Tao ženy

Živý čchi-kung

Centrum Loreto

Michaela Sklářová

Cesta učitele

Cesty na Bali a jóga

Obchod- DVD A CD

Nabízíme DVD a CD 

Autor: Michaela Sklářová

 

 

Čchi kung - Osm kusů brokátů


DVD Čchi kung - Osm kusů brokátů

Možnost objednat: zde


 

 

 

 

Klenotem čínského umění qi-gong je unikátní sada osmi cviků Ba duan jin nebo-li Osm kusů brokátů (klasický čchi-kung), která je zaměřena především na zesílení vnitřních orgánů, energetických systémů, uvolnění zad i páteře. V neposlední řadě přispívá k odstranění stresu a napětí ze svalů, a k uvolnění zablokovaných emocí. Tento vynikající komplex cviků zvyšuje tok energie čchi v celém meridiánovém systému. Díky tomu se upravují všechny funkce organismu, psychická a fyzická kondice, což má pak pozitivní dopad na naše vztahy a postoj k životu. Máte-li možnost, doporučujeme navštívit kurz pod odborným vedením, aby jste se případně vyvarovali možných chyb.

 


 

DVD Čchi kung - Tai Chi / Čchi kung

Možnost objednat: zde


 

 

 

Blahodárné účinky na lidské zdraví nabízí půvabná sestava osmnácti pohybů zvaná Tai chi-čchi-kung, meditace v pohybu. Tato hluboce propracovaná relaxační cvičení vedou k rozvoji těla, ducha a životní energie. Vyrovnávají tok energie čchi v tzv. meridiánech. Zpomalují procesy stárnutí a v neposlední řadě rozvíjí osobní potenciál každého jedince v rovině fyzické, mentální i duchovní. Čchi v překladu znamená "práce s životní energií", v hlubším smyslu "umění pěstování života".Máte-li možnost, doporučujeme navštívit kurz pod odborným vedením, aby jste se případně vyvarovali možných chyb.

 


 

 

CD Relax - Dech, brána života

Možnost objednat: zde
     

Řízená relaxační technika jóganidra pro hluboké léčení sebe sama

Přináší systematické uvolnění těla a hluboké zklidnění mysli, rozpouští stres a přebytečná napěti v těle. Povzbuzuje také činnost všech funkcí vnitřních orgánů, zlepšuje koncentraci, paměť a vizualizaci. Může také pomoci lidem, kteří trpí různými fyzickými nebo psychickými problémy jako jsou např. nespavost, stres, únava, vyčerpání, vysoký krevní tlak, astma, bolesti hlavy, zad a páteře aj. Pojďme se postupně naučit, jak ovládat své tělo, dech a mysl, jak vědomě řídit a naplňovat tělo novou energií, jak tvořit pozitivně svoji budoucnost. Relaxace vychází z tisíce let staré tantrické techniky jóganidra.

 


 

Relax - Tělo jako strom

CD Relax - Tělo jako strom

Možnost objednat: zde
 

Řízená relaxační cvičení pro uvolnění těla, dechu a mysli.

Patří k velmi oblíbeným formám fyzických a mentálních cvičení, která preventivně uvolňují napětí v těle a mysli. Modernímu člověku tak pomáhají udržet fyzické i psychické zdraví v dokonalé kondici a rovnováze. Učí ho navázat kontakt s tělem a jeho nekonečným bohatstvím. Pojďme se společně naučit, jak relaxovat kdykoliv během dne, jak uvolnit jednotlivé časti těla a naplnit je novou životní energií. První relaxace vychází z čínské techniky čchi-kung, druhá z jogínské techniky savasana.


Kalendář akcí

Aktuality