchi-kung, jeho historie a smysl Hluboká moudrost lidského těla přesně ví, co kdy a jak udělat a přirozeně se snaží navrátit do stavu harmonie a rovnováhy. Žijeme v době plné zajímavých informací a technologií, máme rozsáhlé možnosti vzdělávání a učení se novým věcem.

  • Prevence zdraví pomocí tradiční čínské medicíny, čchi-kung a stravy Tradiční čínská medicína je komplexní zdravotní systém, zahrnující akupunkturu, moxování, bylinné přípravky, masáže, cvičení čchi-kung, výživu a životní styl. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu.